İnşaat Sim 2014 V1.12 [Construction Simulator] Para Hileli Mod Apk indir

İnşaat Sim 2014, eski adı Construction Simulator 2014 olan bir inşaat makineleri simülasyon oyunudur. Construction Sim 2014’te 14 farklı inşaat makinesini yüksek kaliteli 3D grafikler ve gerçekçi simülasyon ile kontrol edebilirsiniz. Ayrıca bu makinelerin sesleri orijinal hallerinde kaydedilerek gerçekçilik biraz daha artırılmıştır. Ayrıca İnşaat Sim 2014’te Türkçe dil desteği bulunmaktadır.

İnşaat Sim 2014‘ü oynayarak gerçek görünen ve yüksek kaliteli 3D grafiklere sahip 14 inşaat makinesinin kontrolünü elinize alabilirsiniz. Tek ailelik bir evin temelini gerçekçi makinelerle kazın, endüstriyel bir binanın duvar kalıbını ev boyutunda bir beton pompası kullanarak betonla doldurun veya kontrolü ele alabileceğinizi göstermek için devasa çatı makasları yerleştirmek için mobil vinç kullanın. 300’den fazla görev, 20 saatten fazla oyun eğlencesi yaşayabilirsiniz.

İnşaat Sim 2014’ün Özellikleri

 • Liebherr Man ve Still’den aslına uygun tasarlanmış ve orijinal çalışma modlarına sahip 14 inşaat makinesi
 • Yüksek kaliteli 3D grafikler
 • Mobil cihazlar için en iyi şekilde tasarlanmış inşaat makinelerinin gerçekçi kontrolü; Örneğin. Ekskavatörler için Euro kontrol desteği
 • Rüzgar türbini, yüzme havuzu, okul binası veya belediye binası gibi büyük inşaat alanları
 • Orijinal makinelerden kaydedilen gerçekçi sesler
 • Hem acemiler hem de uzmanlar için: Bir Atari denetleyicisi veya bir profesyonel denetleyici kullanın
 • Özgürce dolaşmak için devasa dünya
 • Başarı merdiveni: Çıraklıktan inşaat uzmanına
 • Son derece değişken sipariş sistemi garantileri ile hiç bitmeyen oyun eğlencesi.
 • Şehrin farklı bölgelerini açarak ve yapımında kullanacağınız renk, malzeme ve özellikleri seçerek şehre kendi tarzınızı katın.

İnşaat Simülatörü 2014 Nasıl Oynanır?

Sadece birkaç dokunuşla evler inşa edin – Oyun başladıktan sonra temel göreviniz çok basittir. Mevcut evlerin, yeni evlerin veya diğer yapıların uzantıları olsun, bina inşa etme adımlarını gerçekleştirin.

Tek bir bina için birçok araç – Oyun tamamen 3D grafikler sunuyor. Parseller çok fazla ayrıntıya sahip değil. Kendinizi inşaat işlerinin dünyasına sokmak önemlidir. İlginç alanlar arasında hareket etmek için bütün bir mahalleye sahip olacaksınız.

İnşaat Sim 2014 Oyun İçi Ekran Görüntüleri

İnşaat Sim 2014 Apk
İnşaat Sim 2014 Apk
İnşaat Sim 2014 Apk

İnşaat Sim 2014 İndirme Linkleri

İnşaat Sim 2014 Nasıl İndirilir ve Kurulur?

 1. Öncelikle Yukarıda Verdiğim Linkten Gerekli Apk’yi (Orijinal Veya Mod) İndirin.
 2. İnşaat Sim 2014 Apk İndirdiğiniz Klasöre Gidin. İndirdiğiniz Apk Dosyasına Tıklayın.
 3. Şimdi Kurulum Seçeneğine tıklayın.
 4. Kurulum Seçeneğini Tıkladıktan Sonra Kurulum İşlemi Başlayacaktır. Birkaç Saniye Bekleyin.
 5. Birkaç Saniye Sonra Uygulama Cihazınıza Başarıyla Yüklenecek ve Onu Kullanarak Sınırsız Paranın Keyfini Çıkarabilirsiniz.
 6. Hack’in Keyfini Çıkarın.

Sonuç

İşte Oyun Adamları. Umarız İnşaat Sim 2014 Mod Apk 2021 En Son Versiyonuna Sahipsinizdir. Şimdi Oyunda Sınırsız Para ve Altının Keyfini Çıkarın. Bu Yazıyı Beğendiyseniz Arkadaşlarınızla Paylaşmayı Unutmayın. Ayrıca Herhangi Bir Sorunla Karşılaşırsanız Yorum Yapın. Tüm Sorularınızı Çözmek İstiyorum.

Favori Oyunlarınızın En Son Mod Apk’sini Almak İçin Apkproindir Blogumuzu Ziyaret Etmeye Devam Edin. Bu Oyunu Beğendiyseniz, Lütfen Yorum Yapın veya 5 Yıldızlı Bir Derecelendirin.

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın