Minecraft PE V1.17.20.23 / 1.17.10.04 (Beta/Final) | Minecraft Apk Indir

Minecraft Apk Indir, android için Minecraft apk. En son Minecraft Apk Android Mobile için ücretsizdir. Minecraft Apk Android cihazınız için uygulamayı kolayca indirebilirsiniz. Minecraft Apk, hayatta kalma, macera ve açık dünya oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm MOJANG stüdyosu tarafından oluşturulmuş android platformları için ünlü oyunlardan biridir. Amacınız düşmanlarınızla savaşmak, yeni bölgeler keşfetmek ve açık dünyada yaşam alanınızı inşa etmektir. Minecraft v1.17.20.23 beta olarak yayınlandı.

Dağlardaki bloklar için birkaç hatanın giderildiği ve değişikliklerin yapıldığı güncellemelerden biridir. Ayrıca grafikler 3D ve ses kalitesi iyi. Kontroller iki parmak ile sağlanabilmektedir. Köylüler, hayvanlar, yüzlerce blok, çeşitli araçlar – silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Minecraft Apk 4.220.000’den fazla indirildi. İNGİLİZCE dil desteği mevcuttur.

Minecraft Apk Indir Açıklamaları:

Minecraft PE, herkesin favorisinin Android versiyonudur. Geliştiriciler, Minecraft PE APK’nın Android’e gelmesi için mümkün olan her şeyi yaptı. Hayatta kalmaktan yaratıcılığa kadar Birço oyun modları burada hala mevcut. Sürekli hayatta kalma mücadelesi verirken veya kendi benzersiz dünyanızı kurarken yaratıcı özellikler sunacaksınız.

Minecraft Apk Indir’de yeni bir dünyaya başlarken oyuncular, oyun modlarının yanı sıra barışçıldan zora kadar dört zorluktan birini seçmek zorunda kalıyor. Oyunun zorluğunu artırmak, oyuncunun moblardan daha fazla hasar almasını sağlar ve ayrıca zorluğa özel başka etkileri de vardır. Örneğin, barışçıl zorluk, düşman çetelerin ortaya çıkmasını engeller ve zor zorluk, açlık çubukları biterse oyuncuların açlıktan ölmesine izin verir. Seçildikten sonra zorluk derecesi değiştirilebilir, ancak oyun modu kilitlenir ve sadece hileler ile değiştirilebilir.

Minecraft apk üst dünya (ana dünya) dışında iki boyuta sahiptir: Nether ve End. Nether, oyuncular tarafından oluşturulan portallar aracılığıyla girilen cehennem benzeri bir boyuttur, birkaç sıra dışı kaynak içerir ve Nether’de kaplı her blok, üst dünyada kaplı 8 bloğa eşit olduğundan, üst dünyadaki büyük mesafeleri kat etmek için kullanılabilir. Oyuncu, Nether’da bulunan öğelerden Wither adlı bir patron çetesi oluşturabilir.. End, birçok adadan oluşan kuru bir arazidir. Ana adada Ender Dragon denilen bir patron ejderha yaşıyor. Ejderhayı öldürmek bir çıkış kapısına giden yolu açar. Oyuncular daha sonra yeniden doğdukları yere ışınlanırlar ve oyuna süresiz olarak devam edebilirler.

Minecraft APK bir yaşam simülatörü olabileceğinden herkes kendisi için seçer. Burada yerinizi alacak ve “dağın kralı” olacak veya çok fazla öfkelenmeden büyüyeceksiniz. Tek oyunculu mod ve çok oyunculu arasında bir ssseçenek var. Kullanıcı arayüzü, grafikler ve blok ayarları ile ilgili başka özellikler de vardır. Bu nedenle, onu daha mükemmel bir şekilde keşfetmek için bu özelliği deneyimlemeniz yeterlidir. Özelliklerin keyfini çıkarmak için Minecraft Apk lndir indirebilirsiniz.

Oyun Modları:

 • Hayatta kalma modu: Hayatta kalma modunda, oyuncular bazı blokları ve eşyaları yapmak için oyunda bulunan ahşap ve taş gibi doğal kaynakları toplam zorundadır. Zorluğa bağlı olarak, canavarlar daha karanlık alanlarda ortaya çıkar ve geceleri bir ev oluşturmanız gerekir. Modun ayrıca bir sağlık çubuğu vardır. Oyuncular ayrıca, dostluk zorluğu dışında, oyun içinde yemek yiyerek düzenli olarak doldurulması gereken bir açlık barına sahiptir.
 • Yaratıcı mod: Yaratıcı modda, oyuncular envanter menüsü aracılığıyla oyundaki hemen hemen tüm malzeme ve öğelere erişebilir ve bunları anında alabilir veya kaldırabilir. Oyuncular oyun dünyasında kolayca uçma kabiliyetini değiştirebiliyor ve karakterleri herhangi bir hasar almıyor ve açlıktan etkilenmiyor. Oyun modu, oyuncuların kesintisiz olarak herhangi bir boyutta projeler inşa etmeye ve üretmeye konsantre olmalarına yardımcı olur.

Minecraft APK’nin ekran görüntüsü

Minecraft Apk Indir
Minecraft Apk Indir
Minecraft Apk Indir

Minecraft Apk V1.17.20.23 Özellikleri

 • Yatağın ayağı, başından daha parlak bir alandaysa Sabit Yatak ekranı
 • Büyük Sandık ekranı, Sandık’ın en parlak ucunun seçilmesi için düzeltildi
 • Son portallardan geçmek artık oyuncuların düşme hasarı almasına neden olamıyor
 • Mermi eşyaların oyunculardan uzaktayken daha düzgün hareket etmesini sağladı
 • Marketplace haritalarında Kalkan tutmak artık içerik hatası göstermiyor
 • Güçlü/uzun/sıçrayan/kalan iksirler Demleme Standına manuel olarak yerleştirilebilir
 • Spore Blossom hitbox ölçümleri artık Java Edition ile eşleşiyor

Minecraft Apk Indir:

Makaleye hem beta hem de son sürümleri ekledim. Final sürümde sunuculara giriş yapabilirsiniz.

Minecraft V1.17.20.23 / 1.17.10.04 Yama Notları ve Hata Düzeltmeleri:

 • Oyun sırasında meydana gelebilecek birkaç çökme düzeltildi
 • Unicode metnini Book & Quill’e yapıştırma optimize edildi
 • Oynanış İpuçları etkinken bir Crafting Table oluştururken meydana gelebilecek bir kilitlenme düzeltildi
 • Powder Snow’un yanında duran ölümsüz çeteler artık normal şekilde yanıyor
 • Undead mobların üzerindeki Powder Snow artık yanma etkisini önlüyor
 • Birden fazla Shulker artık yumurtlama yumurtalarından veya Son Şehir neslinden aynı konumda yumurtlayamaz.
 • Moblar artık Ametist Tomurcukları üzerinde dururken doğru yolu bulabilir
 • Oyuncular atlarından indikten sonra Atların bazen görünmez olması düzeltildi.
 • Yetişkin Keçiler artık bir dünyayı yeniden yüklerken Boynuzlarını kaybetmiyor
 • Yıldırım artık blokların altındaki çetelere rastgele çarpmıyor
 • Spore Blossom artık rastgele bir isabet kutusuna sahip değil
 • Yosun Blok ve Yosun Halı artık Pistonlar tarafından hareket ettirildiğinde kırılıyor ve Yapışkan Pistonlar artık onları çekemiyor
 • Sivri Damla Taşından damlayan su artık Kazanları İksirlerle dolduramaz
 • Spore Blossom hitbox ölçümleri artık Java Edition ile eşleşiyor
 • Slime ve Honey Block hareket yavaşlamasının oyunculara tam olarak uygulanmamasına neden olan sorun düzeltildi.
Kurulumu

Minecraft Apk Indir V1.17.20.23 Full apk dosyasını indirip kurun ve oyuna giriş yapın.

Minecraft Pocket Edition v1.0.5.0'da eklenen Komut Bloğu'nu kullanmak istiyorsanız, mesajlar bölümüne "/give @p command_block 64" yazın ve blok envantere gelecektir.

UYARI: Oyunu en yeni özelliklerle oynamak için yeni bir dünya kurarken veya eski dünyanızı güncellerken yan menüde oluştur butonunun altındaki oyun kısmına inin ve Denemeler bölümünün altındaki özellikleri aktif edin.

Kurulum sırasında harita can't be opened hatası alırsanız oyunun ayarlarında profil sekmesine (Settings/Profile) gidin, External seçenek olarak "Dosya Depolama Konumu"nu seçin ve oyunu kapatıp açın, sorun çözülecek.

UYARI: Oyun başlangıçta kapanırsa games/com.Mojang/Minecraft pe/ klasörünün içeriğini silin ve oyunu tekrar açın, büyük ihtimalle sorunsuz çalışacaktır.

UYARI: Minecraft dünyaları klasörünü silmeyin, aksi takdirde oluşturduğunuz tüm Minecraft dünyaları silinecektir.

Sonuç:

Bildiğimiz gibi Minecraft PE V1.17.20.23 / 1.17.10.04 (Beta/Final) apk indirmesi an itibariyle çıkmıştır. Yani, buradan önceki Minecraft Apk Indir sürümleriyle bir indirme bağlantısı alabilirsiniz. Ayrıca Minecraft 1.17.20.23 sürüm apk’de bir çok özellik alacağınızdan emin olun.

Minecraft güncellemeleriyle ilgili daha fazla güncelleme için web sitemizi yer imlerine eklediğinizden emin olun ve oyunu kurarken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, buraya yorum yapmaktan çekinmeyin.

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın