PUBG New State V0.9.5.57 Apk Indir – Erken Erişim

PUBG New State Apk, video oyun endüstrisindeki en ünlü ‘battle royale’ oyunlarından biri olan PUBG Mobile’ın dizisidir. Oyun, yeni bir ortam, daha fazla oyun modu, daha etkileşimli ayarlar ve daha iyi grafikler sunarken orijinal oyunun kalitesine sadık kalmayı garanti eder.

PUBG New State Game, Playstore ve Apple App Store‘da da kullanıma sunuldu. PUBG New State Oyununun Ön Kayıtları hem Android hem de iOS kullanıcıları için devam ediyor. Hindistan’da PUBG New eyaletinin Çıkış Tarihi de artık mevcut. Direct PUBG New State APK dosyası İndirme bağlantısı da artık oyun için mevcut.

Bugün PUBG Yeni durum Oynanış ve Erken erişim ayrıntılarını ve ayrıca oyunun nasıl indirileceğini tartışacağız. Bu PUBG New State hakkında Ayrıntılar ve indirme bağlantıları almak için bu makalenin tamamını okuyun.

PUBG New State Apk nedir?

PUBG New State, PUBG Mobile ile aynı ilkelere dayanan başka bir Çevrimiçi Çok Oyunculu Battle Royale oyunu olan Krafton Inc.’in harika bir oyunudur. Ayrıca PUBG, Oyuncunun Bilinmeyen Savaş Alanları anlamına gelir. Krafton, bu PUBG oyununu 2018’in başlarında yayınlamıştı ve o zamandan beri oyun çok ünlü oldu ve bu oyun aslında oyun endüstrisini çevirdi ve bu oyun da milyarlarca indirmeye ulaştı.

Şimdi 2021’de, bu oyun yeni sürümünü yani PUBG New durumunu alıyor, bu sefer bu oyun 2051 yılına yerleştirilmiş ve bu oyunda birçok yükseltme ve geliştirme var. Bu PUBG New State 2021’in bazı yeni özellikleri ve iyileştirmeleri aşağıdaki gibidir:

 • Oyuncular, Erangel ve Sanhok dışında yeni haritalar alacaklar.
 • Oyun öne çıkıyor ve 2051 yılını temsil ediyor.
 • COD mobile gibi bu oyuna yeni balistik dronlar ve kalkanlar eklendi.
 • Oyun fütüristik araçlar ve silahlar taşıyor.
 • Oyuna harika grafikler eklendi.
 • Karakterin ve silahların Grafikleri ve özelleştirilmesi.
 • Bu Oyuna birçok Gelişmiş Özellik ve Tesla Roadster gibi yeni fütüristik araçlar da eklendi.

Gelecekte Bir Dünya – 2051 Yılı

PUBG: New State oynanışı 2051 yılında geçmektedir. Evler, eski versiyona göre daha güçlü arabalarla birlikte görünümlerini iyileştirmiştir. Bu nedenle, bu oyuncuların onu deneyimlemek istemesini sağlayacaktır.

Pubg New State Apk, Oyun bu dünyada başlayan kurgusal detaylara sahip mükemmel ve harika grafiklere sahip. Birlikte, yeni ortam oyunculara daha büyük bir etki sağlar. Sadece fantezi oyunlarda görünen dronları, efektleri görebilirsiniz.

PUBG New State Apk Oyun İçi Ekran Görüntüleri

PUBG New State Apk
PUBG New State Apk
PUBG New State Apk

PUBG New State Apk İndirme Bağlantısı

PUBG New State Apk Nasıl İndirilir ve Kurulur?

 1. İlk olarak, yukarıda verilen bağlantıdan PUBG yeni State Apk’yi indirin.
 2. PUBG yeni State Apk dosyasını indirdiğiniz klasöre gidin. İndirdiğiniz apk dosyasına tıklayın.
 3. Şimdi Kurulum Seçeneğine tıklayın.
 4. Install seçeneğine tıkladıktan sonra kurulum işlemi başlayacaktır. Birkaç saniye bekleyin.
 5. Birkaç saniye sonra uygulama cihazınıza başarıyla yüklenecek ve oyunun keyfini çıkarabilirsiniz.

Sonuç

İşte oyun arkadaşlar. PUBG New State apk’nın en son sürümüne sahip olduğunuzu umuyoruz. Şimdi arkadaşlarınızla oyunun tadını çıkarın. Bu makaleyi beğendiyseniz, arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. Ayrıca herhangi bir sorunla karşılaşırsanız yorum bırakın. Tüm sorularınızı çözmek isterim.

En sevdiğiniz oyunların en son sürümünü almak için Apkproindir blogumuzu ziyaret etmeye devam edin. Bu oyunu beğendiyseniz, lütfen bir yorum veya 5 yıldızlı bir puan bırakın.

SSSs

Q1. Pubg New State Ne Zaman Çıkacak?

Ans. PUBG: New State, 11 Kasım 2021 tarihinde Android ve iOS cihazlara ücretsiz bir oyun olarak gelecek. Şu anda oyun erken erişimde ve oyunu yukarıdaki indirme bağlantısından indirebilirsiniz.

Q2. PubG New State Apk ücretsiz olarak kullanılabilir mi?

Ans. Evet! Ücretsiz olarak indirilebilir.

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın