Friday Night Funkin Apk 0.2.8 Build 1 Android İçin İndir

Android için Friday Night Funkin Apk İndirme Bağlantısını mı Arıyorsunuz? Ve Google’da Birçok Makale Okudunuz Ve Çalışan İndirme Bağlantısına Sahip En İyi Makaleyi Bulamadınız. Şimdi Bu Makaleye Geldiniz.

Bu Makale Sizin İçin Hazırlanmıştır. Bu Yazımızda Friday Night Funkin Apk Son Ve Çalışan İndirme Linkini Paylaştık. Cuma Gecesi Funkin Oyunu İle İlgili, Oyunun İndirme Bağlantısını Sağlayan ve İndirme Bağlantılarını Test Eden Pek Çok Yazıyı Okuduk Ama Temelde Çalışmadı. Bu yüzden Daha Fazla Araştırdıktan Sonra Çalışan İndirme Bağlantısını Bulduk. O yüzden Oyunun İndirme Linkini Bu Yazıya Ekledik.

Friday Night Funkin Apk Genel Bakış

Friday Night Funkin, kız arkadaşınızın babasını onu öpmesi için etkilemek için ritmi öğrenmeniz gereken müzik temalı bir oyundur. Friday Night Funkin bir 2010 oyunudur. Ağırlıklı olarak Pc için yapılmıştır ancak başarılı olduktan ve kullanıcıların yoğun talebi üzerine bu oyun Android için geliştirilmiştir.

Şimdi, on yıldan fazla bir süre sonra, binlerce kişinin oyunu oynadığı ve orijinal videolarının çoğunda hareketlerini ve danslarını kopyaladığı TikTok ve Twitch gibi sosyal platformlarda çok popüler oldu.

Oynanış

Friday Night Funkin APK, serbest stil müzik savaşlarında yarışmanız gereken bir müzikal ritim oyunudur. Hikaye, biri ana oyuncu, diğeri kız arkadaşı ve üçüncüsü kızın babası olmak üzere üç ana karakter etrafında ilerliyor. Müzik yarışması baş oyuncu olan çocuk ile kız arkadaşının babası arasında gerçekleşecek.

Sağdaki kutulara doğru sırayla ve doğru ayarda tıklamak için okları kullanmanız yeterlidir. Tabii ki, hiçbir melodiyi kaçırmamaya çalışın. Çok fazla melodi kaybederseniz kaybedersiniz.

Oyun İçi Ekran Görüntüleri

Friday Night Funkin Apk
Friday Night Funkin Apk
Friday Night Funkin Apk

İndirme linki

Ana Özellikler

 • Kolay ve İyi Oynanış – Oyuncular, herhangi bir yoğun savaş içermeyen tamamen hafif ve kolay bir oyun deneyimi yaşayacaklar.
 • Müzik Savaşı – Oyun tamamen bir müzik savaşı ile ilgili ve oyunu kazanmak için rakibinize karşı bu savaşı kazanmanız gerekecek.
 • Kolay Kontroller – Kontroller çok kolaydır, bu da oyuncuların bu oyunu oynarken herhangi bir sorunla karşılaşmayacağı anlamına gelir.
 • Şaşırtıcı Grafikler – Bu oyundaki grafikler süper şaşırtıcı. Bu, oyunun daha güzel ve etkileyici görünmesine yardımcı olur.
 • Farklı Oyun Modları – Bu Oyunun Farklı oyun modları da vardır.
 • Oynaması Ücretsiz – Bu oyunun en iyi yanı, tamamen ücretsiz bir oyun olmasıdır.
 • Muhteşem Müzikler – Çekici grafikler ve animasyonun yanı sıra, mükemmel müzikleri de deneyimleyeceksiniz. Bu müzik temalı bir oyun olduğundan, oyunda böyle harika bir film müziği olduğu çok açık.

Friday Night Funkin Oyunu Nasıl İndirilir ve Kurulur?

 1. Öncelikle Yukarıda Verdiğim Linkten Apk İndirin.
 2. Oyunu İndirdiğiniz Klasöre Git Apk.
 3. Şimdi Apk’ye tıklayın ve yükleyin.
 4. Kurulum Seçeneğine Tıkladıktan Sonra Kurulum İşlemi Başlayacaktır. Birkaç Saniye Bekleyin.
 5. Oyunu Şimdi Açın. Zevk almak!

Sonuç

Cuma Gecesi Funkin Canınız Sıkılıyorsa ve Müzik Dinlemeyi Seviyorsanız Ve Android Cihazlarınızda Müzik temalı Oyun Oynamak İstiyorsanız Kesinlikle Harika Bir Seçenek. Çok İyi Ve Gerçekçi Grafiklere Sahiptir Ve Kontrolleri Kullanımı Kolaydır.

Friday Night Funkin Apk For Free’nin en son ve çalışan indirme bağlantısını sağladık. Umarım Makale Sizin İçin Gerçekten Faydalıdır. Ayrıca Faydalı Olduğunu Düşünüyorsanız Lütfen Arkadaşlarınızla Paylaşın.

Ayrıca Diğer Yazılarımızı Okuyun

 1. Special Forces Group 2 Apk V2.4.21 İndir | Mod, Sınırsız Para
 2. Dragon City V22.6.3 Mod Apk Indir – Sınırsız Her Şey
 3. Inat Box Apk Indir Android Için V15.0 Ücretsiz [Pro]

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın