Earn To Die 2 V1.4.33 Mod Apk Indir – Para Hileli Mod

Earn to Die 2 Son Mod APK V1.4.33, Not Doppler Company tarafından üretilen en iyi oyunlardan biridir. 2D yarış oyunu, kendinizi kurtarmak için ağır bir zombi sürüsünün içinden geçmeniz gereken oyunları iyi bilen bir seridir. Benzin ve insanlığın nadir olduğu, bariyerler ve zombiler tarafından kıyamet sonrası bir çorak araziden geçmelisiniz. Sürüyle çevrili alanlardan geçin ve yolunuza çıkan mümkün olduğunca çok zombiyi vurun.

Earn to Die 2 Apk, çarpıcı 2D grafiklere ve çeşitli aksesuarlara sahip on farklı arabaya sahiptir. Earn to Die 2’ye Başlarken, o kadar heyecanlanabilirsiniz ki her gece bir sonraki durağa varmak için arabayı güncellemeye çalışırken uykunuzu kaçırırsınız.

Unutmayın, ne kadar uzun süre oynarsanız, göreviniz o kadar zor olur. Yani varış noktasına varmadan önce harika ve zorlu bir parkurunuz olacak.

Earn to Die 2 Apk Hikayesi:

Earn to Die 2, uzak bir çöl bölgesinde yer almaktadır, Earn to Die 2 junior oyunu henüz kentsel alana yerleştirilmiştir. Oyuncular, ölümcül zombilerin saldırılarından kaçmak için geri çekilme bölgesine ulaşmak için her zaman ülkenin dört bir yanından geçmek zorunda kalacaklar.

Oyunun başında, zombiden kurtulan birinin resmi var. Bu adam bir ordu kampının tahliyesi hakkında bir haber aldı ve kendini kurtarmanın yolunu açtı. Oyununuza biraz para ve yolda bir araçla başlayacaksınız. Earn to Die 2 Apk’nin bu sürümü, orijinal metinden beş kat daha büyük hikaye içeriğine sahip Hikaye moduna da sahiptir.

Seviyelerin yapımı çok aşamalı bir tarza sahiptir. Böylece oyuncular, karayolları veya yerdeki yeraltı tünelleri arasında seçim yaparak etkinliklerini her seviyede seçebilirler. Ama ne istersen, zombilerden kaçamazsın!

Zombi oyun stili normalde ateş etme, kesme, kesme veya bu zombileri öldürmek için elinizden gelen her şeyi yapma gibi aksiyon bölümlerine sahiptir. Ancak, zombileri vurmak ve öldürmek için arabaları kullanarak, Earn to Die 2 MOD, bu oyun serisi için başlayan ilk oyun olabilir.

Oyuncunun araçları çok farklı olacak, sekiz farklı araç ve ardından arabayı daha güçlü hale getirmek için yedi unsur olacak. Aracınızı yükseltmek için bu araçları her oyunda kazançlarla satın alacağız.

Earn To Die 2 Apk Özellikleri

  • Yepyeni Hikaye modu, orijinal sürümden beş kat daha uzundur.
  • Çok seviyeli seviyelerin dokusuna sahip bir şehir arka planı var. Arabanızı otoyollarda, yeraltı tünellerinde sürün ve zombileri ezin.
  • Spor arabalar, polis arabaları ve hatta yarı yoksul minibüsler dahil on süper ekstra araba. Onları yükseltmeyi unutmayın.
  • Arabanızın güçlü olduğunu düşünmeyin. Evet. Dikkat olmak.
  • Google Play Oyun Hizmetleri ve Amazon GameCircle ile oyuncuları destekleyecektir.

Oyun İçi Ekran Görüntüleri

Earn To Die 2 Apk
Earn To Die 2 Apk
Earn To Die 2 Apk

Earn To Die 2 Oyun Modu

Oyunun iki modu vardır. Biri oynayabileceğimiz arsa modudur. Oyuncu oyunda kahramanı oynar ve tüm Amerika Birleşik Devletleri’ni belirli bir süre içinde geçmek için satın alınabilecek/satın alınabilecek birden fazla araç, donanım ve benzin kullanmalıdır.

Diğeri ise henüz açılmamış bir görev modudur. Geliştirici, oyunun oyuncuların daha fazla ekstra öğe ve ödül almak veya ek seviyelerin kilidini açmak için birkaç yan görevi tamamlamasına izin vereceğini söylüyor.

Hikaye Modunu tamamladıktan sonra, Cadılar Bayramı ve Şampiyona olmak üzere iki bölüm daha açacaksınız. Oyun modu, Öykü modu gibidir. Ancak Cadılar Bayramı modunda, hedefiniz varılacak yer değil, kabaklar olacak.

Şampiyona oyun modu ile, aracınızı yükseltmek için bir miktar para ile her oyun ekranı için size varsayılan bir araba verecektir. Benzin miktarı da düzenli olarak verilir ve hedefinize en hızlı şekilde ulaşmak sizin işiniz.

Mod Apk özellikleri – Ücretsiz Alışveriş: Mağazadaki tüm ürünlerin fiyatı 0$’dır. Tamamen ücretsiz alışveriş yapabilir ve yükseltebilirsiniz.

Earn To Die 2 Apk İndirme Linki

Bu Oyun Nasıl Kurulur

  • İlk olarak, Mobil Ayarlar >> Güvenlik ve Bilinmeyen Kaynakları Etkinleştir’e gidin.
  • Şimdi Yukarıdaki İndir Butonundan Earn To Die 2 Apk’yi İndirin. (Az önce gerekli apk, orijinal veya mod apk’yı indirdiniz)
  • Şimdi, Earn To Die 2 Mod veya Orijinal (Arzu Edilen) Apk yükleyin.
  • Oyuna Başlayın ve Keyfini Çıkarın.

Oyunu oynamak için ipuçları

Oyun kolay olsa da, oyunu kolaylaştırmak ve daha fazla puan almak için Earn to Die 2 oynamanın ipuçlarını da bilmelisiniz. Oynamadan önce, oyunu oynama ihtiyacınıza uygun şekilde ayarlamalısınız. Metal Slug oyunundaki gibi birçok robot-Esque grafiği çekin. Daha fazla puan almak için tüm zombileri çarp ve parçala, oynaman için en iyi ipuçları.

Son Sözler

Genel olarak, Earn to Die 2 Apk, sadece bir ilk oyunla kazanmak isteyenler için değil. Oyunda çok eğlenceli ve keşfedilecek bir sürü heyecan verici şey var, örneğin hurdalıktan ölümcül bir araç inşa etmek gibi. Oyunun oyuncuya vermek istediği mesajı “Kazanmak için zor zamanlardan kalkmayı öğrenmeliyiz” mesajını unutmayınız.

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın