GTA 5 Prologue Apk indir – Mod Son sürüm | Ücretsiz indirin

Oyun dünyasında neredeyse herkes Grand Theft Auto Serisinin farkındadır. Oyun Rockstar North tarafından yapılmıştır. Rockstar Games tarafından yayınlandı. Birçok kullanıcı bu oyunu android cihazlarında oynamak ister ancak rockstar android cihazlar için resmi bir oyun oluşturmamıştır. Bu yüzden, bu oyunu oynamak için bir youtube kanalı da olan RUsers adlı bir şirket olan GTA 5, bu hayran yapımı GTA 5 prologue Apk indir Oyunu yarattı.

GTA 5 prologue Apk android cihazlarınızda tüm GTA 5 Oyun Görevinin keyfini çıkarabileceğiniz sadece Hayran Yapımı bir oyun olduğundan. APK+DATA Dosyaları ile boyutu 110 MB civarındadır. Resmi bir GTA 5 APK Oyunu olmadığı için bu oyunda üst düzey grafikler bulamazsınız. Ancak bu hayran yapımı oyun, RUser Company tarafından düzenli olarak güncellenmektedir.

GTA 5 Prologue Apk nedir?

GTA 5 prologue Apk indir, şu anda kendi youtube kanalına sahip olan RUsers tarafından oluşturulan Fan yapımı bir oyundur. Hayran yapımı bu oyun, Android cihazınızda tüm GTA 5 görevlerini ücretsiz oynamanıza olanak tanır. GTA 5 Prologue Apk, 100 sayfadan fazla oyun kontrolü, Los Santos ve Blaine ilçelerindeki yerel mahallelere ve etkinliklere ayrılmış etkileşimli bir sürüm ve özel bir harita içeren V To V için manuel bir yüz kılavuz uygulamasıdır.

GTA 5 prologue Apk indir oynanışı

GTA 5 Prologue Apk, en iyi oynanışı ve Prolog Görevleri ile bilinir. Oyun, GTA 5 gibi çömelebileceğiniz, koşabileceğiniz veya ateş edebileceğiniz orijinal oyuna benzer. GTA5’ten Michael olarak oynayabilecek ve bir banka soygunu üstlenebileceksiniz. Ayrıca para karşılığı iş oynayabilir, mülk satın alabilir ve yarışlar ve etkinlikler gibi rekabetçi modlara katılabilirsiniz.

GTA 5 Prologue Apk Özellikleri İndir

 • Yüksek kaliteli grafikler ve ortamlar
 • Farklı çoklu dillerde mevcuttur
 • Birçok araçla kontrol edilmesi kolay
 • Reklam yok, afiş yok, açılır pencere yok
 • Çok daha güncellenmiş normal ve MOD özellikleri

GTA 5 prologue Apk Oyun İçi Ekran Görüntüleri

GTA 5 Prologue Apk indir
GTA 5 Prologue Apk indir
GTA 5 Prologue Apk indir

Modun özellikleri nelerdir?

GTA 5 Prologue Apk’nin bir bölümünden reklamlar kaldırıldı.

Bu Grand Theft Auto V: Prologue Mod App 0.1 [Reklamları Kaldır] uygulamasını/oyununu indirmenizi tavsiye ederim.

GTA 5’in en son sürümü: Prolog Mod Apk 0.1 [Reklamları Kaldır] APK şimdi indirilebilir.

İndirme link

GTA 5 Apk Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Öncelikle Yukarıda Verdiğim Linkten Apk İndirin.
 2. İndirdiğiniz Klasöre Git GTA 5 prologue Apk indir. İndirdiğiniz Apk Dosyasına Tıklayın.
 3. Şimdi Kurulum Seçeneğine tıklayın.
 4. Kurulum Seçeneğine Tıkladıktan Sonra Kurulum İşlemi Başlayacaktır. Birkaç Saniye Bekleyin.
 5. Birkaç Saniye Sonra Uygulama Cihazınıza Başarıyla Yüklenir ve MOD’u Kullanarak Ücretsiz Reklamların Keyfini Çıkarabilirsiniz.
 6. Mod Apk’nin tadını çıkarın.

Sonuç

Bu yazımızda GTA 5 Prologue APK indir tam olarak anlatmaya çalıştık. Android cihazlar için tanıtılan en ünlü mobil oyunlardan biridir. Bu Gönderiyi Beğendiyseniz Arkadaşlarınızla Paylaşmayı Unutmayın. Ayrıca Herhangi Bir Sorunla Karşılaşırsanız Yorum Yapın. Tüm Sorularınızı Çözmek İstiyorum.

Ayrıca diğer yazılarımızı da okuyun

 1. GTA San Andreas Full İndir – Full Türkçe + Orijinal Son
 2. Bus Simulator Ultimate Apk V1.5.4 İndir | Sınırsız Para
 3. Instagram Aero Apk V18.0.3 İndir (MOD 2022) En Son Sürüm

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın