Minecraft PE V1.18.10.24 / 1.18.0.03 (Beta/Final) | Minecraft Apk Indir

Minecraft Apk İndir, Minecraft Apk Android cihazlar için ücretsizdir. Oyunu Android cihazınıza kolayca indirebilirsiniz. Minecraft Apk, hayatta kalma, macera ve açık dünya oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm, MOJANG stüdyosu tarafından oluşturulmuş tanınmış android oyunlarından biridir. Amacınız amacınız açık dünyada düşmanlarınızla savaşmak, yeni alanlar keşfetmek ve yaşam alanınızı inşa etmektir. Minecraft V1.18.10.24 / 1.18.0.03 beta/final çıktı.

Dağlardaki bloklar için birçok hata düzeltmesi ve iyileştirme içeren güncellemelerden biridir. Ayrıca grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller iki parmakla verilebilir. Köylüler, hayvanlar, bir dizi blok, birçok araç – silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Minecraft Apk 4.220.000’den fazla indirildi. İNGİLİZCE dil desteği mevcuttur.

Minecraft Apk Indir Açıklamaları:

Minecraft PE, herkesin favorisinin Android versiyonudur. Geliştiriciler, Minecraft PE APK’nın Android’e gelmesi için mümkün olan her şeyi yaptı. Hayatta kalmaktan yaratıcılığa kadar Birço oyun modları burada hala mevcut. Sürekli hayatta kalma mücadelesi verirken veya kendi benzersiz dünyanızı kurarken yaratıcı özellikler sunacaksınız.

Minecraft APK bir yaşam simülatörü olabileceğinden herkes kendisi için karar verir. Burada yerinizi alıp “dağın kralı” olacak ya da çok sinirlenmeden büyüyeceksiniz. Tek oyunculu mod ve çok oyunculu arasında bir seçenek var. Kullanıcı arabirimi, grafikler ve blok ayarlarıyla ilgili başka çeşitli özellikler de vardır. Bu nedenle, daha mükemmel bir şekilde keşfetmek için bu özelliği deneyimlemeniz yeterlidir. Özelliklerin keyfini çıkarmak için Minecraft Apk lndir‘i indirebilirsiniz.

Minecraft’ta yeni bir dünyaya başlarken oyuncular, oyun modlarının yanı sıra barışçıldan zora kadar dört zorluktan birini seçmek zorunda. Oyunun zorluğunu artırmak, oyuncunun moblardan daha fazla hasar almasını sağlar ve ayrıca zorluğa özel başka etkileri de vardır. Örneğin, barışçıl zorluk, düşman çetelerin ortaya çıkmasını engeller ve zor zorluk, açlık çubukları biterse oyuncuların açlıktan ölmesine izin verir. Seçildikten sonra zorluk derecesi değiştirilebilir, ancak oyun modu kilitlenir ve sadece hileler ile değiştirilebilir.

Minecraft apk üst dünya (ana dünya) dışında iki boyuta sahiptir: Nether ve End. Nether, oyuncular tarafından oluşturulan portallar aracılığıyla girilen cehennem benzeri bir boyuttur, birkaç sıra dışı kaynak içerir ve Nether’de kaplı her blok, üst dünyada kaplı 8 bloğa eşit olduğundan, üst dünyadaki büyük mesafeleri kat etmek için kullanılabilir. Oyuncu, Nether’da bulunan öğelerden Wither adlı bir patron çetesi oluşturabilir.. End, birçok adadan oluşan kuru bir arazidir. Ana adada Ender Dragon denilen bir patron ejderha yaşıyor. Ejderhayı öldürmek bir çıkış kapısına giden yolu açar. Oyuncular daha sonra yeniden doğdukları yere ışınlanırlar ve oyuna süresiz olarak devam edebilirler.

Oyun Modları:

 • Hayatta kalma modu: Hayatta kalma modunda, oyuncular bazı blokları ve eşyaları yapmak için oyunda bulunan ahşap ve taş gibi doğal kaynakları toplam zorundadır. Zorluğa bağlı olarak, canavarlar daha karanlık alanlarda ortaya çıkar ve geceleri bir ev oluşturmanız gerekir. Modun ayrıca bir sağlık çubuğu vardır. Oyuncular ayrıca, dostluk zorluğu dışında, oyun içinde yemek yiyerek düzenli olarak doldurulması gereken bir açlık barına sahiptir.
 • Yaratıcı mod: Yaratıcı modda, oyuncular envanter menüsü aracılığıyla oyundaki hemen hemen tüm malzeme ve öğelere erişebilir ve bunları anında alabilir veya kaldırabilir. Oyuncular oyun dünyasında kolayca uçma kabiliyetini değiştirebiliyor ve karakterleri herhangi bir hasar almıyor ve açlıktan etkilenmiyor. Oyun modu, oyuncuların kesintisiz olarak herhangi bir boyutta projeler inşa etmeye ve üretmeye konsantre olmalarına yardımcı olur.

Minecraft APK’nin ekran görüntüsü

Minecraft Apk Indir
Minecraft Apk Indir
Minecraft Apk Indir

Minecraft Apk V1.18.10.24 / 1.18.0.03 Özellikleri

 1. Köylüler artık stokta olmadığında ticaret yapmaya çalışırken “Hayır” sesi çıkarıyor
 2. Oyuncu gizlice girdiğinde kamera şimdi konumunu tekrar enterpolasyon yapacak
 3. Bir Yatakta Uyumak, bir kez daha siyah bir ekrana geçişi tetikler
 4. Oyuncuların Hayatta Kalma modunda Zırh kuşandığı ve Hotbar aracılığıyla öğeleri seçtiği zaman için “Öğe Metin Adı” kutusu kullanıcı arayüzüne uygun dolgu eklendi
 5. Ana Kayaya Küre Afiş Deseni eklendi
 6. Hangi tür bloğun kırıldığını belirtmek için kırıkBlockPermutation özelliği eklendi

Minecraft V1.18.10.24 Yama Notları ve Hata Düzeltmeleri:

 1. Oyuncular artık Pillager Captains’tan Bad Omen alırken parçacık etkisi kazanmıyor
 2. Oyuncu bir köyün yakınındayken meydana gelebilecek bir çökme düzeltildi
 3. Pocket UI’yi kullanırken Crafting Table’da Armor’a tıkladığınızda meydana gelebilecek bir kilitlenme düzeltildi
 4. Metin mesajı düğme glifini içerdiğinde metin gölgelerinin kaymasının azalmasına neden olan bir sorun düzeltildi
 5. ‘/kill’ komutunun Soğurma etkisi ile varlıkları öldürmemesine neden olan bir hata düzeltildi
 6. Program komutlarını işlevlere yerleştirdiğinizde oyun artık çökmüyor
 7. Hataya neden olmamak için büyük harfler içeren genel değişkenlerin yüklenmesini düzeltin

Minecraft Apk İndirme Bağlantısı

Kurulumu

Minecraft Apk Indir V1.18.10.24 Full apk dosyasını indirip kurun ve oyuna giriş yapın.

Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0'da eklenen Komut Bloğu'nu kullanmak istiyorsanız, mesajlar bölümüne "/give @p command_block 64" yazın ve blok envantere gelecektir.

UYARI: Oyunu en yeni özelliklerle oynamak için yeni bir dünya kurarken veya eski dünyanızı güncellerken yan menüde oluştur butonunun altındaki oyun kısmına inin ve Denemeler bölümünün altındaki özellikleri aktif edin.

Kurulum sırasında harita can't be opened hatası alırsanız oyunun ayarlarında profil sekmesine (Settings/Profile) gidin, External seçenek olarak "Dosya Depolama Konumu"nu seçin ve oyunu kapatıp açın, sorun çözülecek.

UYARI: Oyun başlangıçta kapanırsa games/com.Mojang/Minecraft pe/ klasörünün içeriğini silin ve oyunu tekrar açın, büyük ihtimalle sorunsuz çalışacaktır.

UYARI: Minecraft dünyaları klasörünü silmeyin, aksi takdirde oluşturduğunuz tüm Minecraft dünyaları silinecektir.

Sonuç:

Bildiğimiz gibi Minecraft PE V1.18.10.24 / 1.18.0.03 (Beta/Final) apk indirmesi an itibariyle çıkmıştır. Yani, buradan önceki Minecraft Apk Indir sürümleriyle bir indirme bağlantısı alabilirsiniz. Ayrıca Minecraft V 1.18.10.24 sürüm apk’de bir çok özellik alacağınızdan emin olun.

Minecraft güncellemeleriyle ilgili daha fazla güncelleme için web sitemizi yer imlerine eklediğinizden emin olun ve oyunu kurarken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, buraya yorum yapmaktan çekinmeyin.

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın