Traffic Racer V3.5 Mod Apk Indir | Sınırsız Para

Merhaba! Trafik Yarışçısı Oyun Fanı. En son Traffic Racer Apk (v3.5) (MOD, Unlimited Money) indirmek için görüntülüyorsanız, doğru sayfaya geldiniz. Traffic Racer Mod Apk dosyasını buradan kolayca indirebilirsiniz. Trafik yarışçısı, sürüş becerilerinizi sergilemenize ve bazı yeni beceriler öğrenmenize olanak tanır. Genel olarak, harika modern arabalara sahip harika bir yarış oyunu.

Traffic Racer, sayısız arcade yarış türündeki en iyi oyundur. Arabanızı otoyol trafiğinde sürün, nakit kazanın, arabanızı yükseltin ve yenilerini satın alın. Dünya sıralamasında en hızlı sürücülerden biri olmaya çalışın. Sonsuz yolculuklar yeniden tanımlandı.

Traffic Racer Apk Oynanış

Traffic Racer, Soner Kara tarafından yaratılmış bir Android Oyunudur. Şimdi, geliştiriciler tarafından birkaç yinelemeden geçti – Soner Kara, en son sürüm 2021-06-29’da resmi olarak piyasaya sürülen 3.3’dü. Uygulamanın popülaritesinin kanıtı olarak, yalnızca Apple App Store’da toplam 4717 İnceleme topladı ve olası 5 yıldız üzerinden ortalama 4,3 kullanıcı puanı aldı.

The extraordinary cityscapes look enormous. With FPP, smooth controls create a great view of massive and amazing scenes. Elegant designs can keep you in the game for a while.

Traffic Racer Apk oyununda objeler ve grafikler çok yüksek. Grafikler ayrıntılı ve çekici görünüyor. Çok verimli modeller ve gece modunda güzel manzara ve sınırlı görüş gibi şeyler gerçek bir etki katar.

Bu oyunun ana oynanışı çok kolaydır. Arabanızı düz bir sonsuz Trafik çizgisi içinde sürmelisiniz. Yavaştan süper hızlıya kadar, seçiminize göre çeşitli hız seviyelerinde araç kullanabilirsiniz.

Birkaç yer seçebilir ve isterseniz gece bile sürebilirsiniz. Oyun çok çeşitli araba modellerine sahiptir, böylece her oyuncu kendi seçimine göre seçim yapabilir. Aynı anda birçok görev ve oyun modu mevcut. Beş farklı mod şunlardır:

 • Sonsuz: Bu, Ortak oyun Tarzı modudur. Sadece trafiğe dalın ve sona ulaşmaya çalışın.
 • İki Yönlü: İki yönlü sürüş, arabanızı trafiğin dışına çıkarmak için dönüşler ve U dönüşleri yapmanızı sağlar. Io-way modundayken ters yönde araç kullanacaksanız, ekstra puan ve nakit ile ödüllendirileceksiniz. Bu arada karşıdan gelen araçlara dikkat edin.
 • Police Chase: Zorlu oyun için polisler tarafından avlan.
 • Zamana Karşı Modu: Oyunu daha zorlu hale getirmek için yeteneklerinizi kısa sürede test edin.
 • Serbest Sürüş: Ücretsiz sürüşler alın ve manzaranın tadını çıkarın.

Traffic Racer Apk Özellikleri

 • Çarpıcı 3D grafikler
 • Pürüzsüz ve gerçekçi araba stili
 • 5 oyun modu: sonsuz, iki yönlü, kronometre, polis takibi ve serbest koşu
 • Kamyonlar, otobüsler ve SUV’lar dahil olmak üzere zengin NPC trafiği türleri.
 • Boyalar ve tekerlekler aracılığıyla birincil özelleştirme
 • Aralarından seçim yapabileceğiniz 40’tan fazla araba
 • 6 özel ortam: banliyö, çöl, sonbahar, kar, yağmur, orman ve gece şehri
 • Çevrimiçi Liderler ve Başarılar

Trafik Racer Ekran Görüntüleri

Traffic Racer Apk
Traffic Racer Apk
Traffic Racer Apk

Indir Traffic Racer Apk ( Mod + özgün )

Kurulumu

 1. Sınırsız jetonlu Traffic Racer Mod Apk indirmek için tek yapmanız gereken yukarıdaki apk’yı indirmek.
 2. Ardından indirdiğiniz apk’ya tıklayın ve kurulum sayfasına yönlendirileceksiniz. Tek yapmanız gereken “yükle”yi seçmek ve gerisini android cihazlarınızın halletmesine izin vermek.
 3. Kurulduktan sonra tek yapmanız gereken “aç”a tıklamak ve Traffic Racer oyunundaki her şeyin kilidini açtınız.
Traffic Racer Mod Apk ​Özellikleri:

- sınırsız para
- Reklamsız
- Gerçek parayla satılan araç mevcut

İPUÇLARI

- Ne kadar hızlı gidersen o kadar çok puan alırsın
- 100 km'nin üzerinde sürerken, bonus puanları ve nakit para almak için arabaları yakından sollayın
- İki yönlü modda ters yönde sürüş ekstra puan ve nakit verir

Kontroller

Direksiyon için cihazınıza dokunabilir veya eğilebilirsiniz
Fren düğmesine dokunmak için bisikletinizi yavaşlatın
Gaz düğmesine dokunarak hızlanın
Daha hızlı sürün ve puanınızı artırın

Sonuç

Dolayısıyla Traffic Racer Apk‘nin araba yarışı oyunlarında en iyi seçim olduğu sonucuna varabiliriz. Ücretsiz olarak harika bir deneyim sunuyor ve bu da onu zirvede tutuyor. Şimdi bu oyunu indirin.

Umarım bu makaleyi faydalı bulmuşsunuzdur. Traffic Racer Mod V3.5 hakkındaki görüşleriniz nelerdir? Aşağıda yorum yapın ve bize bildirin.

Diğer Yazılarımız

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın