Postegro APK Mod V1.50 indir (Sınırsız bakma) Android için

Postegro Apk, özel Instagram profillerini görüntüleyebileceğiniz ve profilinizi kimlerin görüntülediğini görebileceğiniz ilginç bir Instagram uygulamasıdır. Ayrıca hikaye izlemek de mümkün. Postegro, Instagram tarafından uygulanan bazı kısıtlamaları kaldırmanıza olanak tanır. Sadece kısıtlamaları kaldırmakla kalmaz, aynı zamanda bu makaleyi okuduktan sonra öğreneceğiniz birçok başka özellik de sağlar.

Postegro, Instagram’da her şeyi görmenizi ve indirmenizi sağlar ve profil resmini Full HD olarak görebilirsiniz. Sadece bir kullanıcı adı girin ve arayın, ardından profil resmini yakınlaştırın ve hazırsınız! Bu uygulamada kayıt gerekli değildir.

Postegro Apk nedir?

Bu, Postegro.com tarafından günlük olarak Instagram kullanan ve tüm gizli profilleri görmek isteyen ve ayrıca tüm Instagram fotoğraflarını ve videolarını HD ve 4K kalitesinde ücretsiz olarak indirmek isteyen dünyanın her yerinden Android kullanıcıları için oluşturulup sunulan bir android uygulamasıdır.

Takip listenizde olmayan kullanıcıların içeriklerini görebilir, kendi cihazınıza yüksek kalitede (Full HD) kaydetmeniz mümkündür. Çeşitli nedenlerle iletişim kuramadığınız ve gönderileriyle gerçekten ilgilendiğiniz kullanıcılar varsa Postegro APK ile bu gönderilere ulaşabilirsiniz.

Postegro Apk Nasıl Kullanılır

Postegro apk’yı kullanabilmek için öncelikle bir hesap oluşturmanız gerekir veya hesap oluşturmadan da gidebilirsiniz. Şimdi tek yapmanız gereken onun profilinin kullanıcı adını yazmak ve bunu yaptığınızda profil fotoğrafı belirecek. Bundan sonra Instagram tarafından kısıtlanan kullanıcıların gizli detaylarını görebilirsiniz.

Profil resmini indirmek için resmi yakınlaştırın ve indir düğmesine tıklayın. Görüntü kalitesini ve görüntüyü kaydetmek istediğiniz konumu seçebilirsiniz. Gizli hesapları takip etmeden de görebilirsiniz.

Postegro Uygulamasının Özellikleri

 • Kullanıcı adlarını yazarak herhangi bir Instagram kullanıcısının profilini arayabilirsiniz.
 • Takipçilerini ve arkadaşlarını görüntüleyebilirsiniz.
 • Profil resimlerini en iyi HD kalitesinde görüntüleyebilir ve yakınlaştırabilirsiniz.
 • Fotoğrafları ve videoları doğrudan telefonunuza da kaydedebilirsiniz.
 • Ayrıca Instagram’ınızı her zaman kimin izlediğini de görebilirsiniz.
 • Diğer kişilerin Instagram profillerini ve hikayelerini görüntüleyin ve izleyin
 • Kullanımı kolay ve kullanıcı dostu bir arayüz.
 • Hikayeleri doğrudan telefonunuza indirebilirsiniz
 • Herhangi bir gizli Instagram profilini görüntüleyin
 • Ayrıca sizi takip etmeyenlerin listesini de gösterir.
 • Tüm ücretli özellikler ücretsizdir.

Postegro Uygulama İçi Ekran Görüntüleri

Postegro Apk
Postegro Apk

Postegro Apk İndirme Bağlantısı

Postegro lili Apk Nasıl İndirilir ve Kurulur?

 1. Öncelikle Yukarıda Verdiğim Linkten Apk İndirin.
 2. Postegro Lili Apk’yi indirdiğiniz İndirme Klasörüne gidin.
 3. İndirdiğiniz Apk Dosyasına Tıklayın.
 4. Şimdi Kurulum Seçeneğine tıklayın.
 5. Kurulum Seçeneğine Tıkladıktan Sonra Kurulum İşlemi Başlayacaktır. Birkaç Saniye Bekleyin.
 6. Birkaç Saniye Sonra Uygulama Cihazınıza Başarıyla Yüklenir ve Instagram’ın Gelişmiş özelliklerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz.

Sonuç

Postegro Apk, özel profilleri para harcamadan ücretsiz olarak görüntüleme gibi Instagram’ın tüm gizli ve gelişmiş özelliklerini görmek isteyen Instagram kullanıcıları için özel olarak geliştirilmiş bir android uygulamasıdır. Instagram kullanıcıları için en iyi android uygulamalarından biridir ve daha birçok özelliği kullanabilirsiniz.

Peki, Umarım Bu Postegro Apk’yi Beğenirsiniz. Verilen Bağlantıdan Son Sürüm V1.50’ü Ücretsiz İndirin ve Keyfini Çıkarın.

Ayrıca Diğer Yazılarımızı Okuyun

 1. Modifiyeli Şahin Park Etme Ve Drift Apk V4.3 İndir
 2. Android Için Youtube Vanced Son Apk V2.6.2 İndir
 3. Lili Apk V1.51 İndir | (Instagram Özel Profil Görüntüleme) Android

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın