Sniper 3D Assassin V3.49.1 MOD Apk – Sınırsız Para | Elmas | VIP Hile

Keskin nişancı dövüşü, savaşın en ilgi çekici kısımlarından biridir. Gizli olma ve öldürecek bir hedef belirleme fikri çok benzersiz ve ilginç. Şimdi aynı şeyi android üzerinde Sniper 3D Assassin Apk ile hissedebilirsiniz. Oyun sizi terör saldırıları, rehin alma ve insan ticareti gibi durumlarda uluslararası suçla mücadelede ön saflara yerleştiriyor.

Bu oyun IOS ve Android ile çalışan cihazlar için geliştirilmiştir. Oyun, çekim, macera ve sınırsız aksiyon türüne aittir. Sniper 3d Apk, medeniyet için tehlike oluşturan suçluları vurmakla ilgilidir. Hatta bu oyunun geliştiricisi, uygulama mağazasında en çok indirilen oyun olduğunu iddia etti.

Sniper 3D Assassin Apk Oynanış

Oyun, onu daha da heyecanlandıran etkileyici bir oynanışa sahip. Birinci şahıs bakış açısıyla oynamanız gerekiyor. Bu oyunun amacı, bir devletin hukuk ve düzenini aşağılamaya karışan hedefleri öldürmektir. Suç eylemlerine karışan insanları öldürmeniz gerekiyor. Oyundaki karakterinizin amacı, teröristleri tespit edip onları vurarak insanlığı onların öfkesinden kurtarmaktır.

Protestocular açığa çıkmadan kalır, böylece teröristleri izleyebilir ve onları kolayca vurabilirsiniz. Üstelik bir keskin nişancı olarak doğru hedefi belirlemeli ve doğru kişiyi öldürmelisiniz. Silahlarınızı geliştirebiliyorsunuz ve farklı görevleri tamamlayarak oyun boyunca ilerleyebilirsiniz.

Sniper 3D Assassin Apk Özellikleri

 1. Bu oyun 3d grafiklere ve doğal animasyonlara sahiptir.
 2. Birinci şahıs bakış açısı, oyun hakkında daha net bilgiler verecektir.
 3. Basit kontroller, sorunsuz hareket etmenize ve en uygun şekilde çekim yapmanıza yardımcı olacaktır.
 4. Yeni başarıların kilidini açmak için görevleri tamamlayın.
 5. Keskin Nişancı Tüfeği, Saldırı Tüfeği, Av Tüfeği, tabanca vb. silahlar sizi profesyonel bir keskin nişancı yapacaktır.
 6. Oyun, diğer erkeklerle oynama seçeneği sunar.
 7. Bu oyunu internet bağlantısı gerektirmediği için internet olmadan da oynayabilirsiniz.
 8. Suikastçıları vur, soyguncuları öldür ve barışı ele geçiren herkesi başarıyla öldür, sana mücevher ve altın kazandıracak.
 9. Düşmanlarınızdan saklanmak ve suçluları kolayca öldürmek için cephaneyi yükseltebilir ve Susturucu gibi özel eşyalar satın alabilirsiniz.
 10. Oyun ücretsiz olarak kullanılabilir.
 11. Piggybank, premium silahlar satın almanıza izin verir ve içinde elmas depolanır, ancak domuzcuk satın almak için ödeme yapmanız gerekir.

Sniper 3D Assassin Oyun İçi Ekran Görüntüleri

Sniper 3D Assassin Apk
Sniper 3D Assassin Apk
Sniper 3D Assassin Apk

Sniper 3D Assassin İndirme Linkleri

Sniper 3D Assassin Mod Apk Özellikleri:

Oyunu oynamaya devam etmeniz için sınırsız enerji.
Reklam yok.
Sınırsız mücevher ve elmas var.
Yükseltmek ve satın almak için sınırsız altın ve para var.
Yeni silahların kilidini açın.
Yeni özelliklerin kilidi açıldı.

Sniper 3D Assassin Nasıl İndirilir ve Kurulur?

 • Öncelikle Yukarıda Verdiğim Linkten Gerekli Apk’yi (Orijinal Veya Mod) İndirin.
 • Sniper 3D Assassin Apk‘yi indirdiğiniz klasöre gidin. İndirdiğiniz apk dosyasına tıklayın.
 • Şimdi Kurulum Seçeneğine tıklayın.
 • Kurulum Seçeneğine Tıkladıktan Sonra Kurulum İşlemi Başlayacaktır. Birkaç Saniye Bekleyin.
 • Birkaç Saniye Sonra Uygulama Cihazınıza Başarıyla Yüklenir ve Onu Kullanarak Sınırsız Paranın Keyfini Çıkarabilirsiniz.
 • Mod apk’nın keyfini çıkarın.

Sonuç

İşte Oyun Dostları. Umarız Sniper 3D Assassin V3.49.1 Mod Apk 2021’in En Son Sürümüne Sahipsinizdir. Şimdi Oyunda Sınırsız Para ve Altının Keyfini Çıkarın. Bu Gönderiyi Beğendiyseniz Arkadaşlarınızla Paylaşmayı Unutmayın. Ayrıca Herhangi Bir Sorunla Karşılaşırsanız Yorum Yapın. Tüm Sorularınızı Çözmek İstiyorum.

Favori Oyunlarınızın En Son Mod Apk’sini Almak İçin Apkproindir Blogumuzu Ziyaret Etmeye Devam Edin. Bu Oyunu Beğendiyseniz, Lütfen Yorum Yapın veya 5 Yıldızlı Bir Derece Verin.

Ayrıca Diğer Makalelerimizi Okuyun

 1. Drift Max Pro V2.4.78 – PARA HILELI Mod Apk Indir
 2. İnşaat Sim 2014 V1.12 [Construction Simulator] Para Hileli Mod Apk Indir
 3. Android Için Youtube Vanced Son Apk V2.6.2 İndir
 4. Kick The Buddy Apk V1.5.0 + Mod (Sınırsız Para / Altın)

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın