Stick War Legacy V2021.1.32 En yeni Mod Apk | ( Elmas / Puan Hileler )

Stick War Legacy Apk V2021.1.32 savunma, strateji ve mini savaş oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Max Games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun ünlü oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaşçı stickmenler ile bulunduğunuz bölgeyi korumak ve düşman akınlarını durdurmaktır. Stick War Legacy Apk içinde yaşanan para sorunlardan ve genel sorunlar dolayı MOD APK yani sınırsız elmas, sınırsız sandık, sınırsız beceri puanı sunuyorum bu sayede ordunuzu dilediğiniz gibi genişletebilir ve düşmanlarınızı alt edebilirsiniz.

Bu heyecan verici oyun, bu oyunu daha ilginç ve eğlenceli kılan çok benzersiz özelliklere sahiptir. Grafikler çok detaylı ve yüksek ve oyun oynarken gerçekçi bir görüntü veriyor. Görsel efektler de iyi. Her bir ses mükemmel ve fon müziği de iyi. Mızrak, kılıç, büyücü, okçu ve çok daha fazlası gibi çok ölümcül silahlar göreceksiniz.

Stick War Legacy Apk hakkında daha fazla

Stick War Legacy Apk, yeni özelliklerin ve grafiklerin bir karışımıdır. Orijinalden oyunun en önemli uzantıları, Player’ın Kampanyada kullandığı kaydetme dosyası ne olursa olsun oyunun o sürümüne kaydedilen Mücevherler, Görünümler ve Büyülerdir. Mücevherler ‘Mücevherler’ menü sekmesinden USD cinsinden gerçek parayla satın alınabilirken, Görünümler ve Büyüler sırasıyla ‘Dış Görünümler’ ve ‘Dükkan’ sekmesinde mücevherler için satın alınabilir.

Stick War: Legacy şu anda dört oyun moduna ayrılmıştır. Daha sonra eklenen diğer üç mod, ister yuvarlak tabanlı bir turnuva, ister koşul tabanlı görev veya sonsuz bir dalgada hayatta kalan bir hack-and-slash zombi savunucusu olsun, aynı temel oyunu çalıştırır.

Kampanya

Kampanya, önceki oyunlarla aynı tarzda oynanan standart hikaye modudur. İyi bir ekonomi ve güçlü bir filo inşa etmek arasında öncelikleri bölen her aşamada, oyuncu haritada ilerlerken, asi direnişini ve saldırıyı yok ederken ve yol boyunca dış tehditleri ortadan kaldırırken klasik tarzda bir tür oyun turu kullanır.

Inamorta’nın Tacı

Crowns of Inamorta Oyun, oyuncunun 12 AI’ya karşı savaştığı bir turnuva modunu vurgular. Her biri oyun stili ve karakteri bakımından farklılık gösteren rakipler (Ruth, Sydney, Blake, Zane, Willow, Maverick, Cruz, Win, Crazy J, Wesley, Z4CK ve Cyrus), “Inamorta Tacı”nı kazandı. Düşmanları daha da güçlü yaratmak, onlara daha iyi yetenekler vermek veya sadece genel zekalarını arttırmak.

Haftalık Görevler

Haftalık görevler, oyuncunun her Cuma farklı patronlar ve birimlerle tamamlamak için yeni seviyeler alacağı bir oyun modudur.

Endless Ölüler

Endless Ölüler, oyuncunun ve ordusunun, oyuncunun heykelini yok etmek ve içindeki her son adamı öldürmek için sonsuz sayıda ölü, farklı yeteneklere sahip yeni birimlerle savaştığı hayatta kalma tabanlı bir moddur. Her dalga arasında, oyuncu, normal kampanyaya benzer şekilde, kalbinin istediği gibi kullanmak için 2 yükseltme puanı alır. Ancak, heykelleri yok edildiğinde, oyuncunun o moddaki tasarrufu son.

Star war Legacy Apk Özellikleri

 • Ödüllü 6 bonus kampanya seviyesi
 • Kaplamalar artık tüm karakterler için mevcut! Her biri kendine özgü avantajlara sahip güçlü silahların ve zırhların kilidini açın
 • Yaprak kaplamalar hafif ve ucuzdur, böylece birimleriniz hızlı bir şekilde hareket edebilir ve inşa edilebilir.
 • Buz kaplamaları, düşmanı donduracak ve yavaşlatacak güçlü bir büyü içerir.
 • Vahşi deriler, büyülü canavarların kemiklerinden ve kürklerinden yapılır ve onları giyenlere Deads, artan saldırı hızı, çeviklik ve sersemletme azaltma bonusu verir.
 • Lav kaplamaları bir yanardağın kalbinde dövülür ve yanık hasarına neden olurken aynı zamanda gelen hasarı düşmana geri yansıtır.
 • Vampir derilerinin, Inamorta’nın en karanlık büyüsü tarafından yaratılan Kaos’un gücünü içerdiği söylenir. Vampir zırhı ve silahları, birimlerinize can çalma gücü, zehir bağışıklığı ve çok yaklaşan herkese sıçrama hasarı verir.
 • Yeni Başarı sistemi.
 • Sandıklar mevcuttur, kilidini açmak için yıldızları toplayın ve ücretsiz öğeler alın.
 • 18 benzersiz büyü.

Star war Legacy Ekran Görüntüleri

Stick War Legacy Apk
Stick War Legacy Apk
Stick War Legacy Apk

Stick War Legacy Mod Apk Indir

KURULUMU

 • Sınırsız jetonlu Stick War legacy Game Mod’u indirmek için tek yapmanız gereken yukarıdaki apk’yı indirmek.
 • Daha sonra indirdiğiniz apk’ya tıklayın ve kurulum sayfasına yönlendirileceksiniz. Tek yapmanız gereken “yükle”yi seçmek ve gerisini android cihazlarınızın halletmesine izin vermek.
 • Kurulduktan sonra tek yapmanız gereken “aç”a tıklamak ve Stick War legacy oyununda her şeyin kilidini açtınız.

Stick War Legacy Mod Apk ​Özellikleri:

Sınırsız Yükseltme:- Bu Stick War legacy mod Apk, herhangi bir Bina, durum, birlik, engel ve her şey yükseltmesinis anında tamamlayabilirsiniz.

Sınırsız Altın ve Mücevher:- Bu oyunda çok faydalı olan sınırsız altın ve değerli taşlar elde edebilirsiniz. Bu mod, aşağıdakiler gibi birçok avantaj sağlar:

 • Hızlı saldırılar için acele yükseltmeler
 • Askerleri anında eğitin

yetenek puanı hile:- Oyunda yetenek puanlarını istediğiniz gibi kullanabilirsiniz, puanlarınız azalmaz, her zaman artar.

Sınırsız Elmas:- Stick war legacy oyununda çok faydalı olan sınırsız elmas alabilirsiniz.

Sonuç

Hızlı tempolu bir oyun ve zorlu aktivite seviyeleri arıyorsanız, Stick War Legacy Apk sizin için en iyi seçimdir. Modun sunduğu ücretsiz mücevherler ve görünümler, duyulmamış bir eğlence düzeyi açar.

Yani, Stick War Legacy V2021.1.32 Mod APK’sını bugün indirin

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın