FS20 Mod Apk V0.0.0.80 (MOD, Ücretsiz Alışveriş / Sınırsız Para)

Simülasyon oyunları çok çekici ve oynaması harika. Simülasyon oyunları stresi azaltmaya yardımcı olur. Mevcut birçok simülasyon oyunu var ve farklı kategorilerde mevcut. Yemek pişirme, yönetme, çiftçilik, bahçıvanlık, araba kullanma vb. tüm simülasyon oyunları kategorileridir. Simülasyon oyunları, kullanıcıları büyük ölçüde rahatlatmakta ve pratik hayatın stresinden uzaklaştırmaktadır. Ama bugün en iyi simülasyon oyunu olan fs20 apk göreceğiz.

Fs20 Apk (Farming Simulator 20), oyuncularına bolca neşe ve eğlence sunan çok şaşırtıcı bir simülasyon oyunudur. Simülasyon oyunları oldukça zevklidir ve dünyanın en iyi ve en çok indirilen oyunlarından biridir. Oyun ayrıca büyük hayran kitlesini yansıtan çok iyi ve olumlu eleştiriler aldı. Oyun, Android akıllı telefonları ve tabletleri olan Android kullanıcıları için çok uygundur.

Fs20 Apk nedir?

Farming Simulator 20 (Fs20 Apk), dünya çapında milyonlarca oyuncusu olan en ünlü çiftçilik oyunlarından biridir. Tamamen gerçekçilik, fizik modelleri, çarpıcı grafikler ve son derece ayrıntılı arka planlara dayanmaktadır. Bu oyunda devasa makine modelleri var. Canlı 3D işleme ile çekici ve şaşırtıcı grafiklere sahiptir. Birçok mahsul üretebilirsiniz. Bu oyunda hangi bitkileri yetiştirmek istediğine karar ver.

Keşfedilecek çeşitli yerleri olan dev bir haritası var. Yerler ve siteler, Kuzey Amerika konumları ve manzaraları tarafından tamamen teşvik edilmektedir. Kamyonlar ve makineler çok mükemmel ve gerçekçi bir şekilde yaratılmıştır. Oyun hem çevrimiçi hem de çevrimdışı olarak oynanabilir. Kullanıcılar internet bağlantısı olmadığında bile oyunu oynayabilirler. Oyun, kullanıcıların hiçbir an sıkılmasına izin vermiyor.

Fs20 Oynanış

Oyuncu, ekim ve ekimden finansal işletmeleri yönetmeye kadar her şeyi halletmek zorundadır. Oyuncu, kendi mahsullerini tüccarlara satacağı için gerçek bir çiftçi gibi hissedecek. Hayvanlarınıza iyi bakın ve onları dikkatlice büyütün. Keşfedilecek tonlarca harika yerin bulunduğu bir sandbox ortamına sahiptir. Ayrıca yeni insanlar kiralayabilir ve yeni çiftçilere günlük görevlerde yardımcı olabilirsiniz. Oyuncular ayrıca yeni modernize edilmiş makineleri satın alabilirler.

Fs20 Apk ayrıca çiftçilik yolculuğunuza başlayabileceğiniz ve en iyi çiftçi olabileceğiniz bir kariyer moduna da sahiptir. Başlangıçta, kötü toprak kalitesine sahip küçük bir araziniz var. Çok çalışmak ve arazinizde bitki yetiştirmek zorundasınız. Arazinizi büyütün ve daha iyi toprak kalitesi yaratın. Bitkiyi zamanında sulamak gereklidir. Kariyer modunda ilerlemek için günlük görevleri ve görevleri tamamlamanız gerekiyor.

Fs20 Apk Özellikleri

 • En büyük tarım makinesi üreticilerinden 100’den fazla doğal araç ve alet kullanın.
 • Buğday, arpa, yulaf, kanola, ayçiçeği, soya fasulyesi, mısır, patates, şeker pancarı ve pamuk gibi çeşitli mahsulleri ekin ve hasat edin.
 • Süt ve yün üretip satmak için ineklerinizi ve koyunlarınızı besleyin.
 • Atlara iyi bakın ve dünyayı keşfetmek için onlara binin.
 • Yeni 3D grafikler, makinelerinizde daha da fazla ayrıntı gösterir.
 • Kokpit görünümü, araçlarınızı daha da doğal bir şekilde sürmenizi sağlar.
 • Oyun çok gerçekçi ve çekici bir ortama sahip.
 • Oyunda çok sayıda güzel ve harika konum var.

Fs20 Oyun İçi Ekran Görüntüleri

fs20 Apk
fs20 Apk
fs20 Apk

Fs20 İndirme Linkleri

Farming Simulator 20 Mod Apk Özellikleri

sınırsız para.
Premium özelliklerin kilidi açıldı.
Bu mod sürümünde reklam yok.
Mağazada Her Şeyin Kilidi Açıldı.

Fs20 Apk Nasıl İndirilir ve Kurulur?

 1. Öncelikle Yukarıda Verdiğim Linkten Apk İndirin.
 2. İndirdiğiniz Klasöre Git Fs20 Mod Apk.
 3. İndirdiğiniz Apk Dosyasına Tıklayın.
 4. Şimdi Kurulum Seçeneğine tıklayın.
 5. Kurulum Seçeneğine Tıkladıktan Sonra Kurulum İşlemi Başlayacaktır. Birkaç Saniye Bekleyin.
 6. Birkaç Saniye Sonra Uygulama Cihazınıza Başarıyla Yüklenir ve MOD Kullanarak Sınırsız Paranın Keyfini Çıkarabilirsiniz.
 7. Mod Apk’nin tadını çıkarın.

Sonuç

Burada Farming Simulator 20 APK (Fs20 Apk) Modunu Ücretsiz Olarak Sağlıyoruz ve Tüm Özelliklerini Tartışıyoruz. Bu Mod Apk’yı Kullanarak Sınırsız Para Kazanacak Ve Dükkandaki Her Şeyin Kilidini Açabileceksiniz. Umarım Makale Sizin İçin Gerçekten Faydalıdır. Ayrıca Faydalı Olduğunu Düşünüyorsanız Lütfen Arkadaşlarınızla Paylaşınız.

Ayrıca Diğer Yazılarımızı Okuyun

 1. Youtube Videosu İndirmenin 3 Yolu | Youtube Video Indir
 2. Postegro APK Mod V1.50 Indir (Sınırsız Bakma) Android Için
 3. Modifiyeli Şahin Park Etme Ve Drift Apk V4.3 İndir

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın