Minecraft PE V1.17.30.20 / 1.17.10.04 (Beta/Final) | Minecraft Apk Indir

Minecraft Apk Indir, android için Minecraft apk. En son Minecraft Apk Android Mobile için ücretsizdir. Minecraft Apk Android cihazınız için uygulamayı kolayca indirebilirsiniz. Minecraft Apk, hayatta kalma, macera ve açık dünya oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm MOJANG stüdyosu tarafından oluşturulmuş android platformları için ünlü oyunlardan biridir. Amacınız düşmanlarınızla savaşmak, yeni bölgeler keşfetmek ve açık dünyada yaşam alanınızı inşa etmektir. Minecraft v1.17.30.20 beta olarak yayınlandı.

Dağlardaki bloklar için birkaç hatanın giderildiği ve değişikliklerin yapıldığı güncellemelerden biridir. Ayrıca grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller iki parmak ile sağlanabilmektedir. Köylüler, hayvanlar, yüzlerce blok, çeşitli araçlar – silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Minecraft Apk 4.220.000’den fazla indirildi. İNGİLİZCE dil desteği mevcuttur.

Minecraft Apk Indir Açıklamaları:

Minecraft PE, herkesin favorisinin Android versiyonudur. Geliştiriciler, Minecraft PE APK’nın Android’e gelmesi için mümkün olan her şeyi yaptı. Hayatta kalmaktan yaratıcılığa kadar Birço oyun modları burada hala mevcut. Sürekli hayatta kalma mücadelesi verirken veya kendi benzersiz dünyanızı kurarken yaratıcı özellikler sunacaksınız.

Minecraft Apk Indir’de yeni bir dünyaya başlarken oyuncular, oyun modlarının yanı sıra barışçıldan zora kadar dört zorluktan birini seçmek zorunda kalıyor. Oyunun zorluğunu artırmak, oyuncunun moblardan daha fazla hasar almasını sağlar ve ayrıca zorluğa özel başka etkileri de vardır. Örneğin, barışçıl zorluk, düşman çetelerin ortaya çıkmasını engeller ve zor zorluk, açlık çubukları biterse oyuncuların açlıktan ölmesine izin verir. Seçildikten sonra zorluk derecesi değiştirilebilir, ancak oyun modu kilitlenir ve sadece hileler ile değiştirilebilir.

Minecraft apk üst dünya (ana dünya) dışında iki boyuta sahiptir: Nether ve End. Nether, oyuncular tarafından oluşturulan portallar aracılığıyla girilen cehennem benzeri bir boyuttur, birkaç sıra dışı kaynak içerir ve Nether’de kaplı her blok, üst dünyada kaplı 8 bloğa eşit olduğundan, üst dünyadaki büyük mesafeleri kat etmek için kullanılabilir. Oyuncu, Nether’da bulunan öğelerden Wither adlı bir patron çetesi oluşturabilir.. End, birçok adadan oluşan kuru bir arazidir. Ana adada Ender Dragon denilen bir patron ejderha yaşıyor. Ejderhayı öldürmek bir çıkış kapısına giden yolu açar. Oyuncular daha sonra yeniden doğdukları yere ışınlanırlar ve oyuna süresiz olarak devam edebilirler.

Minecraft APK bir yaşam simülatörü olabileceğinden herkes kendisi için seçer. Burada yerinizi alacak ve “dağın kralı” olacak veya çok fazla öfkelenmeden büyüyeceksiniz. Tek oyunculu mod ve çok oyunculu arasında bir ssseçenek var. Kullanıcı arayüzü, grafikler ve blok ayarları ile ilgili başka özellikler de vardır. Bu nedenle, onu daha mükemmel bir şekilde keşfetmek için bu özelliği deneyimlemeniz yeterlidir. Özelliklerin keyfini çıkarmak için Minecraft Apk lndir indirebilirsiniz.

Oyun Modları:

 • Hayatta kalma modu: Hayatta kalma modunda, oyuncular bazı blokları ve eşyaları yapmak için oyunda bulunan ahşap ve taş gibi doğal kaynakları toplam zorundadır. Zorluğa bağlı olarak, canavarlar daha karanlık alanlarda ortaya çıkar ve geceleri bir ev oluşturmanız gerekir. Modun ayrıca bir sağlık çubuğu vardır. Oyuncular ayrıca, dostluk zorluğu dışında, oyun içinde yemek yiyerek düzenli olarak doldurulması gereken bir açlık barına sahiptir.
 • Yaratıcı mod: Yaratıcı modda, oyuncular envanter menüsü aracılığıyla oyundaki hemen hemen tüm malzeme ve öğelere erişebilir ve bunları anında alabilir veya kaldırabilir. Oyuncular oyun dünyasında kolayca uçma kabiliyetini değiştirebiliyor ve karakterleri herhangi bir hasar almıyor ve açlıktan etkilenmiyor. Oyun modu, oyuncuların kesintisiz olarak herhangi bir boyutta projeler inşa etmeye ve üretmeye konsantre olmalarına yardımcı olur.

Minecraft APK’nin ekran görüntüsü

Minecraft Apk Indir
Minecraft Apk Indir
Minecraft Apk Indir

Minecraft Apk V1.17.30.20 Özellikleri

 • Işık blokları artık diğerini tutarken görülebilir ve ayrıca parlaklık değerini gösterir.
 • Bir Light Block tutarken sol tıklandığında Light Block’un kaldırılmaması düzeltildi.
 • Sağ tıklandığında Işık Bloğu parlaklığının ayarlanamaması düzeltildi.
 • Sabit Light Block hitbox sorunu.
 • Bariyer Bloğu tutmazken Bariyer Bloğunun yok edilebilir olması düzeltildi.
 • Tekneler artık Hayatta Kalma modunda suya yerleştirildikten sonra envanterden doğru şekilde kayboluyor.

Şimdi yeni deneysel özelliklere bir göz atalım.

Deneysel Modu kullanırken, oyunculara yeni özellikler sunuldu:

 • Wither artık negatif yüksekliklerde doğabilir
 • Dünyanın yüksekliği 320 blok yukarıda ve -64 blok aşağıda artırıldı
 • Yüksek zirveler, Kar zirveleri, Kar yamaçları, Dağ koruları ve Dağ çayırları eklendi
 • Yeni mağara biyomları eklendi: Yemyeşil Mağaralar ve Damla Taşı mağaraları
 • Peynir Mağaraları, Spagetti Mağaraları ve Akiferler Eklendi
 • Yeni cevher üretimi
 • Sculk Sensörü
 • keçi boynuzu

Minecraft Apk Indir:

Makaleye hem beta hem de son sürümleri ekledim. Final sürümde sunuculara giriş yapabilirsiniz.

Minecraft 1.17.10.04 Yama Notları ve Hata Düzeltmeleri:

 • Yapı Taşı önizleme penceresinden bakıldığında çetelerin bazen yanlış geometriyle oluşturulduğu bir sorun düzeltildi.
 • Ghast’lar artık 5x4x5’ten daha kısa sürede ortaya çıkmıyor
 • Magma Küpleri artık 3x3x2’den daha kısa sürede ortaya çıkmıyor
 • Orta Magma Küpleri artık daha büyük bir hitbox’a sahip
 • Shulker kutuları artık kelime sınırında dağıtıldığında Scatterers’da kalıyor
 • Unicode yazı tipi artık Parlayan metin içeren İşaretleyicilerde doğru şekilde vurgulanıyor Doymuş bloklar artık ara sıra hayalet bloklara dönüşmüyor
 • Güneye, Doğuya veya Batıya bakacak şekilde yerleştirilmiş balkabakları, İpek Dokunma araçlarıyla çıkarılmışlarsa artık Köylülerle ticaret yapmak için kullanılabilir.
 • Herhangi bir destek bloğu olmadan yerleştirilen Mumlara artık Mum eklenemez
Kurulumu

Minecraft Apk Indir V1.17.30.20 Full apk dosyasını indirip kurun ve oyuna giriş yapın.

Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0'da eklenen Komut Bloğu'nu kullanmak istiyorsanız, mesajlar bölümüne "/give @p command_block 64" yazın ve blok envantere gelecektir.

UYARI: Oyunu en yeni özelliklerle oynamak için yeni bir dünya kurarken veya eski dünyanızı güncellerken yan menüde oluştur butonunun altındaki oyun kısmına inin ve Denemeler bölümünün altındaki özellikleri aktif edin.

Kurulum sırasında harita can't be opened hatası alırsanız oyunun ayarlarında profil sekmesine (Settings/Profile) gidin, External seçenek olarak "Dosya Depolama Konumu"nu seçin ve oyunu kapatıp açın, sorun çözülecek.

UYARI: Oyun başlangıçta kapanırsa games/com.Mojang/Minecraft pe/ klasörünün içeriğini silin ve oyunu tekrar açın, büyük ihtimalle sorunsuz çalışacaktır.

UYARI: Minecraft dünyaları klasörünü silmeyin, aksi takdirde oluşturduğunuz tüm Minecraft dünyaları silinecektir.

Sonuç:

Bildiğimiz gibi Minecraft PE V1.17.30.20 / 1.17.10.04 (Beta/Final) apk indirmesi an itibariyle çıkmıştır. Yani, buradan önceki Minecraft Apk Indir sürümleriyle bir indirme bağlantısı alabilirsiniz. Ayrıca Minecraft 1.17.30.20 sürüm apk’de bir çok özellik alacağınızdan emin olun.

Minecraft güncellemeleriyle ilgili daha fazla güncelleme için web sitemizi yer imlerine eklediğinizden emin olun ve oyunu kurarken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, buraya yorum yapmaktan çekinmeyin.

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın