GTA San Andreas V2.00 özgün + Mod Apk Indir

GTA San Andreas v2.00 Apk İndir, popüler Rockstar Games şirketi tarafından başlatılan Android sahnesinin popüler oyunlarından biridir. GTA San Andreas Sonunda Android’e Geldi. Oyun, özellikle iOS’ta yayınlanmasının ardından büyük bir merakla bekleniyordu. 2004’te PS2 için Yayınlanan ve Daha Sonra PC ve Diğer Platformlar için Yayınlanan bir Aksiyon ve Macera Açık Dünya Video Oyunudur.

Ücretli bir oyun olduğu için bazı kişiler GTA San Andreas APK ücretsiz indirme linklerini aramaya başladı. Ayrıca, GTA San Andreas MOD APK’yı da arayan birkaç kişi var. Onlarla birlikteyseniz, doğru sayfaya geldiniz. İşte bu yazıda, GTA San Andreas Mod Apk ile birlikte size GTA San Andreas Original Apk ücretsiz indir tam sürümünü vereceğiz.

GTA San Andreas Apk Hikayesi

Hikaye, Carl Johnson’ın 5 Yıl Önce Los Santos, San Andreas’ta Yaşamın Stresinden Kurtulduğunda, Çete Savaşları, Uyuşturucu ve Yolsuzlukla Kendini Serbestçe Yıkılan Bir Şehir ile başlar.

Şimdi, 90’ların Başları. Carl’ın Eve Gitmesi Gerekiyor. Annesi Öldü, Ailesi Öldü ve Çocukluk Arkadaşları Felakete Gidiyor.

Mahalleye Döndüğünde, Suç İçin Çevresinde Birkaç Yolsuz Polis Bulunur. CJ, Ailesini Korumak ve Otoyolların Kontrolünü Ele Geçirmek İçin Onu San Andreas Eyaletinin Tümünde Süren Bir Sürüşe Alındı.

Arsa 1992 yılında San Andreas Eyaletinde gerçekleşti. Ana Karakter Carl Johnson, Annesinin Cinayetini Soruşturmak İçin Yıllarca Aradan Sonra Geri Döndü.

GTA San Andreas Karakterleri

✅ Sean “Sweet” Johnson

Sweet, CJ’nin Ağabeyi ve Küçük Kardeşleri Brian’ın Ölümünden Carl’ın Suçlanacağını Düşünüyor. O, Grove Sokağı’ndaki Güçlü ve Kontrol Edilemez Bir Ailedir. Varios Los Aztecas’taki Statüsü Nedeniyle Kızkardeşi Kendl’in Cesar Vialpando ile Çıkmasından Nefret Ediyor. Sweet, “Borçlarını Ödeyene” Kadar Carl’a Saygı Duymayacak. Çetesine ve Hood’a Çok Sadık.

Carl Johnson (CJ)

Bir zamanlar Liberty City’de yaşayan Carl, Annesinin Ölümünden Sonra Los Santos’taki Memleketine Döner. Orada, Carl’ı Frank Tenpenny ve Eddie Pulaski -Birkaç Yolsuz Polis – Karşılıyor. Polis Muhafızları, Carl’ı Ön Yard Ballas Tarafından Kontrol Edilen Bir Alana Götürüyor. Sonra Polis, CJ’yi Hareket Eden Bir Polis Arabasından Atıyor ve Temasa Geçeceklerine Söz Veriyor.

✅ Lance “Ryder” Wilson

‘Gevşek Top’ Ryder, Grove Street Aileleri ve CJ’nin En Eski Arkadaşlarından Biri Hakkında Çok Heyecanlı. Kısa, Zayıf, Ama Şiddetli. “Ryder” Görevinde, Ryder “İyi Yığılmış Pizza”nın sahibinin, Çete Grafiti Etiketini Duvarlarından Temizleyerek Grove Caddesi’ne saygısızlık ettiğini öğrendiğinde hoşnutsuzdur. CJ’nin Sürüşünü Seçiyor ve Liberty City’deki 5 Yıl Boyunca Onu Unutmadı. Ryder, T-Bone Mendez, Mike Toreno ve Jizzy B.

✅ Melvin “Big Smoke” Harris

Uzun Süreli Aile Dostu ve Grove Sokağı Ailelerinin Üyesi. Büyük Duman Çok Fazla Kiloludur ve Para Sahibidir. Şu anda Ryder San Fierro’nun Loco Sendikası ile Yeni Bir Uyuşturucu İşi Kurmayı Hedefliyor. Başlığı Yok Edeceğini Söyleyerek Rol Almak İçin Tatlı Düşüşler.

GTA San Andreas Mod Apk özellikleri

 • Aydınlatma Geliştirmeleri ve İyileştirilmiş Karakter Modelleri İçeren Özellikle Mobil İçin Oluşturulan Yüksek Çözünürlüklü Grafikler.
 • Tüm Mobil Cihazlarınızda Oynamak İçin Bulut Kaydetme Desteği
 • Tam Kamera ve Hareket Kontrolü için Çift Analog Çubuk Kontrolleri.
 • Yalnızca İhtiyacınız Olduğunda Ekran Düğmeli Üç Farklı Özelleştirilebilir Kontrol.
 • MoGa Kablosuz Oyun Kontrol Cihazları ve Seçili Bluetooth ve USB Oyun Kumandaları ile Uyumludur.
 • Daldırma Somut Etkileri ile Birleştirilmiş.
 • Ayarlanabilir Grafik Ayarları ile Görsel Deneyim.

GTA San Andreas Ekran Görüntüsü

GTA San Andreas Apk Indir
GTA San Andreas Apk Indir
GTA San Andreas Apk Indir

Android’de GTA San Andreas V2.00 Nasıl Kurulur

1. Önce Mobil Ayarlar >> Güvenlik’e gidin ve Bilinmeyen Kaynakları Etkinleştirin.

2. Şimdi GTA San Andreas Apk ve Yukarıdaki İndirme Düğmesinden Verileri İndirin. (Sadece gerekli apk, orijinal veya mod apk’yı indirdiniz)

3. Play Store’dan Z Arşivleyicisini İndirin ve Kurun. Aşağıda Linki Verdim

4. Arşivleyiciyi Açın ve OBB Veri Dosyanızı Arayın ve Çıkarın.

5. Veri Dosyasını Başarıyla Açtıktan Sonra, Android Klasörünün İçinde Bulunan Obb Klasörüne Taşıyın. OBB Klasörü Yok ise Yeni OBB Klasörü Oluşturun.

6. Şimdi, GTA San Andreas Modunu veya Orijinalini (İstediğiniz) Apk’yı yükleyin.

7. Oyunu Başlatın ve Keyfini Çıkarın.

Ek Bilgi

 • 4.0’a Eşit Veya Daha Büyük Bir Android Sürümüne Sahip Olmak Gerekir
 • En Az 2,4 GB Serbest Depolama Alanı. Önerilen Alan Toplamda En Az 2,7 Veya 3 GB’dir.
 • Android Cihazınıza Root Atmanız Gerekmez.
 • Güçlü Bir İşlemci Gerekmez, Armv7 Veya İlgili Bir Model İle Çalışır. RAM’e gelince, Minimum 2 GB Gereklidir.
 • Test Edilen Cihazlar: Samsung S4, S5, S6, S7 ve Samsung Note 4, Note 5, Redmi, Vivo & Oppo ve diğer cihazlar.

GTA San Andreas Apk Indir Son Sözler

GTA San Andreas, popüler zamanın ünlü mobil oyunlarından biridir ve Google Play Store’dan indirebilirsiniz. Ücretli bir oyun olmasına rağmen bu yazımızda GTA San Andreas Mod Apk Indir ve Data indirme linkini verdik.

GTA San Andreas APK‘sını verilerle indirirken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, aşağıdaki yorumlar aracılığıyla bize bildirin. Bu web sitesini en son Grand Theft Auto San Andreas 2.00 MOD APK ile güncellemeye devam edeceğiz, bu nedenle gelecek güncellemeler için bu blogu ziyaret etmeye devam edin.

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın