Youtube Videosu İndirmenin 3 Yolu | Youtube Video indir

Youtube Video indir, YouTube, insanların herhangi bir videoyu kolayca görüntülemesine, beğenmesine, yorum yapmasına ve yüklemesine yardımcı olan ünlü bir video paylaşım platformudur. İster ürün reklamı yapıyor olun ister öğrencilere bilgi veriyor olun, hedef kitlenizle iletişim kurmanın en kullanışlı yollarından birini sağlar.

Ağ bağlantısı sorunları veya şirket/üniversite/ülke kısıtlamaları nedeniyle YouTube videolarını indiremeyebilirsiniz. YouTube Video indir aracı, videoları daha sonra kullanmak üzere indirmenize yardımcı olabilir. Bu makalede, YouTube videolarını bilgisayarınıza, Android, iPhone veya iPad’inize indirmenin birkaç kolay ve basit yolunu öğreneceğiz.

Youtube Video İndirme – 5 Kolay Yol

Telefonunuzda, tabletinizde veya bilgisayarınızda internet olmadan izlemek için YouTube videosunu nasıl indireceğinize dair yollar aşağıdadır.

1. Bir Bilgisayarda Açık Video İndiriciyi Kullanma

Video İndiriciyi Aç, herhangi bir URL’yi yapıştırmanıza ve youtube’dan bir video indirmenize izin veren ücretsiz bir youtube video indirme uygulamasıdır. Toplu indirme seçeneği de vardır ve bunları birden çok biçimde indirebilirsiniz. Bu uygulamadan youtube videolarını indirmek için aşağıda verilen adımları izleyin.

1. Öncelikle bu linkten Open Video Downloader’ı bilgisayarınıza indirin. İndirdikten sonra bilgisayarınıza kurun.

2. Bu uygulamayı yükledikten sonra, bir web tarayıcısında indirmek istediğiniz YouTube videosuna gidin.

3. Videonun URL’sini kopyalayın. Yukarıdaki adres çubuğunda videonun URL’sini tıklamanız, vurgulanan alana sağ tıklamanız ve ardından Kopyala’yı seçmeniz yeterlidir.

Youtube Video indir

4. Şimdi Video İndirici uygulamasını açın. Arama çubuğuna sağ tıklayın ve Yapıştır’ı seçin. Bu, videonuzun URL’sini arama çubuğuna yapıştırır.

Youtube Video indir

5. Bundan sonra + simgesine tıklayın. Araç videoyu tarar ve indirme için bazı seçenekler gösterir.

Youtube Video indir

6. İndirmek istediğiniz video çözünürlüğünü açılır menüden seçebilirsiniz. Bundan sonra yeşil İndir düğmesine tıklayın. Video bilgisayarınıza indirilmeye başlayacaktır.

2. Youtube Video indir İçin VLC Media Player’ı Kullanma

VLC Media Player, Mac veya PC’nizden herhangi bir video izlemenize veya müzik çalmanıza izin veren ücretsiz bir uygulamadır. Bilgisayarınıza zaten yüklemiş olma ihtimaliniz var. Birkaç dakika sürecek olsa da, herhangi bir YouTube video indir için kullanabilirsiniz.

1. Öncelikle, indirmek istediğiniz youtube videosunu bulun ve URL’sini kopyalayın.

2. VLC Media Player’ı açın. PC kullanıyorsanız, ekranın üst kısmındaki “Medya”yı ve ardından “Ağ Akışını Aç”ı tıklayın. Mac kullanıyorsanız, üst kısımdaki “Dosya”yı ve ardından “Ağı Aç”ı tıklayın.

Youtube Video indir

3. Gelen menüde indirmek istediğiniz YouTube videosunun URL’sini yapıştırın ve ardından alttaki “Oynat” veya “Aç” seçeneğine tıklayın.

Youtube Video indir

4. Bir süre sonra indirmek istediğiniz YouTube videosu oynamaya başlayacaktır.

5. Şimdi, bir PC kullanıyorsanız, ekranın üst kısmındaki “Araçlar”ı ve ardından “Medya Bilgileri”ni tıklayın. Mac kullanıyorsanız, “Pencere”yi ve ardından “Medya Bilgileri”ni tıklayın.

Youtube Video indir

6. “Medya Bilgileri” seçenekleri menüsünde en altta “Konum” seçeneği olacaktır. URL’yi seçmek için çift tıklayın ve ardından kopyalamak için sağ tıklayın.

Youtube Video indir

7. Web tarayıcınızı açın ve bu bağlantıyı URL çubuğunuza yapıştırın ve enter tuşuna basın. Videonun oynatıldığı bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Sağ alttaki üç noktayı tıklayın ve ardından “İndir”i tıklayın.

Youtube Video indir

Video bilgisayarınıza bir .MP4 dosyası olarak indirilecektir. Artık istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

3. Çevrimiçi Youtube Video İndir Web Sitesi Kullanma

Çevrimiçi Youtube Video İndirme Web Sitesi, herhangi bir üçüncü taraf yazılımı yüklemeden herhangi bir youtube videosunu indirmek için en iyi yöntemlerimden biridir. Bu tür web sitelerini kullanmak da oldukça kolaydır. Youtube video indirme imkanı sağlayan birkaç web sitesi var ama Savefrom.net kişisel olarak en sevdiğim site.

1. Öncelikle, indirmek istediğiniz video URL’sini kopyalayın.

2. Şimdi bu “Savefrom.net” web sitesini açın ve URL’yi yukarıdaki Adres Çubuğuna yapıştırın.

Youtube Video indir

3. Bundan sonra açılır menüden video kalitesini seçin ve yeşil indirme düğmesine tıklayın.

Youtube Video indir

Artık videonuz indirilmeye başlayacak ve indirdiğiniz videoyu Android, PC veya Mac’inizin indirme klasörünüze alabilirsiniz.

Sonuç

Bu makaleyi okuduktan sonra, artık herhangi bir youtube video indir ve bunları Android, PC veya Mac’inize kaydetmenin ne kadar kolay olduğunu anlayabilirsiniz. Yukarıda bahsedilen 3 yol da youtube video indirmeniz için en iyi ve kolay yoldur.

Ayrıca, bu gönderiyi beğenirseniz, herhangi bir youtube videosunu indirmenin ne kadar kolay olduğunu anlamaları için arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın.

Ayrıca Diğer Yazılarımızı Okuyun

  1. VivaVideo Pro: V9.3.5 HD Video Düzenleyici (VIP Kilitsiz) Apk İndir
  2. Android Için Youtube Vanced Son Apk V2.6.2 İndir
  3. GTA 5 Prologue Apk Indir – Mod Son Sürüm | Ücretsiz Indirin

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın