(Resmi) Lucky Patcher Apk V9.7.4 Nasıl İndirilir ve Kullanılır

Android cihazınızda uygulama kullanmayı ve oyun oynamayı seviyor musunuz? Cevabınız evet ise, herhangi bir uygulama veya oyun oynarken sizi hayal kırıklığına uğratan şeylerden biri de uygulama içi satın almalardır. Uygulamalar ve oyunlar, uygulamanın/oyunun keyfini çıkarmak için tamamen açılması gereken kilitli seviyeler, araçlar, madeni paralar, karakterler ve diğer kaynaklarla birlikte gelir. Lucky patcher apk yardımıyla bu mümkün olabilir.

Bu sorunu çözmek için bugün androidiniz için Lucky Patcher Apk adlı bir uygulamayı paylaşmaya karar verdik, bu sayede herhangi bir uygulamada veya oyunda herhangi bir engel olmadan herhangi bir şeyin kilidini açabilirsiniz.

Lucky Patcher Apk Nedir?

Lucky Patcher Apk, Android Uygulamalarını ve Oyunlarını Hacklemek, Reklamları Engellemek, Uygulama İzinlerini Değiştirmek, Uygulamaları Yedeklemek vb. İçin Mükemmel Bir Araçtır. Temelde Premium Uygulamaların Doğrulanmasını Atlamak veya Ücretsiz Oyun İçi Jeton Satın Almak İçin Kullanılır. Tüm Oyunlar veya Uygulamalarla Kesinlikle Uyumlu Değildir Ama Çoğunda Çalışır.

Bu Uygulamanın Bir Diğer Cazip İşlevi, Uygulamalardan Reklamları Kaldırma İmkanıdır. Sadece Tüm Yeni Verilerle Bir APK Oluşturarak Çok Kolay Yapıyor ve Yükledikten Sonra Uygulamanın Yamalı Versiyonunu Bize Veriyor.

Lucky Patcher’ın Özellikleri

Lucky Patcher, oyuncuların sınırsız kaynaklarla herhangi bir oyunun keyfini çıkarmasını sağlayan en iyi araçtır. Bu uygulama, çoğu android cihazı desteklemek için düzenli olarak güncellenmektedir. Bu uygulamanın özellikleri şunlardır:

Reklamları Kaldırır

Lucky Patcher yardımıyla istenmeyen ve alakasız reklamları kolayca kaldırabilirsiniz. Artık endişelenmene gerek yok.

Sınırsız Para, Mücevher ve Diğer Kaynakları Alın

Bu uygulama, herhangi bir oyunun sınırsız jetonunun, anahtarının ve diğer kaynaklarının kilidini açmanıza yardımcı olur. Lucky Patcher’ı kullanarak uygulamanızı değiştirerek herhangi bir seviyede oynayabilir, herhangi bir karakteri, silahı, arabayı veya oyun kaynağını kolayca kullanabilirsiniz.

Herhangi bir uygulamayı sistem uygulamasına dönüştürün

Herhangi bir uygulamayı veya oyunu Android cihazınızda kalıcı olarak tutmak istiyorsanız, Lucky Patcher Apk kullanarak bunu bir sistem uygulamasına dönüştürebilirsiniz. Herhangi bir uygulamayı sistem uygulamasına dönüştürmenize olanak tanır.

Uygulama içi satın alma işlemlerine yardımcı olur

Lucky Patcher, Google’ın faturalandırma sistemini atlar. Bu sayede ücretli uygulama ve oyunlar satın almanıza ve ücretsiz olarak uygulama içi satın alma yapmanıza olanak tanır.

Uygulamayla Neler Yapabilirsiniz?

 • Reklamları kaldırma.
 • Sınırsız mücevher, madeni para, cips ve satın alınması gereken daha fazla şey elde etmek.
 • Ücretli uygulama özelliklerine ücretsiz erişim.
 • Uygulamaları sistem uygulamalarına ve sistem uygulamalarını diğer uygulamalara dönüştürme.
 • Uygulamaları ve oyun dosyalarını SD kartlara taşıma.
 • Uygulama dosyalarını yedekleyebilir ve kayıtlı konumlardan ve daha pek çok yerden veri alabilirsiniz.

Lucky Patcher Uygulama İçi ekran görüntüsü

Lucky Patcher Apk
Lucky Patcher Apk
Lucky Patcher Apk

Lucky Patcher Apk İndirme Bağlantısı

Lucky Patcher Nasıl Kurulur?

 1. Öncelikle yukarıdaki indir butonuna tıklayın ve şanslı yamalı apk’yı android cihazınıza indirin.
 2. Şimdi android cihazınıza yükleyin ve Lucky Patcher’ı açın.
 3. “Lucky Patcher v9.7.4’ü gerçekten kurmak istiyor musunuz?” iletişim kutusunu bulacaksınız. “Evet” butonuna tıklamanız gerekmektedir.
 4. Artık Yükleyici, Orijinal Lucky Patcher uygulamasını cihazınıza yüklemek için gerekli tüm dosyaları ve bileşenleri sağlayacaktır.
 5. Kutuyu görürseniz, bu kaynaktan bilinmeyen uygulamaların yüklenmesine izin vermelisiniz. “Ayarlar”a tıklayın ve “Bu Kaynaktan İzin Ver”i açın.
 6. Şimdi “Ayarlar” a gidin ve bu kaynaktan izin vermek için geçiş düğmesine tıklayın.
 7. Şimdi Yükle düğmesini bulabilirsiniz. Sadece yükle düğmesine tıklayın ve bitene kadar birkaç dakika bekleyin.
 8. Tebrikler!! Lucky patcher uygulamasını başarıyla yüklediniz.
 9. Şimdi Lucky Patcher uygulamasını açın ve “LP Installer” uygulamasını kaldırmak için “Tamam”a tıklayın.

Lucky Patcher Nasıl Kullanılır?

Yeni başlayan biriyseniz ve Lucky Patcher Apk’ı nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız, o zaman burada sizin için bir şeyim var. Lucky Patcher Apk’ı nasıl kullanabileceğinize dair detaylı bir rehber yazdım.

Son sözler

O halde şimdi bu makaleyi okuyarak en son Lucky patcher apk V9.7.4’ü android cihazınıza kolayca indirebilirsiniz. Lucky patcher’ı nasıl kullanacağınızı bilmiyorsanız, her şeyi öğrenebileceğiniz resmi web sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

En sevdiğiniz oyunların ve android uygulamalarının en son Mod Apk’sini almak için Apkproindir blogumuzu ziyaret etmeye devam edin. Bu oyunu beğendiyseniz, lütfen bir yorum veya 5 yıldızlı bir puan bırakın.

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın