Vegas Gangsteri Apk V5.5.2A Para Hileli Mod Apk Indir

Vegas Gangsteri APK: Hiç akıllı cihazınızda açık dünya oyunu oynamak istediniz mi? RPG türünde birçok oyun var. Çoğu kişi açık dünya oyunlarını sever çünkü açık dünya oyunlarında harita üzerinde özgürce hareket edebilir ve görevlerin dışında istediğinizi yapabilirsiniz. Açık bir dünyaya sahip rol yapma oyunları, oyunların en iyi kombinasyonudur.

Cihazınızda açık bir dünya ve rol yapma oyununa sahip olma isteğinizi karşılayan birçok oyun var. Bugün bu yazımda sizlere açık dünyada görevler yapabileceğiniz ve özgürce insanlarla savaşabileceğiniz en iyi açık dünya ve rol yapma oyunlarını sunacağım. Bu harika oyun Vegas Gangsteri Mod Apk olarak bilinir.

Vegas Gangsteri Apk Oynanış

Gangstar Vegas Apk, Grand Theft Auto’ya çok benziyor ve oyundaki gerçek suçlu siz olabilirsiniz. Her türlü silahı kullanabilir ve diğer insanlarla savaşabilirsiniz. Bu oyundaki en güzel şehir Las Vegas’tır ve Las Vegas sokaklarında özgürce dolaşabilirsiniz. Bu oyunda benzersiz ve aynı zamanda zor olan yaklaşık 80 farklı görev var. Herhangi bir arabayı çalabilir ve sürebilirsiniz.

Herhangi bir silahı kullanabilir ve dükkandan herhangi bir silah satın alabilirsiniz. Ayrıca görevinizde size yardımcı olacak farklı suç klanları da oluşturabilirsiniz. Gangstar Vegas’ta MMA dövüşçüsü Chris olarak oynuyorsunuz. Ceketinin arkasında yılan olan kurnaz bir adam, olağanüstü bir şekilde dövüşü başlatmakta başarısız olarak oyuna başlar. Artık suçun her yerde olduğu bu köpek yiyen kasabasında en çok aranan kişisin.

Vegas Gangsteri Apk Oyun Özellikleri

 • Etkili bir zihin kontrol etkinliğine katılın
 • Jason kaçış yolculuğu
 • Gizemlerle dolu bir haritayı keşfedin
 • Molotof kokteylleri, keskin nişancı tüfekleri, alev makineleri ve elektro gitar gibi çılgın silahlara ulaşın.
 • Canavar kamyonlar, güçlü arabalar, tanklar ve savaş uçakları gibi çılgın araçları kullanın.
 • Daha akıllı hırsızlık, daha hızlı keskin nişancı saldırıları ve daha iyi yarış arabası kontrolleri için becerilerinizi yükseltin.
 • Ekipmanınızı robot, boksör, zombi veya istediğiniz gibi görünecek şekilde özelleştirin.
 • Hikaye Modu, Katliam Modu, Soygun Modu gibi farklı oyun modları.
 • Suç klanınızı oluşturun.

Vegas Gangsteri Oyun İçi Ekran Görüntüleri

Vegas Gangsteri Apk
Vegas Gangsteri Apk
Vegas Gangsteri Apk

Vegas Gangsteri Oyunu İndirme Linki

Vegas Gangsteri Mod Özellikleri

– Sınırsız Para ve Elmas
– VIP Seviye 10

Gangster Vegas Oyunu Nasıl İndirilir ve Kurulur?

 1. Öncelikle Yukarıda Verdiğim Linkten Mod Apk İndirin.
 2. İndirdiğiniz Klasöre Git Vegas Gangsteri Apk. İndirdiğiniz Apk Dosyasına Tıklayın.
 3. Şimdi Kurulum Seçeneğine tıklayın.
 4. Kurulum Seçeneğine Tıkladıktan Sonra Kurulum İşlemi Başlayacaktır. Birkaç Saniye Bekleyin.
 5. Birkaç Saniye Sonra Uygulama Cihazınıza Başarıyla Yüklenir Ve MOD’u Kullanarak Sınırsız Paranın Keyfini Çıkarabilirsiniz.
 6. Mod Apk’nin tadını çıkarın.

Sonuç

İşte Oyun Dostları. Umarız Vegas Gangsteri V5.5.2A Mod Apk 2022’nin En Son Sürümüne Sahipsinizdir. Şimdi Oyunda Sınırsız Para ve Elmasların Tadını Çıkarın. Bu Gönderiyi Beğendiyseniz Arkadaşlarınızla Paylaşmayı Unutmayın. Ayrıca Herhangi Bir Sorunla Karşılaşırsanız Yorum Yapın. Tüm Sorularınızı Çözmek İstiyorum.

Favori Oyunlarınızın En Son Mod Apk’sini Almak İçin Apkproindir Blogumuzu Ziyaret Etmeye Devam Edin. Bu Oyunu Beğendiyseniz, Lütfen Yorum Yapın veya 5 Yıldızlı Bir Derece Verin.

Ayrıca Diğer Makalelerimizi Okuyun

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın