Kick The Buddy Apk V1.5.0 + Mod (Sınırsız Para / Altın)

Bir nedenden dolayı sinirli ve kızgın olduğunuzda, etrafınızdaki bir şeyi alıp yere atmaya başlarsınız. Bu size birçok şeye zarar verebilir, bu yüzden bunun için bir alternatif bulduk. Şimdi yumuşak ve tatlı bir oyuncak ayıya eşyalarınızı atmanıza rağmen işkence etmenize izin verelim. Evet, Kick The Buddy Apk bahsediyoruz.

Bu oyun stresinizi ve endişenizi azaltmanıza yardımcı olacaktır. Tüm kaygı giderme oyunları arasında, Kick the Buddy apk, ayıya vurabileceğiniz, yok edebileceğiniz, ateş edebileceğiniz, ateş edebileceğiniz veya herhangi bir şeyi yapabileceğiniz ve öfkenizden kurtulabileceğiniz sakinleştirici bir oyundur. Oynaması eğlenceli bir oyun ve endişelenmeyin, hiç acı hissetmiyor ve sizin tarafınızdan vurulmaktan gerçekten zevk alacaktır. Öfkenizi serbest bırakmanız için harika bir yol.

Kick The Buddy Apk öykü

Bu oyun, oyunculara, sakızlı bir ayı üzerinde test etmek için kullanabilecekleri çok sayıda “şey”e erişebilecekleri çok basit bir oyun konsepti sunuyor. Stresinizi azaltmak ve öfkenizi serbest bırakmak için en iyi fırsatınız. Buddy zavallı bir ayıdır, ancak hareket edebilir ve etrafta koşabilir. Bu ayı bir kapta kilitli ve kendini savunma yeteneği yok, bu yüzden onunla ne istersen yapmakta özgürsün. Ateş etmek için bir silah satın alabilir veya bir alev makinesi bile kullanabilirsiniz.

Kick the Buddy apk oyununda Teddy Bear’a ölene kadar çeşitli şekillerde işkence etmenin birden fazla yolunu bulmalısın. Lazer tabancası, elektrikli testere, kılıç, bomba gibi işkence yöntemlerini seçip patlamasını bekleyebilirsiniz. Ayıya işkence ettikten sonra bir miktar para ile ödüllendirileceksiniz. Ayrıca dev bir ateş ejderhası gibi oyuncak ayıya işkence yapmak için tanrıların gücünü çağırabilir veya gök gürültüsü çağırmak için Thor’un çekicini kullanabilirsiniz.

Kick the Buddy Apk Oyun İçi Özellikler

 • Bu oyun %100 ücretsizdir, böylece kolayca indirebilir ve öfkenizi gidermek için yardım alabilirsiniz.
 • Renkli olduğu kadar güzel görünen güzel grafiklere sahiptir.
 • Bu oyunun kullanıcı arayüzü, kullanıcıların oynaması için basit ve kolaydır.
 • Arkadaşlarınızı da oyuncak ayı üzerinde bir şeyler kırmaya davet edebilirsiniz.
 • Bu oyun stresi azaltmak için en iyisidir.
 • Arkadaşına ateş etmek, tekmelemek, ezmek ve işkence etmek için karpuz, silah, taş ve bir sürü tehlikeli şey alacaksın.
 • Bu oyun kulağa gerçekten eğlenceli gelen çok güzel bir ses sistemine sahip.
 • Ateş ejderhası ve Thor’un çekici, oyuncak ayıya işkence etmek için kullanabileceğiniz Tanrı’nın güçleridir.
 • Ayrıca, mevcut birkaç kıyafet ve kıyafetle ona biraz makyaj yapabilirsiniz.
 • Oyunda ayrıca harika ödüller toplayabileceğiniz ve para ödemeden harika “malzemelerin” kilidini açabileceğiniz etkileyici bir slot makinesi var.

Kick The Buddy Oyun İçi Ekran Görüntüleri

Kick The Buddy Apk
Kick The Buddy Apk
Kick The Buddy Apk

MOD Özellikleri

Sınırsız Para ve Altın
ayıya işkence etmek için sınırsız şeyler
Reklamlar Kaldırıldı

İndirme linki

Kick The Buddy Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Öncelikle Yukarıda Verdiğim Linkten Apk İndirin.
 2. İndirdiğiniz Klasöre Gidin Kick The Buddy Mod Apk.
 3. İndirdiğiniz Apk Dosyasına Tıklayın.
 4. Şimdi Kurulum Seçeneğine tıklayın.
 5. Kurulum Seçeneğine Tıkladıktan Sonra Kurulum İşlemi Başlayacaktır. Birkaç Saniye Bekleyin.
 6. Birkaç Saniye Sonra Uygulama Cihazınıza Başarıyla Yüklenir ve MOD Kullanarak Sınırsız Paranın Keyfini Çıkarabilirsiniz.
 7. Mod Apk’nin tadını çıkarın.

Sonuç

Canınız sıkılıyorsa ve mobil cihazlarınızda tamamen eğlenceli ve rahatlatıcı bir oyun oynamak istiyorsanız, Kick the Buddy Apk kesinlikle harika bir seçenek. Bu acısız Ayı’ya karşı Badass silahlarınızı denerken sonsuz görevlere dalın. Öfkenizi bırakın ve birkaç saniye içinde rahatlamış hissedin.

Ayrıca Kick The Buddy Mod Apk’yi Ücretsiz Olarak Sağlıyoruz. Bu Mod Apk’yı Kullanarak Sınırsız Para Kazanacaksınız Ve Dükkandaki Her Şeyin Kilidini Açabileceksiniz. Umarım Makale Sizin İçin Gerçekten Faydalıdır. Ayrıca Faydalı Olduğunu Düşünüyorsanız Lütfen Arkadaşlarınızla Paylaşın.

Ayrıca Diğer Yazılarımızı Okuyun

 1. FS20 Mod Apk V0.0.0.80 (MOD, Ücretsiz Alışveriş / Sınırsız Para)
 2. Clash Of Clans V14.555.11 Sınırsız Para Hile – Mod Apk Indir
 3. Postegro APK Mod V1.50 Indir (Sınırsız Bakma) Android Için

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın