Special Forces Group 2 Apk V2.4.21 İndir | Mod, Sınırsız Para

Android Cihazlarınız İçin En İyi Aksiyon Atıcılık Oyununu Arıyorsunuz ve Hangi Oyunun Size En Uygun Olduğuna Karar Veremiyor musunuz? O halde Bu Yazı Sizin İçin. Bu Yazımızda Special Forces Group 2 Apk Adlı En İyi Aksiyon Atıcılık Oyunlarından Birini Göreceğiz.

Evet, Doğru Okudunuz Özel Kuvvetler Grup 2, dünya çapında milyonlarca oyuncuya sahip birinci şahıs FPS aksiyon çekim Savaş oyunudur. Bu oyun, kullanıcıların çoğunluğu için favori olmak için gerekli tüm parçaları ve özellikleri içerir.

Special Forces Group 2 Apk Oynanış:

Özel Kuvvetler Grubu 2, oyuna daha iyi odaklanır ve kullanıcıların eğlenmesini sağlar. Özel kuvvetler ve teröristler arasındaki yoğun savaşta yer almalısınız. İyinin veya kötünün hangi tarafında savaşacağınıza karar verin ve düşmanla yüzleşin. Bu oyunda, dünyamızın çeşitli yerlerinde yer alacak farklı görev ve görevleri göreceksiniz. Şehirler ve çöller arasında seyahat edin.

Siteyi dikkatlice inceleyin ve hedeflenen düşmanları öldüreceğiniz rahat yerler ve barınaklar arayın. Ekiplerinizle iletişim kurun ve savaş stratejinizi oluşturun. Oyun geniş bir silah koleksiyonuna, 18’den fazla karta, 5 oyun moduna ve kolay kontrollere sahiptir.

Special Forces Group 2, bilgisayar botlarıyla oynamak için tek oyunculu bir moda sahiptir. Ayrıca arkadaşlarınızla ve dünyanın dört bir yanından diğer oyuncularla çevrimiçi oynamak için çok oyunculu bir moda sahiptir. Klasik, Diriliş, Bayrağı Yakala ve Zombi Modu gibi çeşitli oyun modları mevcuttur.

Special Forces Group 2 Apk Özelliği

 1. Gerçek zamanlı olarak 3D Birinci Şahıs Nişancı Oyunu.
 2. Tek Oyunculu ve Çok Oyunculu Modlar Mevcuttur
 3. 9 farklı Oyun modu (Temel, Diriliş, Bayrağı Ele Geçir, Zombi Modu, Bomba Modu, Bıçaklar, Ölüm Maçı, Silah Yarışı, Keskin Nişancı)
 4. Silah Görünümleri (134 ürün)
 5. 8 Farklı Karakter
 6. Ayrıca 30’dan fazla farklı Haritaya sahiptir
 7. 9 Tabanca, 4 Av Tüfeği, 6 Hafif Makineli Silah, 12 Tüfek, 5 Keskin Nişancı Tüfeği, 3 Makineli Tüfek Gibi Geniş Silah Yelpazesi

Oyun İçi Ekran Görüntüleri

Special Forces Group 2 Apk
Special Forces Group 2 Apk
Special Forces Group 2 Apk

İndirme linki

Mod Apk Özellikleri

 • sınırsız para
 • Tüm Premium Özelliklerin Kilidi Açıldı
 • Sınırsız para
 • Tüm Seviyelerin Kilidi Açıldı
 • Sınırsız Cephane ve Tüm Silahların Kilidi Açıldı
 • Reklamsız
 • Yeniden Yükleme Yok
 • Tüm Görünümlerin Kilidi Açıldı
 • Sınırsız Herşey

Special Forces Group 2 Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Öncelikle Yukarıda Verdiğim Linkten Apk ve OBB Datalarını İndirin.
 2. Special Forces Group 2 Apk Ve OBB Datasını İndirdiğiniz Klasöre Gidin.
 3. Şimdi Apk’ye tıklayın ve yükleyin. Kurulum Seçeneğine Tıkladıktan Sonra Kurulum İşlemi Başlayacaktır. Birkaç Saniye Bekleyin.
 4. Şimdi, OBB Verilerini Çıkarın ve Bir Klasör Alacaksınız. Klasörü Açın Verileri Kopyalayın ve Android > OBB Klasörüne Yapıştırın.
 5. Şimdi Oyunu Açın.
 6. Mod Apk’nin tadını çıkarın.

Sonuç

Special Forces Group 2 Sıkıldıysanız Ve Android Cihazlarınızda 3D Aksiyon Çekimli FPS Oyunu Oynamak İstiyorsanız Kesinlikle Harika Bir Seçenek. Çok İyi Ve Gerçekçi Grafiklere Sahiptir Ve Kontrolleri Kullanımı Kolaydır.

Ayrıca Special Forces Group 2 Mod Apk’yi Ücretsiz Olarak Sağlıyoruz. Bu Mod Apk’yı Kullanarak Sınırsız Para Kazanacaksınız Ve Dükkandaki Her Şeyin Kilidini Açabileceksiniz. Umarım Makale Sizin İçin Gerçekten Faydalıdır. Ayrıca Faydalı Olduğunu Düşünüyorsanız Lütfen Arkadaşlarınızla Paylaşın.

Ayrıca Diğer Yazılarımızı Okuyun

 1. Inat Box Apk Indir Android Için V15.0 Ücretsiz [Pro]
 2. Sniper 3D Assassin V3.49.1 MOD Apk – Sınırsız Para | Elmas | VIP Hile
 3. OBS Studio Indir V27.2.4 | 64-Bit Ve 32-Bit (2022)

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın