YT Music Premium MOD Apk V5.33.51 [Ödülün Kilidi Açıldı]

YT Music Premium Apk, android üzerinde bulunan en iyi ve en hızlı Müzik Çalar’dır. Bu uygulama, herhangi bir uygulama yüklemeden YouTube’daki en iyi müzik videolarını dinlemenizi ve paylaşmanızı sağlar. Youtube Music Premium Apk’yi kurun ve en sevdiğiniz müzik videolarının keyfini çıkarın.

Yeni çıkan şarkılar, cover şarkılar, remixler, translar ve daha pek çok türde şarkıyı dinleyebilirsiniz. Ancak sınırsız, reklamsız bir müzik deneyiminin keyfini çıkarmak için YouTube’un yaklaşık 11,99$’a mal olan premium üyeliğini satın almamız gerekiyor.

Ancak bugün size, youtube premium özelliklerinin keyfini ücretsiz olarak çıkarmanızı sağlayan bir YouTube Music Premium Mod Apk vereceğim. Okumaya devam edin, size YT music premium apk’yi Ücretsiz olarak nasıl indirip kurabileceğinizi göstereceğim.

YT Music Premium Apk Nedir

YouTube Music Premium Apk, Google LLC tarafından android kullanıcıları için geliştirilmiş bir çevrimiçi müzik akışı uygulamasıdır. Bu müzik dinleme uygulaması, sınırsız müzik kategorisi olduğu ve kullanıcıların herhangi bir dilde herhangi bir şarkıyı dinleyebildiği için kullanıcıların herhangi bir sınırlama olmaksızın müzik dinlemesine olanak tanır.

YT Music Premium Apk, reklamsız müzik, çevrimdışı indirme, arka planda oynatma ve daha pek çok özellik gibi tüm premium özelliklerin keyfini ücretsiz olarak çıkarabileceğiniz resmi YouTube Music uygulamasının değiştirilmiş (kırılmış) bir sürümüdür.

YouTube Music Premium Apk’nın Özellikleri

YT Music Premium Apk
 • 70 milyondan fazla resmi şarkı.
 • Canlı performanslar, cover’lar, remiksler ve başka yerde bulamayacağınız müzik içeriği dahil olmak üzere müzik içeriği
 • Pek çok türde ve etkinlikte binlerce derlenmiş oynatma listesine sahiptir
 • Müzik temelli türleri keşfedin (Hip Hop, Pop, Country, Dans ve Elektronik, Blues, Bağımsız ve Alternatif, Caz, Kpop, Latin, Rock ve daha fazlası)
 • Dinleme deneyiminizi benzersiz özelliklerle geliştirdi.
 • Şarkı sözlerini de gösterir, böylece birlikte şarkı söyleyebilirsiniz.
 • Ses ve video arasında sorunsuz geçiş yapabilirsiniz
 • Telefonunuzda, masaüstünüzde, akıllı hoparlörünüzde, akıllı TV’nizde, arabanızda, akıllı saatinizde ve favori uygulamalarınızda dinlemenizi sağlar.
 • Ayrıca Google Haritalar, Waze, Google Asistan ve daha fazlası ile uyumludur.
 • Bu mod apk ile reklamsız müzik dinleyebilirsiniz.
 • Arka planda müzik çalın.
 • Akıllı indirmeler dahil indirmelerinize erişin.

İndirme linki

Youtube Music Premium Apk Nasıl İndirilir ve Kurulur?

 1. Öncelikle Yukarıda Verdiğim Linkten Apk’yı İndirin.
 2. Youtube Music Premium Uygulamasını İndirdiğiniz Klasöre Gidin.
 3. Şimdi Apk’ye Tıklayın ve Kurun.
 4. Kurulum Seçeneğine Tıkladıktan Sonra Kurulum İşlemi Başlayacaktır. Birkaç Saniye Bekleyin.
 5. Apk’yi Şimdi Açın. Zevk almak!

Sonuç

Devasa müzik kitaplığı ve uygun akış deneyimleriyle YouTube Music, Android kullanıcılarının en sevdikleri müzik parçalarını istedikleri zaman ücretsiz olarak dinlemelerine olanak tanır. Bu yazıda, Yt Music Premium Mod Apk’nın en son indirme bağlantısını ekledim. Bu mod apk’yı kullanarak youtube müzik premium özelliklerinin keyfini ücretsiz olarak çıkarabilirsiniz.

Ayrıca Diğer Yazılarımızı Okuyun

 1. Stadyum 24 Tv Apk Indir
 2. Among Us V2022.10.25 MOD APK 
 3. Sensi Tv Apk V5.0 Android İçin İndir | En Son Sürüm

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın