Minecraft PE V1.17.30.21 / 1.17.11.01 (Beta/Final) | Minecraft Apk Indir

Minecraft Apk Indir, android için Minecraft apk. En son Minecraft Apk Android Mobile için ücretsizdir. Minecraft Apk Android cihazınız için uygulamayı kolayca indirebilirsiniz. Minecraft Apk, hayatta kalma, macera ve açık dünya oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm MOJANG stüdyosu tarafından oluşturulmuş android platformları için ünlü oyunlardan biridir. Amacınız düşmanlarınızla savaşmak, yeni bölgeler keşfetmek ve açık dünyada yaşam alanınızı inşa etmektir. Minecraft v1.17.30.21 beta olarak yayınlandı.

Dağlardaki bloklar için birkaç hatanın giderildiği ve değişikliklerin yapıldığı güncellemelerden biridir. Ayrıca grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller iki parmak ile sağlanabilmektedir. Köylüler, hayvanlar, yüzlerce blok, çeşitli araçlar – silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Minecraft Apk 4.220.000’den fazla indirildi. İNGİLİZCE dil desteği mevcuttur.

Minecraft Apk Indir Açıklamaları:

Minecraft PE, herkesin favorisinin Android versiyonudur. Geliştiriciler, Minecraft PE APK’nın Android’e gelmesi için mümkün olan her şeyi yaptı. Hayatta kalmaktan yaratıcılığa kadar Birço oyun modları burada hala mevcut. Sürekli hayatta kalma mücadelesi verirken veya kendi benzersiz dünyanızı kurarken yaratıcı özellikler sunacaksınız.

Minecraft Apk Indir’de yeni bir dünyaya başlarken oyuncular, oyun modlarının yanı sıra barışçıldan zora kadar dört zorluktan birini seçmek zorunda kalıyor. Oyunun zorluğunu artırmak, oyuncunun moblardan daha fazla hasar almasını sağlar ve ayrıca zorluğa özel başka etkileri de vardır. Örneğin, barışçıl zorluk, düşman çetelerin ortaya çıkmasını engeller ve zor zorluk, açlık çubukları biterse oyuncuların açlıktan ölmesine izin verir. Seçildikten sonra zorluk derecesi değiştirilebilir, ancak oyun modu kilitlenir ve sadece hileler ile değiştirilebilir.

Minecraft apk üst dünya (ana dünya) dışında iki boyuta sahiptir: Nether ve End. Nether, oyuncular tarafından oluşturulan portallar aracılığıyla girilen cehennem benzeri bir boyuttur, birkaç sıra dışı kaynak içerir ve Nether’de kaplı her blok, üst dünyada kaplı 8 bloğa eşit olduğundan, üst dünyadaki büyük mesafeleri kat etmek için kullanılabilir. Oyuncu, Nether’da bulunan öğelerden Wither adlı bir patron çetesi oluşturabilir.. End, birçok adadan oluşan kuru bir arazidir. Ana adada Ender Dragon denilen bir patron ejderha yaşıyor. Ejderhayı öldürmek bir çıkış kapısına giden yolu açar. Oyuncular daha sonra yeniden doğdukları yere ışınlanırlar ve oyuna süresiz olarak devam edebilirler.

Minecraft APK bir yaşam simülatörü olabileceğinden herkes kendisi için seçer. Burada yerinizi alacak ve “dağın kralı” olacak veya çok fazla öfkelenmeden büyüyeceksiniz. Tek oyunculu mod ve çok oyunculu arasında bir ssseçenek var. Kullanıcı arayüzü, grafikler ve blok ayarları ile ilgili başka özellikler de vardır. Bu nedenle, onu daha mükemmel bir şekilde keşfetmek için bu özelliği deneyimlemeniz yeterlidir. Özelliklerin keyfini çıkarmak için Minecraft Apk lndir indirebilirsiniz.

Oyun Modları:

 • Hayatta kalma modu: Hayatta kalma modunda, oyuncular bazı blokları ve eşyaları yapmak için oyunda bulunan ahşap ve taş gibi doğal kaynakları toplam zorundadır. Zorluğa bağlı olarak, canavarlar daha karanlık alanlarda ortaya çıkar ve geceleri bir ev oluşturmanız gerekir. Modun ayrıca bir sağlık çubuğu vardır. Oyuncular ayrıca, dostluk zorluğu dışında, oyun içinde yemek yiyerek düzenli olarak doldurulması gereken bir açlık barına sahiptir.
 • Yaratıcı mod: Yaratıcı modda, oyuncular envanter menüsü aracılığıyla oyundaki hemen hemen tüm malzeme ve öğelere erişebilir ve bunları anında alabilir veya kaldırabilir. Oyuncular oyun dünyasında kolayca uçma kabiliyetini değiştirebiliyor ve karakterleri herhangi bir hasar almıyor ve açlıktan etkilenmiyor. Oyun modu, oyuncuların kesintisiz olarak herhangi bir boyutta projeler inşa etmeye ve üretmeye konsantre olmalarına yardımcı olur.

Minecraft APK’nin ekran görüntüsü

Minecraft Apk Indir
Minecraft Apk Indir
Minecraft Apk Indir

Minecraft Apk V1.17.30.21 Özellikleri

Powder Snow’a yakın durmak, ölümsüz çetelerin güneş ışığı altında yanmasını engellemez.

Işın izleme kaynaklarının rasterleştirilmiş g-tampon ön geçişini desteklemek için DragonFX malzemeleri eklendi

Mumlar artık oyundaki her oyuncuya açıktır. Daha Erken, yalnızca beta sürümündeydiler. Mumların özellikleri, çakmaktaşı ile yakılması, en fazla dörde kadar grup halinde yerleştirilebilmeleri, bir Kek üzerine süs olarak koyulabilmeleri ve oyuncuların tezgah üzerinde bir boya kullanarak renklerini değiştirebilmeleridir.

Bir sonraki özellik saksı açelya.

Bir tencerede alışılmış ve çiçek açan açelyalar yani Minecraft dünyasına farklı türlerde açelyalar eklendi.

Şimdi yeni deneysel özelliklere bir göz atalım.

Deneysel Modu kullanırken, oyunculara yeni özellikler sunuldu:

 • Dünyanın yüksekliği 320 blok yukarıda ve -64 blok aşağıda artırıldı
 • Yüksek zirveler, Kar zirveleri, Kar yamaçları, Dağ koruları ve Dağ çayırları eklendi
 • Yeni mağara biyomları eklendi: Yemyeşil Mağaralar ve Damla Taşı mağaraları
 • Peynir Mağaraları, Spagetti Mağaraları ve Akiferler Eklendi
 • Yeni cevher üretimi
 • Sculk Sensörü
 • keçi boynuzu

Minecraft Apk Indir:

Makaleye hem beta hem de son sürümleri ekledim. Final sürümde sunuculara giriş yapabilirsiniz.

Minecraft 1.17.11.01 Yama Notları ve Hata Düzeltmeleri:

 • Oyun sırasında meydana gelebilecek birkaç çökme düzeltildi
 • Büyük pazar yeri dünyalarını indirirken çökmeye neden olabilecek bir sorun düzeltildi
 • Bazı Android 11 cihazlarda çökmeye neden olabilecek veya dünyalara erişilmesini veya açılmasını engelleyebilecek bir sorun düzeltildi
 • Yataktan uyanırken oyuncuyu hasar veren bloklara yerleştirmekten kaçınmaya çalışarak Java ile yataktan yeniden doğma davranışı eşleştirildi
 • Oyuncuyu yataktan uyanırken girdiği yatağın yanına yerleştirmeye çalışarak Java ile yataktan yeniden doğma davranışıyla eşleşti (MCPE-118654)
 • Mob yumurtlayanlar artık ışık yaymıyor
 • Giyinme odasının dış görünüm paketi açıklama bölümündeki “Mağazadaki paketi gör” düğmesini seçtikten sonra artık sonsuz yükleme görünmüyor
 • Kaynak paketlerinde değiştirildiğinde öğe kategorisi metin renginin öğe metin rengiyle eşleşmemesi sorunu düzeltildi
 • Bazı doku paketlerinde dokuma tezgahındaki desenlerin düzgün görüntülenememesi sorunu düzeltildi
Kurulumu

Minecraft Apk Indir V1.17.30.21 Full apk dosyasını indirip kurun ve oyuna giriş yapın.

Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0'da eklenen Komut Bloğu'nu kullanmak istiyorsanız, mesajlar bölümüne "/give @p command_block 64" yazın ve blok envantere gelecektir.

UYARI: Oyunu en yeni özelliklerle oynamak için yeni bir dünya kurarken veya eski dünyanızı güncellerken yan menüde oluştur butonunun altındaki oyun kısmına inin ve Denemeler bölümünün altındaki özellikleri aktif edin.

Kurulum sırasında harita can't be opened hatası alırsanız oyunun ayarlarında profil sekmesine (Settings/Profile) gidin, External seçenek olarak "Dosya Depolama Konumu"nu seçin ve oyunu kapatıp açın, sorun çözülecek.

UYARI: Oyun başlangıçta kapanırsa games/com.Mojang/Minecraft pe/ klasörünün içeriğini silin ve oyunu tekrar açın, büyük ihtimalle sorunsuz çalışacaktır.

UYARI: Minecraft dünyaları klasörünü silmeyin, aksi takdirde oluşturduğunuz tüm Minecraft dünyaları silinecektir.

Sonuç:

Bildiğimiz gibi Minecraft PE V1.17.30.21 / 1.17.11.01 (Beta/Final) apk indirmesi an itibariyle çıkmıştır. Yani, buradan önceki Minecraft Apk Indir sürümleriyle bir indirme bağlantısı alabilirsiniz. Ayrıca Minecraft 1.17.30.21 sürüm apk’de bir çok özellik alacağınızdan emin olun.

Minecraft güncellemeleriyle ilgili daha fazla güncelleme için web sitemizi yer imlerine eklediğinizden emin olun ve oyunu kurarken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, buraya yorum yapmaktan çekinmeyin.

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın