Mafia 2 indir – Full Definitive Edition + DLC | En son sürüm

Mafia 2 indir Linki mi Arıyorsunuz? Ve Google’da Birçok Makale Okudunuz Ve Çalışan Bir İndirme Bağlantısıyla En İyi Makaleyi Bulamıyorsunuz. Artık Bu Yazıya Geldiniz.

Bu Yazı Sizin İçin Hazırlanmıştır. Bu Yazımda Mafia 2 Son Ve Çalışır indir Linkini Paylaştım. Oyunun İndirme Linkini Veren Ve indir Linklerini Test Eden Mafia 2 Oyunu Hakkında Bir Çok Yazı Okudum Ama Temelde Çalışmadı. Daha Fazla Arama Yaptıktan Sonra, Çalışan İndirme Bağlantısını Buldum. Ve Linki Bu Yazıya Eklendi.

O halde Şimdi Daha Fazla Vakit Kaybetmeden Yazıyı İnceleyelim Ve Bu Oyun Hakkında Daha Fazlasını Öğrenelim Ve Bu Oyunun Nasıl İndirilip Kurulacağını Öğrenelim.

Mafia 2 Oyuna Genel Bakış

Mafia 2, 2010 yılında PC ve PlayStation 3 için piyasaya sürülen birinci şahıs Aksiyon-çekim oyunudur. Mafia II, Mafia 1 Developed Vy 2K oyunlarından sonra Mafia Game Series’in ikinci bölümüdür. GTA gibi bir açık dünya oyunudur. Mafia II, 1950’lerin başlarında, Sicilya’yı da içeren kurgusal bir Amerikan şehrinde geçiyor. Mafia 2, gerçekçi grafikler, harika atış fiziği ve iyi bir silah seçimi sunar. Vito Scaletta, mafya dünyasının ana kahramanıdır.

Oyun, her biri Vito Scaletta hakkında yeni bir hikaye anlatan 15’ten fazla bölümden oluşuyor. Oyunun zaman çerçevesi 1942-1954’tür. Ana karakter öldürecek, Çin mafyasıyla uğraşacak, arkadaşlarını kurtaracak, kadınlarla ilgilenecek ve suç dünyasının sorunlarını “çözecek”. Tüm oyun, standart üçüncü şahıs nişancı üzerinde yapılır. Karakter kıyafetleri değiştirebilir, yeni arabalar çalabilir, numaraları değiştirebilir ve daha birçok şey yapabilir.

Mafia 2 Hikaye Hattı

Ana hikaye İkinci Dünya Savaşı’ndan sonra başladı. Vito, 2. Dünya Savaşı’ndan sonra ailesini geçici bir süreliğine görmek için eve döndüğünde, onu birkaç yıl önce bir dolandırıcılığa sürükleyen Joe ile tanışır. Şimdi Vito, Joe’nun mafyaya katıldığını öğrenir ve onu mafyaya katılmaya teşvik eder. Böylece Vito bunu kabul eder ve mafyaya katılır ve şimdi Vito’nun mafya yolculuğu başlar.

Bu oyun büyük bir silah ve araç koleksiyonuna sahiptir. Bu açık dünya oyununda ne istersen yapabilirsin. Markalı arabaları çalabilir ve tüm şehri dolaşabilir veya birini öldürebilirsiniz. Bu oyunu oynadıktan sonra kendinizi Mafya Çetesi atmosferinde bulacaksınız. Mafia 2 diyalogları ve seslendirmeleri de çok şaşırtıcı.

Oyun İçi Ekran Görüntüsü

Mafia 2 indir
Mafia 2 indir
Mafia 2 indir

Sistem Gereklilikleri

 • İşletim Sistemi – Windows 7/8.1/10 (64-bit sürümleri)
 • İşlemci – Intel Core 2 Duo -1 GHz/AMD veya daha iyisi
 • Ram – 1 GB RAM
 • Grafikler – NVIDIA GT 640 1 GB/AMD 1 GB
 • Alan Depolama – 8 GB alan

Mafia 2 indir Linki

Mafia 2 Oyunu Nasıl İndirilir ve Kurulur?

 1. Öncelikle Yukarıda Verdiğim Linkten Zip Dosyasını İndirin.
 2. Mafia 2 Zip Dosyasını İndirdiğiniz Klasöre Gidin. Üzerine sağ tıklayın ve özü tıklayın.
 3. Çıkarılan katlanmış dosyasını açın ve setup.exe’ye tıklayın.
 4. Kuruluma Tıkladıktan Sonra Kurulum İşlemi Başlayacaktır. Birkaç Dakika Bekleyin.
 5. Birkaç Dakika Sonra Oyun Bilgisayarınıza Başarıyla Yüklendi.
 6. Oyunu açın ve keyfini çıkarın.

Sonuç

Mafia 2’nin güncel ve çalışır durumda olan indirme linkini umarım yazımızdan almışsınızdır. Mafia 2 indir linki ile ilgili tüm bilgileri vermeye çalıştım. Oyunu kurarken herhangi bir hata alırsanız, aşağıya yorum yapın, çözmeye çalışacağım.

Ayrıca Diğer Yazılarımızı Okuyun

 1. PK XD Apk V1.3.0 Android Için İndir | En Son Sürüm
 2. Sensi Tv Apk V5.0 Android İçin İndir | En Son Sürüm
 3. Friday Night Funkin Apk 0.2.8 Build 1 Android İçin İndir

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın