Spotify Müzik Premium Mod Apk V8.6.64.2 Ücretsiz Indir

Yıllar boyunca, birçok müzik akışı uygulaması geliştirdi, bunlardan biri, şaşırtıcı özellikleri ve büyük bir İngilizce ve bölgesel müzik veritabanıyla dünya çapında milyonlarca müzik severin ilgisini çekmeyi başaran Spotify olmak üzere. Spotify Premium’a ücretsiz olarak erişmenizi sağlayan Spotify Premium Apk mi arıyorsunuz?

Spotify bir freemium hizmetidir, yani bazı kısıtlamaları olan ücretsiz bir sürümü ve herhangi bir kısıtlama olmaksızın ücretli bir sürümü vardır. Spotify Premium Mod Apk arayışınız sizi buraya yönlendirmiş olmalı ve Spotify Premium Mod Apk‘nin değiştirilmiş sürümünü hepinizle paylaşmaktan mutluluk duyuyoruz.

Spotify Premium APK nedir?

Spotify, milyonlarca şarkıyı ve milyonlarca çalma listesini ücretsiz olarak dinlemenizi sağlayan ücretsiz bir müzik akışı uygulamasıdır. Ancak ücretsiz bir kullanıcı olarak reklamları görmeli ve düşük kaliteli müzikler dinlemelisiniz. Sınırsız atlama seçeneğiniz olmadığı gibi HD kalitede müzik dinleme şansınız da yok. Temel olarak MOD APK, uygulamadaki tüm kısıtlamaları kaldıran bir Spotify Premium apk Ücretsiz. artık HD kalitede müzik dinleyebilir, sınırsız atlama alabilir, reklam görmenize gerek kalmaz ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Spotify Premium Müzik Uygulaması Özellikleri

Burada, Spotify Premium APK ile ne gibi avantajlar sağladığını göreceğiz

Spotify Bağlantısı

Spotify premium apk

Spotify Premium, (Android, iOS), Bilgisayar (Windows / Mac / Linux), Akıllı TV’ler, Akıllı Hoparlör (Amazon Alexa / Google Home), Konsol (PS4 / Xbox One), vb. gibi çeşitli platformlarda ve cihazlarda kullanılabilir. Ek olarak, Spotify Premium’un veri senkronizasyonu, bir cihazda çalan müziği başka bir cihaz üzerinden kontrol etmenize olanak tanır (örneğin, akıllı telefon aracılığıyla PC’nizde çalan müziği kontrol etme), bu harika.

Yüksek Kaliteli Ses

Spotify premium apk

Spotify Premium APK kullanıcılarının keyif aldığı en iyi avantajlardan biri, Spotify Premium ile birlikte gelen Ses kalitesindeki mutlak farktır. Premium sürüm, 320 kbs bit hızına kadar çıkan Extreme Audio Quality dinlemenizi sağlarken, ücretsiz sürümde aldığınız normal sürüm sadece 96 kbps’dir.

Sınırsız İndirme

Spotify premium apk

Spotify Mod APK’nın en kullanışlı özelliği, en sevdiğiniz şarkıların sınırsız olarak indirilebilmesidir. Spotify’ın standart sürümünde olmayan, çalma listeniz ne kadar büyük olursa olsun, 100 şarkı hatta 10k Spotify premium ile Sınırsız indirmeye dahilsiniz.

Ad-Free Experience

Spotify premium apk

Reklamlar birçok kullanıcı için rahatsız edici olabilir. Bu nedenle, ister banner reklamlar ister atlanabilir video reklamlar olsun, reklamlardan kurtulmak için premium sürüm, tamamen reklamsız bir deneyim yaşamanızı sağlar. Kullanmakta olduğunuz modifiye edilmiş bu premium sürümde, tüm reklamları hemen kaldırın, reklamlar deneyiminizi kesintiye uğratabileceğinden, bu benim en sevdiğim özelliktir.

Sınırsız atlama

Spotify premium apk

Yalnızca premium Spotify kullanıcıları için mevcut olan özellik, sınırsız Atlamalara sahip olma özelliğidir. Böylece keyifli bulmadığınız belirli bir şarkıyı dinlemeden çalma listesine göz atabilirsiniz. Normal Spotify ile sınırlı sayıda atlama elde edersiniz, bu nedenle zaten belirli sayıda şarkıyı atladıysanız, daha fazla atlama seçeneğine sahip olmayacaksınız ve çalmakta olan müziği dinlemek zorunda kalacaksınız.

Sınırsız Karışık Çalma ve Tekrarlama

Ayrıca Spotify premium APK ile sınırsız shuffles ve tekrarlar elde edersiniz, böylece herhangi bir şarkıyı ve herhangi bir kısıtlama olmaksızın tekrarlayabilirsiniz.

Kök gerekmez

Ayrıca, buradaki iyi haber şu ki, Android telefonunuzun çalışması için Spotify MOD APK’sına root erişimi olması gerekmiyor. Bu, yepyeni bir cihazınız varsa ve garanti kapsamında olduğu için rootlamak istemiyorsanız, gitmeye hazırsınız demektir.

Uygulamamızdan Görüntüler

Spotify premium apk
Spotify premium apk
Spotify premium apk

Spotify Premium Mod Apk İndirme Bağlantısı

Spotify Premium Apk Indir

 • Boyut: 44MB/32MB
 • Sürüm: 8.6.48.796
 • Tür: Spotify Premium APK
 • Hızlı sunuculardan indirin
 • Kötü amaçlı yazılım ücretsiz, Spotify Mod APK
 • Minimum Android sürümü: 4.1+
 • KÖK gerekmez
 • Normal bir Spotify yüklemek istiyorsanız normal Spotify APK’sini de indirebilirsiniz.

Spotify Premium Mod Uygulaması Nasıl Kurulur

 1. Öncelikle Spotify premium mod apk’nın en son sürümünü yukarıdan indirin.
 2. Şimdi cihaz ayarları > güvenlik > cihaz yöneticisi > Üçüncü taraf kaynaklardan yüklemeyi etkinleştir seçeneğine gidin. Bu, google play store dışındaki kaynaklardan uygulama yüklemenize olanak tanır.
 3. Spotify premium APK’sini indirdiğiniz konuma gidin, üzerine dokunun ve ardından yükle’ye dokunun.
 4. Yükleme işlemi, cihazınıza bağlı olarak birkaç saniye sürecektir, biraz daha uzun sürebilir.
 5. Her şey bitti, Şimdi Spotify’ın Keyfini Çıkarıyor.

Spotify Premium Planları?

Spotify premium satın almak istiyorsanız, Spotify premium planları aşağıdadır.

Spotify premium apk

Bireysel (17,99 TL) – Yalnız yaşıyorsanız veya Spotify’ı yalnız kullanmayı planlıyorsanız, bu sizin için en iyi premium plandır. Yukarıdaki tüm özellikleri alırsınız.

Duo (23,99 TL) – Premium ikili, çiftler, partnerler veya birlikte yaşayan iki kişi için idealdir. Burada, bir indirimli fiyat için 2 premium hesap alacaksınız. Bunun dışında her iki hesabın damak zevkine uygun parçaları dinlemenizi sağlayan en iyi Duo Mix özelliği de mevcut olacak.

Aile (29,99 TL) – Müzik severlerden oluşan bir aile için Spotify Premium Family uygun bir plandır. 6 üyeye kadar olan aileler için mükemmeldir, ayrıca Family Mix adlı özel bir özelliğe sahip olursunuz. Bu, herkesin ailedeki herkesin müzik zevklerine göre bir çalma listesi almasına olanak tanır. En önemlisi, ebeveynlerin aile üyeleri için müstehcen müziğe erişimi kontrol etmelerini sağlayan bir özelliğe de erişebilirsiniz.

Öğrenci (8,99 TL) – Şu anda bir kolej veya üniversiteye kayıtlı olan öğrenciler için bu sizin için mükemmel bir plan! Bunun yanı sıra, abonelikte 4 yıla kadar %50 indirim alırsınız.

Son sözler

Umarım bu makaleyi beğenirsiniz ve Spotify premium apk kolayca indirebilir ve bu makalenin tadını çıkaracaksınız Spotify premium Apk indirin. Bu Spotify premium mod apk, müzik dinlemek için en iyi uygulamalardan biridir. Bu Spotify Premium Mod ApkAndroid telefonumuzda test ettik ve iyi çalıştığını gördük. Bu yüzden çalışıp çalışmadığı konusunda endişelenmeyin.

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın