Public Transport Simulator V1.35.4 Mod Apk İndir – Kilitsiz / XP HİLE

Public Transport Simulator yapımcılığını SkisoSoft tarafından yapılmakta olup Public Transport Simulator apk V1.35.4’ün son versiyonu 16 Ağustos 2021 tarihinde güncellenmiştir. Toplu Taşıma Simülatörü Simülasyon kategorisindedir. Araba ve otobüs sürme simülasyon oyunlarını seven Android platformunun popüler oyunlarından birisidir.

Public Transport Simulator oyunu bize çok daha fazlasını garanti ediyor. Ağırlıklı olarak şehir içi yolcu taşımacılığı için üretilmiş olan oyunda yolcu ve durakları taşımak için gereken çok daha fazla özelliğe sahip olabileceksiniz.

Public Transport Simulator Apk Oynanış

Amacınız, seçtiğiniz araç ile bulunduğunuz şehir içinde bir otobüs veya araba sürmek ve görevleri tamamlamaktır.. Public Transport Simulator içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız XP, para hileli olarak sunuyorum bu sayede tüm araçları kullanabilir ve dilediğiniz gibi ücretsiz olarak özelleştirebilirsiniz.

Yolcuları yaralanmadan nakletmek için araç kullanırken çok dikkatli olmanız ve trafik kurallarına uymanız gerekir. Ayrıca diğer otobüs şoförlerinin yolcularınızı almaması için çok akıllı ve uyanık olmalısınız.

Görevleri bitirmek, Taksi Şoförü ve bir dizi sportif araba ile Checkpoint Yarışı da dahil olmak üzere çeşitli oyun modlarının keyfini çıkarmanıza izin veren diğer Otobüslerin ve araçların (bu mod apk’da zaten kilidi açılmış) kilidini açar.

Public Transport Simulator Oyunundaki Yenilikler

  • Etkileyici Yeni Otobüsler – Bu oyunun yeni versiyonunda oyuncular, değiştirilmiş karakterin emniyet kemeri etkisi gibi bazı grafiksel özellikler bulacaklar.
  • Heyecanlı Sürüş Deneyimi – Public Transport Simulator gibi sürüş simülasyon oyunları için oyuncular, gökdelenli Sokaklar gibi gerçekçi dünyanın çeşitli yerlerine seyahat ederek zaman harcayacaklar.
  • Diverse Quest System – Public Transport Simulator oyununun misyonuyla ilgili bir özellik ise oyun boyunca birkaç farklı seviyeden geçeceksiniz ve işiniz size verilen bölgelere gitmek ve ödülü almak.
  • Yeni araçlar – 48’den fazla çeşitli araç var, bu yüzden sürükleyici dünyada en sevdiğiniz arabayı alacağınızdan eminiz. Tüm araçlar tamamen modifiye edilmiş olup gerçekçi iç ve dış görünümlere sahiptir.

Oyun İçi Ekran Görüntüleri

Public Transport Simulator Apk
Public Transport Simulator Apk
Public Transport Simulator Apk

Public Transport Simulator Apk İndirme Linkleri

MOD özelliği:

  • Sınırsız XP ve Para
  • Tüm Araçların Kilidi Açıldı
  • Tüm Şehirler ve Kilidi Açıldı

Public Transport Simulator Mod Apk Nasıl İndirilir ve Kurulur?

  1. Yukarıda verilen indirme bağlantısına tıklayın. (Sadece bir apk “mod veya orijinal apk” indirin)
  2. İndirme işlemi bittiğinde, Yükle’ye tıklayın ve android cihazınız Public Transport Simulator apk’nın kurulum işlemini tamamlayacaktır.
  3. Oyunu açın ve sınırsız paranın ve Araçların tadını çıkarın.

sonuç

Public Transport Simulator apk adlı bir simülasyon oyununun sunduğu tamamen sürükleyici bir araç ve görev deneyimi bulabilirsiniz. Oyuncular bölümleri en iyi şekilde tamamlamaya çalışacaklar. %100 güvenli olan MOD Apk indirme bağlantısını sağladık.

En sevdiğiniz oyunların ve android uygulamalarının en son Mod Apk’sini almak için Apkproindir blogumuzu ziyaret etmeye devam edin. Bu oyunu beğendiyseniz, lütfen bir yorum veya 5 yıldızlı bir puan bırakın.

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın