Getting Over It V1.9.4 Tam Apk | Tam versiyon

Getting Over It Apk Arıyorsunuz İndirme Bağlantısı? Ve Google’da Birçok Makale Okudunuz Ve Çalışan Bir İndirme Bağlantısıyla En İyi Makaleyi Bulamıyorsunuz. Ve Şimdi Bu Yazıya Geldiniz.

O halde Doğru Yerdesiniz. Bu Yazı Sizin İçin Hazırlanmıştır. Bu Yazımda Baştan Çıkma Apk Son Ve Çalışan İndirme Linkini Paylaştım.

Google’da Başa Çıkma Oyunu Hakkında Birçok Makale Okudum ve İndirme Bağlantılarını Test Ettim, Ama Çalışmadı. Daha Fazla Aradıktan Sonra Çalışan İndirme Bağlantısını Buldum. Ve Oyunun İndirme Linkini Bu Yazıya Ekledim.

O halde Daha Fazla Vakit Kaybetmeden Başlayalım.

Getting Over It Apk Açıklaması

Geting Over It V1.9.4, Noodlecake Studios Inc firmasının yapımcılığını üstlendiği Android platformunda yer alan ünlü oyunlardan birisidir. Basit grafiklere sahip sıra dışı bir simülasyon zorlu tırmanma oyunudur. Get Over It, hardcore oynanışa sahip ucube, eğlenceli ve eğlenceli bir oyundur.

Getting Over it Oynanış

Oynanış çok basit. Oyuna yarı çıplak, büyük bir tencereye sıkışmış bir karakterle başlamalısınız. Sahip olduğu tek eşya bir balyoz ve o balyozla dağın zirvesine tırmanan bu adamı kontrol etmeniz gerekiyor. Kontrol noktası veya kaydetme seçeneği olmayacak. Tek seçeneğiniz günler ve haftalar sürecek olan zirveye tırmanarak oyunu bitirmek.

Oyunda engeller ve uçurumlar tehlikeli ve diktir. Bazı hatalar yaparsanız uçurumdan düşersiniz ve en baştan geri tırmanmanız gerekir. Optimize edilmiş dokunmatik kontroller, çekicinizi hareket ettirmenizi ve engelleri aşmanız için hareket etmenizi kolaylaştırır.

Oyun İçi Ekran Görüntüleri

Getting Over It Apk
Getting Over It Apk
Getting Over It Apk

Oyun özellikleri

 • Hızlı bir şekilde aşina olabileceğiniz basit bir oynanışa sahiptir.
 • Optimize edilmiş dokunmatik kontroller, çekicinizi hareket ettirmenizi kolaylaştırır.
 • Her ikisi de harika olan gerçekçi ve duyarlı fiziğe sahiptir.
 • Oynanışın yanı sıra, oyunculara hikaye anlatıcısı tarafından söylenen birçok “yatıştırıcı” felsefi yorum ve alıntı da sunuyor.
 • Can sıkıcı reklamlar hakkında endişelenmeden bu oyunun tadını çıkarabilirsiniz. Bu oyun reklamsızdır.
 • Ayrıca güzel ve gerçekçi bir şekilde oluşturulmuş ortamlara sahiptir.
 • Oyun ayrıca sizi oyuna tamamen bağlı kılan doğal ve otantik ses efektlerine sahiptir.

Getting Over It İndirme Linki

Getting Over it Nasıl İndirilir ve Kurulur?

 1. Öncelikle Yukarıda Verdiğim Linkten Apk İndirin.
 2. Getting Over it Apk Indirdiğiniz Klasöre Gidin.
 3. Şimdi Apk’ye Tıklayın Ve Yükleyin.
 4. Kurulum Seçeneğine Tıkladıktan Sonra Kurulum İşlemi Başlayacaktır. Birkaç Saniye Bekleyin.
 5. Apk’yi Şimdi Açın. Zevk Almak!

Son Sözler

Hepsi Bu Kadar, Bu Makalede Android Için Getting Over it Nin En Son Ve Çalışan Indirme Bağlantılarını Alacaksınız. Download The Game From our article And Enjoy Playing the game.

Ayrıca, Bunu Faydalı Bulduysanız, Arkadaşlarınızla Ve Diğer Sosyal Medya Platformlarıyla Paylaşın. Ve Herhangi Bir Sorun Yaşarsanız, Aşağıya Yorum Yapmaktan Çekinmeyin Ve Onları Çözmeye Çalışacağım.

Ayrıca Diğer Yazılarımızı Okuyun

 1. Poppy PlayTime Apk Bölüm 1 Ve 2 Android Için Ücretsiz Indir
 2. Mafia 2 Indir – Full Definitive Edition + DLC | En Son Sürüm
 3. Spotify Müzik Premium Mod Apk V8.6.64.2 Ücretsiz Indir

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın