Minecraft PE V1.17.40.20 / 1.17.11.01 (Beta/Final) | Minecraft Apk Indir

Minecraft Apk Indir, Minecraft Apk Android cihazlar için ücretsizdir. Oyunu Android cihazınıza kolayca indirebilirsiniz. Minecraft Apk, hayatta kalma, macera ve açık dünya oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğine inandığım MOJANG stüdyosu tarafından oluşturulmuş ünlü android oyunlarından biridir. Amacınız açık dünyada düşmanlarınızla savaşmak, yeni alanlar keşfetmek ve yaşam alanınızı inşa etmektir. Minecraft V1.17.40.20 / 1.17.11.01 beta/final çıktı.

Dağlardaki bloklar için birçok hata düzeltmesi ve iyileştirme içeren güncellemelerden biridir. Ayrıca grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller iki parmakla verilebilir. Köylüler, hayvanlar, bir dizi blok, birçok araç – silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Minecraft Apk 4.220.000’den fazla indirildi. İNGİLİZCE dil desteği mevcuttur.

Minecraft Apk Indir Açıklamaları:

Minecraft PE, herkesin favorisinin Android versiyonudur. Geliştiriciler, Minecraft PE APK’nın Android’e gelmesi için mümkün olan her şeyi yaptı. Hayatta kalmaktan yaratıcılığa kadar Birço oyun modları burada hala mevcut. Sürekli hayatta kalma mücadelesi verirken veya kendi benzersiz dünyanızı kurarken yaratıcı özellikler sunacaksınız.

Minecraft APK bir yaşam simülatörü olabileceğinden herkes kendisi için karar verir. Burada yerinizi alıp “dağın kralı” olacak ya da çok sinirlenmeden büyüyeceksiniz. Tek oyunculu mod ve çok oyunculu arasında bir seçenek var. Kullanıcı arabirimi, grafikler ve blok ayarlarıyla ilgili başka çeşitli özellikler de vardır. Bu nedenle, daha mükemmel bir şekilde keşfetmek için bu özelliği deneyimlemeniz yeterlidir. Özelliklerin keyfini çıkarmak için Minecraft Apk lndir‘i indirebilirsiniz.

Minecraft’ta yeni bir dünyaya başlarken oyuncular, oyun modlarının yanı sıra barışçıldan zora kadar dört zorluktan birini seçmek zorunda. Oyunun zorluğunu artırmak, oyuncunun moblardan daha fazla hasar almasını sağlar ve ayrıca zorluğa özel başka etkileri de vardır. Örneğin, barışçıl zorluk, düşman çetelerin ortaya çıkmasını engeller ve zor zorluk, açlık çubukları biterse oyuncuların açlıktan ölmesine izin verir. Seçildikten sonra zorluk derecesi değiştirilebilir, ancak oyun modu kilitlenir ve sadece hileler ile değiştirilebilir.

Minecraft apk üst dünya (ana dünya) dışında iki boyuta sahiptir: Nether ve End. Nether, oyuncular tarafından oluşturulan portallar aracılığıyla girilen cehennem benzeri bir boyuttur, birkaç sıra dışı kaynak içerir ve Nether’de kaplı her blok, üst dünyada kaplı 8 bloğa eşit olduğundan, üst dünyadaki büyük mesafeleri kat etmek için kullanılabilir. Oyuncu, Nether’da bulunan öğelerden Wither adlı bir patron çetesi oluşturabilir.. End, birçok adadan oluşan kuru bir arazidir. Ana adada Ender Dragon denilen bir patron ejderha yaşıyor. Ejderhayı öldürmek bir çıkış kapısına giden yolu açar. Oyuncular daha sonra yeniden doğdukları yere ışınlanırlar ve oyuna süresiz olarak devam edebilirler.

Oyun Modları:

 • Hayatta kalma modu: Hayatta kalma modunda, oyuncular bazı blokları ve eşyaları yapmak için oyunda bulunan ahşap ve taş gibi doğal kaynakları toplam zorundadır. Zorluğa bağlı olarak, canavarlar daha karanlık alanlarda ortaya çıkar ve geceleri bir ev oluşturmanız gerekir. Modun ayrıca bir sağlık çubuğu vardır. Oyuncular ayrıca, dostluk zorluğu dışında, oyun içinde yemek yiyerek düzenli olarak doldurulması gereken bir açlık barına sahiptir.
 • Yaratıcı mod: Yaratıcı modda, oyuncular envanter menüsü aracılığıyla oyundaki hemen hemen tüm malzeme ve öğelere erişebilir ve bunları anında alabilir veya kaldırabilir. Oyuncular oyun dünyasında kolayca uçma kabiliyetini değiştirebiliyor ve karakterleri herhangi bir hasar almıyor ve açlıktan etkilenmiyor. Oyun modu, oyuncuların kesintisiz olarak herhangi bir boyutta projeler inşa etmeye ve üretmeye konsantre olmalarına yardımcı olur.

Minecraft APK’nin ekran görüntüsü

Minecraft Apk Indir
Minecraft Apk Indir
Minecraft Apk Indir

Minecraft Apk V1.17.40.20 / 1.17.11.01 Özellikleri

 • Yeni bir dağ biyomu eklendi: Stony Peaks!
  • Bu, kar ve buz yerine taş ve çakıl kullanan yüksek/karla kaplı tepelerin yalnızca bir çeşididir ve bir ormandan yükselen karla kaplı bir tepe gibi sıcaklık çatışmalarını önlemek için kullanılır.
 • Mountain Meadows’ta düzeltilmiş bitki örtüsü
 • Damlataşı Kümeleri artık yalnızca Damla Taşı biyomunda bulunabilir
 • Damlama taşı özellikleri artık yalnızca Damlama Taşı biyomunda oluşturulmaktadır
 • Dağ biyomları artık Java Sürümü yan görüntüsüyle eşleşecek doğru özellik yerlerine sahip
 • Infested Stone yeni dağların altında bulunabilir
 • Java Sürümü yan görüntüsüyle eşleşmesi için ince ayarlı cevher dağıtımı
 • Bulutlar artık Y seviyesi 192’de
 • Daha iyi bir dünya dışı deneyimi için ince ayarlı biyom yerleşimi, nehir boyutu ve arazi şekilleri
 • Java Sürümü yan görüntüsüyle eşleşmesi için dağ ve mağara biyomlarında yumurtlayan küçük bir çete
 • Bataklıklardaki ağaçlar artık sudayken biraz daha derine inebilir
 • Deepslate artık daha düşük derinliklerde üretiliyor
 • Damlama taşı özellikleri artık Deepslate derinliklerinde üretiliyor
 • Küçük Damlama Taşı özelliğinin yerleştirme mantığı yeniden düzenlendi, frekans benzer ancak kesin konumlar farklı olacak
 • Haritalar artık Y seviyesinin sıfırın altındaki blokların renklerini doğru şekilde gösteriyor
 • Sarmaşıklar artık yüzeyin üzerinde üretmek yerine Yemyeşil Mağaralarda üretiliyor
 • Asmalar artık sıfır yüksekliğin altında büyüyebilir
 • Köyler artık içinde bulundukları biyomun tarzında üretiyor
 • Mumlu Kek üzerindeki ‘kullan’ düğmesine basmak artık doğru miktarda kek dilimi tüketiyor
 • Düşen sarkıtlar artık hedeflenen isabet alanlarının dışındaki varlıklarla etkileşimden kaçınmak için düzgün bir şekilde dengeleniyor
 • Arı kovanları artık güneye bakan dünyada üretiliyor

Minecraft V1.17.40.20 Yama Notları ve Hata Düzeltmeleri:

 1. Karakter Oluşturucu kullanırken meydana gelebilecek bir kilitlenme düzeltildi
 2. Varsayılan Steve kaplaması için varsayılan Steve ile eşleşmesi için ince ayarlı renk tonu
 3. Nether Portal’ın altında Lav varsa, oyuncuların boyutları değiştirdikten sonra ateşe verilmesine neden olan bir hata düzeltildi.
 4. Oyuncular, Hayatta Kalma modunda artık tam açlıkta yemek yiyemez
 5. Sea Grass artık dünya üretimi sırasında onları kırmamak için Lily Pad’lerin altında ortaya çıkmıyor
 6. Köylüler artık kapıları açıp kapatamayacak
 7. Haritacılar artık tüm platformlarda daha tutarlı bir şekilde yeni haritalar sunuyor
 8. Kısmi blokların etrafında geliştirilmiş mafya yolu
 9. Zırh artık Yağmacılar ve Vindicators üzerinde işlenmiyor, ancak yine de zırh efektleri veriliyor
 10. Eski Kaynak Paketlerine saldırmadıklarında bile Vindicator Axes’ın görünür olmasına neden olan mafya oluşturma ile ilgili bir sorun düzeltildi
 11. Kullanıcı arayüzünün belirli bölümlerinde gezinmek için d-pad ve yön tuşlarının kullanılamaması sorunu düzeltildi.
 12. Ekran animasyonları devre dışıyken başarı ekranlarında oyunu askıya aldıktan sonra bir hata mesajının görüntülenebilmesi sorunu düzeltildi.
 13. Ayarlara belirsiz bir oyun kuralının eklenmesi sorunu düzeltildi
 14. Sunucu düğmesini düzenlemek için özel sunucudan klavye/d-pad navigasyonunu düzeltin
 15. Görünüm alanının dışında bir çeteye takıldığında tasma oluşturma hatası düzeltildi
 16. /summon komutuyla deneyim kürelerini çağırma yeteneği düzeltildi
 17. Yığın atma senaryolarında yalnızca görüntülü varlık imhası düzeltildi

Minecraft Apk İndirme Bağlantısı

Kurulumu

Minecraft Apk Indir V1.17.40.20 Full apk dosyasını indirip kurun ve oyuna giriş yapın.

Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0'da eklenen Komut Bloğu'nu kullanmak istiyorsanız, mesajlar bölümüne "/give @p command_block 64" yazın ve blok envantere gelecektir.

UYARI: Oyunu en yeni özelliklerle oynamak için yeni bir dünya kurarken veya eski dünyanızı güncellerken yan menüde oluştur butonunun altındaki oyun kısmına inin ve Denemeler bölümünün altındaki özellikleri aktif edin.

Kurulum sırasında harita can't be opened hatası alırsanız oyunun ayarlarında profil sekmesine (Settings/Profile) gidin, External seçenek olarak "Dosya Depolama Konumu"nu seçin ve oyunu kapatıp açın, sorun çözülecek.

UYARI: Oyun başlangıçta kapanırsa games/com.Mojang/Minecraft pe/ klasörünün içeriğini silin ve oyunu tekrar açın, büyük ihtimalle sorunsuz çalışacaktır.

UYARI: Minecraft dünyaları klasörünü silmeyin, aksi takdirde oluşturduğunuz tüm Minecraft dünyaları silinecektir.

Sonuç:

Bildiğimiz gibi Minecraft PE V1.17.40.20 / 1.17.11.01 (Beta/Final) apk indirmesi an itibariyle çıkmıştır. Yani, buradan önceki Minecraft Apk Indir sürümleriyle bir indirme bağlantısı alabilirsiniz. Ayrıca Minecraft V1.17.40.20 sürüm apk’de bir çok özellik alacağınızdan emin olun.

Minecraft güncellemeleriyle ilgili daha fazla güncelleme için web sitemizi yer imlerine eklediğinizden emin olun ve oyunu kurarken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, buraya yorum yapmaktan çekinmeyin.

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın