Score Hero V2.75 Son Mod Apk Indir (Sınırsız Para/Enerji)

Score Hero Apk indir, oyunun en önemli özelliklerine – hedefe odaklanan bir futbol oyunudur. Şutunuzu veya pasınızı seçmek için zamanı yavaşlatma ve ya kaleye gitme ya da takım arkadaşınıza kritik bir pas verme olanağına sahip olacaksınız. The Score Hero Apk, oyunu neredeyse gerçeğe yakın hale getiren 3D oynanışla gelen mükemmel bir oyun uygulamasıdır.

Oyun büyük isimlere odaklanmıyor. Büyük isim olmanızı sağlar. Bir küçük lig kulübünde yanlarda oturan yeni bir oyuncu olarak başlarsınız. Senin işin, takımın her zaman sahada görmesi gereken denizaltı olmak. Makale, Score! Hero Mod Apk’nin özellikleri ve oynanışı, mod apk’yı indirme gereksinimleri ve Score Hero Mod Apk indir en son çalışan sürümüne giden çok önemli indirme bağlantısı hakkında konuşuyor.

Score Hero Apk İndir Hikaye

Oyunda oyunculara kendi benzersiz futbolcularını yaratmaları, oyunda çok geride kaldığınız çeşitli durumlarda kendinizi bulurken heyecan verici kariyerini takip etmeleri sağlanıyor. Üstüne çıkarken pozisyonu değiştirmek için harika becerilerinizi ve taktik becerilerinizi kullanın.

Score Hero’da sürükleyici futbol kariyeri oyununu daha önce hiç olmadığı gibi hissedin. Durumlara göre hızlı ve nihai kararlar alacağınız oyun içinde ve dışında çeşitli ikilemleri keşfedin.

Sakin olun, elinizden gelenin en iyisini yapın ve dünyanın şimdiye kadar yarattığı en büyük futbolcu olun.

Score Hero Apk Oyununun Özellikleri

 • 580’den fazla seviye ile, Skor Kahramanı gol atma, kupalar kazanma, futbol kulüplerini değiştirme ve en önemlisi zorlu oyunda ülkenizi temsil etme şansı verir.
 • Oyunun en iyi özelliği 3 boyutlu oynanabilirliği. Grafikler, oyuncuları neredeyse gerçeğe yakın kılıyor. 3D oyun, tüm çekimleri çok net ve pürüzsüz hale getiriyor.
 • Skor Kahramanında bulunan özelleştirme seçeneğini kullanarak kahramanınızın kalite özelliklerinize çok benzemesini sağlayabilirsiniz.
 • Oyunu ilginç kılan şey, her oyunu benzersiz kılan topun geçişlerine otomatik olarak uyum sağlamak için oyunun yapay zeka kullanmasıdır.
 • Oyun ayrıca, uygulamayı Facebook’a bağlayarak arkadaşlarınızla oyunun keyfini çıkarmanızı sağlar.
 • Skorun hikayesi! Kahraman son derece keyifli ve heyecan verici.
 • Score Hero’da kendi yolculuğunuza başlayacağınız mükemmel kariyer moduna erişebileceksiniz.
 • Hatta Google hesabınızın giriş bilgilerine sahip olduğunuz sürece oyuna herhangi bir cihazdan erişmenizi sağlayacak olan Score Hero’yu Google play ile senkronize edebilirsiniz.

Score Hero Oyun İçi Ekran Görüntüleri

Score Hero Apk Indir
Score Hero Apk Indir
Score Hero Apk Indir

Score Hero Apk İndirme bağlantıları

MOD özelliği:
Sınırsız Para: Kullandıkça artar.
Sınırsız Enerji: Enerjiniz asla bitmeyecek

Score Nasıl Indir ve Kurulur! Hero Mod Apk?

1. Yukarıda verilen indirme bağlantısına tıklayın. (Sadece bir apk “mod veya orijinal apk” indirin)
2. İndirme işlemi bittiğinde, Yükle’ye tıklayın ve android cihaz Score Hero apk’nın kurulum işlemini tamamlayacaktır.
3. Oyunu açın ve sınırsız para ve enerjinin tadını çıkarın.

İpuçları Oynamak!

 • Oyunu sadece kendiniz için değil, bir takım gibi oynayın. Sürgünlerinizi her zaman mümkün olan en güçlü açıya eğin.
 • Sınırlı miktarda hareketiniz olmadığı sürece her zaman en yakındaki uygun oyuncuya pas verin.
 • Unutmayın, senaryo için Alan sınırlıdır. Yani kamera açısı ayarı size avantaj sağlayacaktır. Kamerayı istediğiniz gibi kaydırabilir, yakınlaştırabilir veya uzaklaştırabilirsiniz.
 • Son olarak, enerji barınıza dikkat edin. Her oyun için enerjiye ihtiyacınız var. Tek bir denemede bir seviyeyi bitiremezseniz, tekrar oynamak zorundasınız ve bu size bir bar enerjiye mal olacak. Fakat bu apk hileli apk olup endişelenmenize gerek yok.

Score Hero Apk Indir sonuç

Skor Kahramanı, oyuncunun sanal dünyada futbol oynamanın cazibesini hissetmesini sağlayan eşsiz bir oyundur. Score Hero Mod Apk indir, sınırsız nakit ve enerji elde etmenin harika bir avantajını sunar; bu, oyuncunun istediği satın alma işlemini maliyetini bir kez bile düşünmeden yapabileceği anlamına gelir.

En sevdiğiniz oyunların en son Mod Apk’sini almak için Apkproindir blogumuzu ziyaret etmeye devam edin. Bu oyunu seviyorsanız lütfen bir yorum veya 5 yıldızlı bir puan bırakın.

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın