Human Fall Flat V1.7 Son Full Apk Indir – Tam Sürüm

Human Fall Flat Indir, gezinen rüya manzaralarında geçen ilginç, açık uçlu bir fizik tabanlı bilinmez ve seyahat oyunudur. Amacınız zekanız ve fiziğiniz dışında hiçbir şey yapmadan bulmacaları çözerek bu gerçeküstü rüyalardan kaçmaktır. Oyun, Bob’un uykuya dalması ve garip bir rüya görmesiyle başlar.

Sürekli aşağı uçar ve yolda çeşitli engellerle karşılaşır. Her biri çok kişisel olarak çözülebilecek birçok bulmacayı çözmeniz gerekecek, bu yüzden hepsi Size bağlı. Nesneleri hareket ettirin veya hareket ettirin, ancak dikkatli olun çünkü herhangi bir hata karakterinizi oyunun başlangıcına götürür.

Human Fall Flat Indir

Bu oyun 10 açık uçlu seviyeye sahiptir ve her seviye heyecan verici bulmacalar ve engellerle doludur. Yeni yollar bulmaya çalışın ve Bob’un bu rüya gören yerden çıkmasına yardım edin. Her seviyenin henüz keşfedilmemiş gizemleri vardır. Solo modu ve co-op 2 oyuncu modu da vardır. Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz çevrimiçi çok oyunculu bir özelliğe sahiptir.

Arkadaşlarınızla oynayın ve zorlu bulmacaları çözmek için birlikte gidin. Bu oyundan çıkmak için 4 oyuncuya kadar oynayabilirsiniz. Karakteri kişiselleştirmek bu oyunda harika bir özellik. Köpek, Ninja, Prenses ve hatta daha fazlası gibi birden fazla kıyafeti var.

Human Fall Flat Apk Indir Kontrolleri, karakteri kontrol etmek için her şey ekranda olacağından çok basit ve kolaydır.

Human Fall Flat Oyun Özellikleri

 • Akıllara durgunluk veren Bulmacalar – Bu oyun heyecan verici bulmacalarla dolu. 10 açık uçlu seviyeye sahiptir ve her seviyede heyecan verici ve zorlu bulmacalar vardır.
 • Kolay Kontroller – Basit ve kullanımı kolay kontrole sahiptir. Tüm kontrol tuşları ekranda mevcuttur. Kolayca hareket edin, tırmanın, tutun, taşıyın ve yürüyün. Senaryolu bir işlem olmadığı için oyunda rahatlıkla yürüyebilirsiniz.
 • Arkadaşlarla Oynayın – Arkadaşlarınız, aileniz veya misafirlerinizle oynayabileceğiniz çok oyunculu bir özelliğe sahiptir. 4 oyuncuya kadar oynayın ve birlikte bulmacaları çözün.
 • Grafikler – Bu oyunun grafikleri güzel, benzersiz ve etkileyici. Oyunu daha heyecanlı ve muhteşem kılan 3D grafiklere sahiptir.
 • Karakterini Özelleştir – Bu, oyundaki karakterini kişiselleştirmek isteyenler için harika bir özellik. Arkadaşlarınızla oynarken karakterinizi özelleştirin ve farklı ve çekici görünmesini sağlayın.
 • Bağımlılık Yapan Oynanış – Oynanış o kadar zorlu ve bağımlılık yapıcı ki, bu oyunu sinirlenmeden oynayabilirsiniz. Tek Oyunculu ve Çok Oyunculu olmak üzere iki farklı mod mevcuttur. Oyun deneyiminizi geliştirmek için arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz.
 • Ücretsiz – Bu oyun size hiçbir şeye mal olmaz. Oynaması ücretsiz bir oyundur, yani tüm seviyeleri tek bir para ödemeden oynayabilirsiniz.

Oyun İçi Ekran Görüntüleri

Human Fall Flat Indir
Human Fall Flat Indir
Human Fall Flat Indir

Human Fall Flat Apk İndirme Linkleri

Ne var ne yok

****Yeni Seviye ‘ORMAN’ ŞİMDİ KULLANILABİLİR****

Dışarıdaki harika çağırıyor! Arkadaşlarınızı toplayın ve yeni bir seviyedeki Ormanda huzur ve rahatlama arayışı içinde yoğun ormanlık alanları ve karlı tepeleri geçin!

Human Fall Flat Nasıl Kurulur ve Indir

 1. APK dosyasını ve OBB Verilerini Yukarıdan İndirin.
 2. Ayarlarda bilinmeyen kaynaklardan uygulamaların yüklenmesine izin ver
 3. Dosya Yöneticisini kullanarak APK’yı yükleyin (normalde indirilen dosyalar İndirme klasörüne yerleştirilir).
 4. Zarchiver Kullanarak OBB Verilerini Çıkarın.
 5. Çıkarılan OBB klasörünü Dahili Depolama/Android/obb/ klasörüne kopyalayın ve OBB verilerini OBB Klasörüne yapıştırın.
 6. OBB Klasörü yoksa “OBB” Klasörünü Oluşturun.
 7. Uygulamayı çalıştırın.

Human Fall flat Indir sonuç

Umarım bu makaleyi beğenirsiniz ve faydalı olduğunu düşünüyorsanız arkadaşlarınızla paylaşın. Ayrıca The Human Fall Flat Indir indirirken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız veya bu oyunun kurulumuyla ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, lütfen aşağıdaki yorum bölümünde bizimle paylaşın. Ekibimiz ve ben size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın