Poppy PlayTime Apk Bölüm 1 ve 2 Android için Ücretsiz indir

Android için Poppy Playtime indir Bağlantısı mı arıyorsunuz? Ve Google’da Birçok Makale Okudunuz Ve Çalışan Bir İndirme Bağlantısıyla En İyi Makaleyi Bulamıyorsunuz. Artık Bu Yazıya Geldiniz.

O zaman doğru yerdesin. Bu makale sizin için hazırlanmıştır. Bu yazımda Android için Poppy Playtime Oyununun En Son ve Çalışan İndirme Linkini Paylaştım.

İndirme Linkleri Veren Poppy Playtime Oyunu Hakkında Bir Çok Makale Okudum Ve İndirme Linklerini Test Ettim Ama Temelde Çalışmadı. Daha Fazla Aradıktan Sonra, Çalışan İndirme Bağlantısını Buldum. Bu yüzden oyunun indirme bağlantısını bu yazıya ekledim.

O halde daha fazla vakit kaybetmeden başlayalım.

Poppy Playtime Genel Bakış

Poppy Playtime, çeşitli korkunç ve tehlikeli hayaletlerle terk edilmiş bir ürkütücü oyuncak fabrikasında hayatta kalmanız gereken birinci şahıs bir korku macera oyunudur. Bu oyun MOB Games Studio tarafından oluşturuldu. Oyun Bölüm 1 ve 2’de yayınlandı ve ünlü oldu ve ayrıca çok iyi eleştiriler aldı. Yani, bu küçük korku oyununu oynamayı seviyorsanız, bu oyunu Poppy playtime ücretsiz indirme linklerimizden indirin.

Hikaye

Poppy Playtime Bölüm 1 ve Bölüm 2’de büyük, ürkütücü bir fabrikanın tüm köşelerini araştırmanız gerekiyor. Göreviniz fabrikaya dönen eski bir çalışana, orada çalışan herkesin neden yok olduğunu incelemesi için yardım etmektir. Fabrikada her şey karanlık ve korkutucu. Fabrikada gücü etkinleştirmek için anahtarı çalıştırmanız ve bulmanız gerekir.

Oyuna başlarken iki uzun robotik kolunuz var. Bu kolların yardımıyla ağır nesneleri hareket ettirebilir, elektrik dişli ve tellerinin enerjisini kesebilir ve çok uzaklardaki nesneleri tutabilirsiniz. Oyunun zorluğu fabrikanın karanlık odalarını araştırmak ve şirketin talep ettiği kadar oyuncak toplamaktır. Oyuncakları toplamak için zorlu bulmacaları çözmeli ve mevcut araçları kullanmalısınız.

Odaların kapılarını açtığınızda aniden siyah bir gölge göreceksiniz. Size zarar vermiyorlarsa, onlardan kaçınmalı ve uzaklaşmalısınız. Ama size saldırırlarsa, onları öldürmek için silahları kullanmalısınız. Onları korkutmak için bir el feneri de kullanabilirsiniz. Ayrıca oyundaki hayaletlerin hayatlarını kazanmak için onlarla savaşmanız gerekiyor.

Oyun İçi Ekran Görüntüleri

Poppy Playtime indir
Poppy Playtime indir
Poppy Playtime indir

Poppy PlayTime indir Linkleri:

Poppy Playtime Apk Nasıl İndirilir ve Kurulur?

  1. Öncelikle Yukarıda Verdiğim Linkten Apk İndirin.
  2. Poppy Playtime Apk indirdiğiniz Klasöre Gidin.
  3. Şimdi Apk’ye tıklayın ve yükleyin.
  4. Kurulum Seçeneğine Tıkladıktan Sonra Kurulum İşlemi Başlayacaktır. Birkaç Saniye Bekleyin.
  5. Apk’yi Şimdi Açın. Zevk almak!

Son sözler

Hepsi bu kadar, bu makalede Android için Poppy Playtime Game Chapter 1 ve 2’nin en son ve çalışan indirme bağlantılarını alacaksınız. İstediğiniz Bölümü İndirin ve Bu Oyunun Keyfini Çıkarmaya Başlayın.

Ayrıca, bunu faydalı bulduysanız, arkadaşlarınızla ve diğer sosyal medya platformlarıyla paylaşın. Ve herhangi bir sorun yaşarsanız, aşağıya yorum yapmaktan çekinmeyin ve onları çözmeye çalışacağım.

Ayrıca Diğer Yazılarımızı Okuyun

  1. Farming Simulator 16 Apk V1.1.2.6 (MOD, Sınırsız Para) + OBB İndir
  2. PK XD Apk V1.3.0 Android Için İndir | En Son Sürüm
  3. ReBrawl Apk V45.225 (Tüm Brawlers Unlocked) İndir

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın