Hungry Shark Evolution V8.7.0 En Yeni Mod Apk Indir | ( Sınırsız Para )

Her kullanıcı akıllı telefonunda oyun oynamak ister. Yani kaç yaşında olduğunuzun veya ne tür oyunları sevdiğinizin bir önemi yok. Bazı kullanıcılar cep telefonlarında oynamak için en iyi oyunları aramaya devam ediyor ve onlarla birlikteyseniz Hungry Shark Apk V8.7.0’ı beğenebilirsiniz. Dünya çapında milyonlarca kullanıcı zaten bu oyunu oynuyor ve birçok kez mobil cihazlar için en iyi oyun ödülüne layık görüldü.

Hungry Shark Apk hakkında bilinmesi gereken bir şey, bazı özelliklerinin Kilitli olduğu ve bu özelliğin kilidini açmak için bu oyunu oynamanız ve görevleri tamamlamanız gerektiğidir. Bu şey insanlara zarar veriyor ve yeni kullanıcıların görevleri tamamlaması ve tüm özelliklerini kullanması çok zor. Bu sorunu çözmek için size bu oyunu zorlanmadan oynamanıza izin verecek Hungry Shark Evolution Mod Apk dosyasını indiriyoruz.

Hungry Shark Evolution Apk hakkında daha fazla

Hungry Shark Evolution Apk, Future Games of London (FGOL) tarafından 18 Ekim 2012’de yayınlanan Hungry Shark serisinin 5. bölümüdür. Bu Seri, yeni köpekbalıkları ve yaratıkların yanı sıra yeni görevler, öğeler ve diğer içerikleri içerir.. Hungry Shark Evolution, ilginç bir su macera oyunudur. Çeşitli su canlıları yelpazesine, birçok para birimine ve bulunacak çok çeşitli hazinelere sahiptir. Oyunda ilerledikçe yeni köpekbalıklarının kilidini açacak, bir patronla savaşacak ve daha da gizemli ve harika yaratıklarla tanışacaksınız.

Oyunda oynanabilir birçok köpekbalığı var. Her köpekbalığına, tamamlandığında çeşitli ödüller veren bir görev seti verilir. Görev kabuklar oyun haritasına yayılmıştır ve herhangi bir görev tamamlanmadan önce bulunmaları gerekir. Sekiz ana görev tamamlandığında, köpekbalığı için süper bir görevin kilidi açılacak.

Özellikleri

Oyun modunun dışında başka menüler de var. Evolve menüsü, köpekbalıklarınızı kontrol etmenize ve büyümelerini, öğelerini ve istatistiklerini (ısırma gücü, artırma hızı ve artırma kapasitesi) izlemenize olanak tanır. Evolve menüsünde yeni köpekbalıkları satın alabilir ve oyundaki tüm köpekbalıkları hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Diğer bir menü ise Aksesuar Mağazasıdır. Burada aksesuarlar satın alabilir, haritalar ve yavru köpekbalıkları hakkında bilgi edinebilir ve oyun için aksesuarları donatabilir, değiştirebilir veya çıkarabilirsiniz. Aksesuar Mağazasına yalnızca önce bir köpekbalığı seçilerek erişilebilir. Ayrıca Aksesuar Mağazasında oyun oturumları başlatabilirsiniz.

Diğer menüler, bir oyun dönüm noktasına (500.000 puanlık yüksek bir puan) ulaşıldığında kilidi açılan Çok Gizli Laboratuvarı içerir. Evolve menüsünden yönlendirilen bu Laboratuarda, özel güçleri olan ve büyümesi kaydedilmemiş olan Çok Gizli Laboratuar köpekbalıklarınızı görüntüleyebilirsiniz. Top Secret Lab’de yeni köpekbalıkları satın alabilir ve oynamak için bir köpekbalığı seçebilirsiniz. Çok Gizli Laboratuar köpekbalıkları aksesuarları donatamaz.

Son ana menü Ayarlar‘dır. Bu menü kategorisi, öldürme sayılarını, yüksek puanları ve diğer başarıları gösterebilen İstatistikler, oyuncu için ipuçlarını gösteren Yardım bölümü, oyunun çevrileceği dili seçebilen diller ve tabii ki gibi çeşitli menülere sahiptir. eğme veya dokunma gibi oyun içi ayarları açın veya kapatın.

Hungry Shark Apk Özellikleri

 • Hungry Shark Evolution Apk, size premium hissi veren gerçekten iyi ve 3D kaliteli grafiklere sahiptir.
 • Burada size bazı bonus ödüller kazandırabilecek toplam 15 batık Bonus nesnesi alacaksınız.
 • Seni daha güçlü yapacak bazı özel aletler ve yavru köpekbalıkları var.
 • Google+’da bulut tasarrufu seçeneği vardır, böylece oyununuzu cihazlar arasında oynayabilirsiniz.
 • Bu MOD versiyonunda, kilidini açmak için toplam 11 köpekbalığı alacaksınız. Çoğunun kilidi zaten açık.
 • Görevleri ve görevleri tamamlamanın yanı sıra, derin okyanusun neye benzediğini öğrenmek için okyanusun etrafında dolaşabilirsiniz.
 • Bu uygulama aynı zamanda oyun videolarınızı hemen YouTube’da paylaşmak için video yükleme seçeneklerine sahiptir.
 • Lazerler, jetpack’ler ve silindirler gibi havalı aksesuarları kullanabilirsiniz.
 • Derinliklerin gizemli yaratıklarını keşfedin ve yok edin.

Hungry Shark Apk Ekran Görüntüleri

Hungry Shark Evolution Apk
Hungry Shark Apk
Hungry Shark Apk

Hungry Shark Evolution Mod Apk Indir

Kurulumu

Şimdi ana ekrana gidin ve Hung

 • Öncelikle Hungry Shark Evolution apk’nın yüklüyse önceki sürümlerini kaldırın.
 • Şimdi Hungry Shark Evolution V8.7.0 Mod dosyasını yukarıdaki indirme butonundan indirin.
 • İndirilenler klasörüne gidin ve az önce indirdiğiniz dosyayı bulun.
 • Şimdi indirilen Apk dosyasına tıklayın ve Yükle üzerine dokunun.
 • Kurulum işleminin bitmesini bekleyin ve tamamlandıktan sonra ana ekranınızda Hungry Shark simgesini görmeye başlayacaksınız.
 • Şimdi ana ekrana gidin ve Hungry Shark Evolution Apk simgesine dokunun ve oynamaya başlayın.

Hungry Shark Evolution Mod Apk ​Özellikleri:

Sınırsız mücevher – Bu mod versiyonunda, herhangi bir şeyi satın almak için kullanılabilecek sınırsız mücevher alacaksınız.

Kilitlenmemiş arenalar – Bu sürümde tüm arenaların kilidi açıldı.

Sınırsız para – Her şeyi satın almak için kullanılabilecek sınırsız Para alacaksınız.

Kilidi açılmış süper köpekbalıkları – Süper köpekbalıklarının kilidini açmak için tam bir oyun oynamak zorunda değilsiniz, hepsinin kilidi zaten açık.

Harika güçlendirmeler ve saldırılar – Çok faydalı olabilecek sınırsız güçlendirme ve saldırı elde edeceksiniz.

Hungry Shark Evolution Mod Apk’ta hiçbir reklam gösterilmeyecek.

Sonuç

Hungry Shark Evolution, tüm zamanların en popüler ve en sevilen oyunlarından biridir. Bu, bu yazıda Android için Hungry Shark Evolution V8.7.0 modunu paylaşmamızın başka bir nedeni. Umarız Mod Apk’nin en son sürümünü yukarıda verilen bağlantılardan indirebilir ve cihazınıza kurabilirsiniz. En son popüler oyunların Mod Apk’sini edinmek için apkproindir.com blogumuzu ziyaret etmeye devam edin.

Hungry Shark apk indirirken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, aşağıdaki yorumlar aracılığıyla bize bildirin, sorunu çözmenize yardımcı olacağız.

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın