Zombie Catchers V1.30.19 Hileli APK – Sınırsız Para / Hile

İlginç zombi aksiyonlarıyla ilgilenen, ancak zaten kötü zombi kalabalığından kaçmak zorunda kaldığınız tüm zombi hayatta kalma oyunlarıyla dolu olanlarınız için, bu olağanüstü oyun Zombie Catchers Apk kesinlikle eğleneceksiniz. Zombie Catchers, sizi insanların artık zombilerden korkmadığı kıyamet sonrası geleceğe geri götürüyor.

Ayrıca, alıcılarınızın hakkında hiçbir fikri olmayan farklı bir işletmeyi de yönetiyorsunuz. Zombileri yakalayın, onlardan lezzetli içecekler ve tatlılar yapabilirsiniz. Görev sayısından sıkılmayacaksınız. Zombileri durdurmanın en iyi yolu tuzak ve uyuşturucu satın almaktır.

Zombie Catchers Apk Hikayesi:

Zombie Catchers Apk oyununda, oyuncular kendilerini bir zombi devriminin tüm gezegeni yok etmek için korkuttuğu tehlikeli bir durumda bulacaklar. Şans eseri, kader insanlığa, gezegende iş yapmalarına izin verirsek zombi felaketinden kurtulmamıza yardım etmeye hazır olan iki uzaylı arkadaşımızı verdi.

İki dost uzaylımızı ilginç zombi yakalama seviyelerinde yönetirken kendinizi basit ve ilginç bir oyun oynarken bulun. Burada en sevdikleri yiyecekleri kullanarak zombileri deliklerinden çekmeniz ve onlar yere çıktıklarında anında kancanızı atıp hızlıca yakalamanız gerekecek.

Zombiler üssünüze geri taşınıyor ve onlara kötü şeyler yapmayı planlıyorlar. Onları soğuk içeceklere dönüştürmek ve meyve sularınızı satarak ortalama bir kar elde ederken müşterilere satmak.

Zombi avlama yeteneklerinizi geliştirmek için birden fazla yükseltme ve özelleştirme yapın. Ve o kadar kolay yakalanmayacak bir grup zombi patronla uğraşmaya hazır olun.

Zombie Catchers Apk Özellikleri:

Burada oyunun sunduğu tüm harika özellikleri bulacaksınız:

  • Zombileri yakalamak için en iyi silaha, birçok tuzağa ve teçhizata ihtiyacınız olacak.
  • Kaçan ölümsüz zombi olmadığından emin olmak için yeni silahların ve av teçhizatının kilidini açın. (bu mod apk’de zaten kilidi açın).
  • Onlardan sadece meyve suyu değil, aynı zamanda çikolata ve atıştırmalıklar da yapabilirsiniz! Kıyamet geldiğinde, insanlar daha fazla Zombi yemek istiyor.
  • Çeşitli türlerde zombiler bulabileceğiniz daha fazla yer ve alan için haritanızı keşfedin! Tehdit söz konusu olduğunda, ne kadar nadir olursa o kadar iyidir.
  • Dronlarınızla saklanan zombi sürülerini bulun. Öfkenizin öfkesi asla kaçamayacak.
  • Oyun ayrıca, oyuncuların yeni bir dönüm noktasına ulaştıklarında tırmanmalarına ve yeni ödüller kazanmalarına olanak tanıyan heyecan verici bir sıralama sistemine de sahiptir.
  • Restoranınızın altında birçok araştırma ve üretim tesisi bulunan oyunda nihai üssünüzü oluşturma şansına sahip olacaksınız.

Oyun İçi Ekran Görüntüleri:

Zombie Catchers Apk
Zombie Catchers Apk
Zombie Catchers Apk

Zombie Catchers Apk İndirme bağlantıları

MOD özelliği:

Sınırsız Para – Zombie Catchers Mod Apk kullanarak sınırsız paraya sahip olabilirsiniz. Size silahlarınızı özgürce yükseltme yeteneği verir.
Yükseltilmiş ve tüm ekipmanların kilidi açılmış – Zombie Catchers Mod APK’sını kullanarak, her silah ve malzeme parçasının kilidi açılır ve tamamen yükseltilir.
Tüm Seviyelerin kilidi açıldı – Bu mod APK’sını kullanarak kilidi açılabilen tüm seviyelere erişebileceksiniz.

Zombie Catchers Mod Apk Nasıl İndirilir ve Kurulur?

  1. Yukarıda verilen indirme bağlantısına tıklayın. (Sadece bir apk “mod veya orijinal apk” indirin)
  2. İndirme işlemi bittiğinde, Yükle’ye tıklayın ve android cihazınız Zombie catchers apk’nın kurulum işlemini tamamlayacaktır.
  3. Oyunu açın ve sınırsız para ve silahların tadını çıkarın.

sonuç

Eğer bir adım önde olma ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkarma şansınız varsa, sınırsız paraya sahip Zombie Catchers hileli apk’yı ücretsiz olarak indirmelisiniz. Zombie Catchers muhteşem 2D görüntülere, kolay desteğe ve hoş bir müziğe sahiptir. Yorucu bir iş gününden sonra dinlenmek için bir oyun arıyorsanız, oyun harika bir seçimdir.

En sevdiğiniz oyunların en son Mod Apk’sini almak için Apkproindir blogumuzu ziyaret etmeye devam edin. Bu oyunu beğendiyseniz, lütfen bir yorum veya 5 yıldızlı bir puan bırakın.

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın