Android için Youtube Vanced Son Apk V2.6.2 İndir

Hepimiz Youtube HD Videoları izleme hayranıyız ama reklam izlemeyi sevmiyoruz. YouTube’da reklamsız bir videonun keyfini çıkarmak için premium sürüm için ödeme yapmanız gerekir. Ancak YouTube Vanced APK ile alakasız reklamlar olmadan videolarınızın keyfini çıkarabilirsiniz. YouTube Vanced APK’nin en son sürümünü bu makaleden anında indirebilirsiniz.

YouTube Vanced, orijinal olarak Master_T tarafından üretilen modifiye edilmiş bir uygulamadır. Şu anda Vanced uygulaması yeni bir Vanced Ekibi (Anova, Arter, Laura, Zane ve Razerman) tarafından yönetiliyor ve idare ediliyor. Youtube Vanced Apk ile yüksek kaliteli videolar, resmi müzikler ve milyonlarca başka video türünü reklamsız izlemenin keyfine varacaksınız.

Youtube Vanced Apk Nedir?

Daha önce de söylediğim gibi YouTube Vanced, orijinal YouTube Uygulamasının modifiye edilmiş bir versiyonudur. Orijinal YouTube uygulamasına bir dizi yeni özellik ekler. Arka planda oynatma, reklamların kaldırılması, tema değişikliği ve premium özellikler YouTube uygulamasına ücretsiz olarak eklenecek. Bununla birlikte, Vanced Uygulamasında arka planda video oynatma özelliği de mevcuttur.

Uygulamadan alacağınız temel özelliklerden bazıları, resim içinde resim modu, arka planda oynatma, yakınlaştırma için sıkıştırma, otomatik tekrarlama, tema arasında geçiş yapma ve daha fazla seçenek mevcuttur.

Youtube Vanced Apk Özellikleri

  • Göz ve pil yorgunluğunu azaltmak için AMOLED siyah tema seçeneğine sahiptir.
  • Tüm video reklamlarını engeller ve videoları arka planda veya Resim içinde Resim içinde oynatmanıza olanak tanır (yalnızca android 8.0 ve sonraki sürümlerde)
  • Kaydırma kontrolleri, VLC veya MX Player gibi diğer video oynatıcı uygulamalarında olduğu gibi parlaklığı ve sesi kontrol etmenize olanak tanır.
  • Yeni otomatik tekrar özelliği, TikTok gibi videoların keyfini çıkarmanıza veya döngüde bir şarkı çalmaya devam etmenize olanak tanır.
  • Can sıkıcı sponsor segmentlerini (bir YouTuber’ın bir videonun ortasında bir hizmet veya ürünün reklamını yaptığı yer) atlama yeteneğine sahiptir.
  • Ayrıca girişler, çıkışlar ve abone olmak için hatırlatıcılar gibi diğer kategorilerin atlanmasını da destekler.

Youtube Vanced APK Nasıl Kurulur?

  • İlk olarak Youtube Vanced Manager’ı yukarıdaki linkten indirin.
  • Ekranın sağ alt tarafında bir mavi ok göreceksiniz. üzerine dokunun.
  • Vanced MicroG’yi indirmeniz istenecektir. Cihazınıza MicroG yükleyin. (Google hesabınızla giriş yapmak istiyorsanız bu uygulamayı yüklemeniz gerekir)
youtube vanced apk
  • Ardından YouTube Vanced’i (veya YouTube Music Vanced’i) yükleyin, hesabınıza giriş yapın ve keyfini çıkarın!

Youtube Vanced Apk İndirme Linki

Çözüm

Youtube Vanced apk‘nın en son sürümüne sahip olduğunuzu umuyoruz. Şimdi modlu youtube’un keyfini çıkarın ve arkadaşlarınızla paylaşın. Bu makaleyi beğendiyseniz, arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. Ayrıca herhangi bir sorunla karşılaşırsanız yorum bırakın. Tüm sorularınızı çözmek isterim.

Favori oyunlarınızın en son sürümünü almak için Apkproindir blogumuzu ziyaret etmeye devam edin. Bu oyunu beğendiyseniz, lütfen bir yorum veya 5 yıldızlı bir puan bırakın.

Ayrıca Diğer Yazılarımızı Okuyun

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın