Dragon City V22.6.3 Mod Apk Indir – Sınırsız Her Şey

Dragon City Sınırsız Her Şey Hileli Mod Apk – En iyi savaş oyununu oynamaya ve istediğin gibi ateş püskürten ejderhaları eğitmeye hazır mısın? Ejderha Ustası unvanını dünyada üstün tutan siz misiniz? Şehrini inşa et ve gücünü göster!

Dragon City, ejderha şehrinizi oluşturabileceğiniz sanal bir stratejik oyundur. Bir bebek ejderha alırsın ve o bebek ejderhaya hizmet etmelisin, onları büyük, güçlü bir canavara dönüşmeleri için eğitmelisin. Daha sonra, ejderha şehrinizi büyütmek için diğer 80M+ ejderha ustalarıyla savaşabilirsiniz.

Ama bildiğimiz gibi, ejderhayı beslemek ve büyütmek için yiyeceğe ve altına ihtiyacımız var. Ayrıca, herhangi bir ejderhayı kafesten kurtarmak için, kazanılması zor mücevherlere ihtiyacımız var ve çok uzun süre beklememiz gerekiyor. Bu Dragon City Mod Apk ile tüm bu kaynakları ücretsiz olarak alabilirsiniz. Sınırsız mücevher, sınırsız yiyecek ve sınırsız altın alacaksınız.

Dragon City Apk Oynanışı:

Dragon City, özellikle çocuklar için en basit ve eğlenceli oyunlardan biridir. Onları istediğiniz gibi eğitin, koleksiyonunuzu genişletin ve dünyanın en iyi Dragon Master unvanını talep etme gücünüzü gösterin.

Oyuncular yüzden fazla ejderha bulabilir, eğitebilir ve ustalaşabilir. Yüzen adalarda bir Dragon City inşa edin ve onu çiftlikler, habitatlar, binalar ve tonlarca ejderha ile doldurun. Sevimli bebek ejderha koleksiyonunuzu iyi kullanın ve koleksiyonunuzu büyütmek ve PvP Arenalarında onlarla savaşmak için onları besleyin ve olağanüstü yaratıklar haline getirin.

Dragon City’nin ana amacı, ejderhalarınızı çevrimiçi olarak diğer oyuncularla savaşabilmeleri için eğitmektir. Bir İttifaka katılarak oyundaki diğer Ejderha Ustaları ile takımlara katılın. Sohbette iletişim kurun, İttifak etkinliklerine katılın, Küre ticareti yapın ve özel ödüllerin kilidini açın. Koleksiyonunuzu büyütmek için sevimli, benzersiz melezler üretmek için Ateş, Doğa, Saf, Efsane ve diğer birçok öğeden oluşan ejderhaları birleştirin. Dragon City, çocukların seveceği eğlenceli bir sosyal oyundur.

Özellikler

 • Dragon Book’u bitirin Dragon City’nizi büyütmek için büyütülecek ve toplanacak 1000’den fazla harika ejderha var.
 • Hayat Ağacı’ndaki gizemli bir dünyadan ejderhalar isteyin ve becerilerini deneyin.
 • Çiftleşme etkinlikleri ve benzersiz adalar aracılığıyla her hafta oyuna yeni ejderhalar eklenir.
 • Özel etkinliklerden havalı Ejderha Görünümleri ile ejderhalarınızı geliştirin.
 • Ejderha Görevlerinde maceraya atıl ve türünün tek örneği ejderhaları toplamak, Savaşçı Sandıklarını talep etmek ve liderlik tablolarını yükseltmek için oyunun PvP Arenalarında diğer Ejderha Ustalarına karşı oyna.
 • Antik Dünya ve Koruyucu Ejderhalar gibi gelişmiş Dragon City özelliklerinin kilidini açın.
 • Küreleri toplayın ve ejderhalarınızı güçlendirin, Savaşta güçlerinin arttığını görün.
 • Sosyal olun Diğer Ejderha Ustaları ile oynamak ve savaşmak için Gruplara Katılın. Onlarla sohbet edin, Ticaret Merkezinde Küre ticareti yapın, İttifak Hediye Etkinliklerini paylaşın ve İttifak Sandıklarını açın.
 • Oyununuzu kaydetmek ve tüm cihazlarınızda oynamak için Windows ile oturum açın – Bu şekilde bebek ejderhalarınızı her yere götürebilirsiniz.

Dragon City Apk Oyun İçi Ekran Görüntüleri:

Dragon City Apk
Dragon City Apk
Dragon City Apk

Dragon City Apk İndirme Linkleri

Dragon City Mod Apk Özellikleri

Daha önce de söylediğim gibi, bu Dragon City Mod Apk, diğer ejderha ustalarıyla savaşınızı artıracak harika özelliklerle dolu. Dragon City Mod Apk’yi kullanma konusunda hala net değilseniz, aşağıdaki özellikler kesinlikle bir karar vermenize yardımcı olacaktır.

 • Sınırsız altın – Bu, sınırsız altın alacağınız Dragon City Mod Apk’nin en önemli özelliğidir. Bu altını dükkandan birkaç kaynak satın almak için kullanabilirsiniz.
 • Sınırsız mücevher – Altınla aynı, Mücevherler de bu oyunda çok önemlidir. Savaş arasında ejderhanızı incelemek, Dragon City’ye bir bina eklemek ve ayrıca bazı gizemli ejderhaların kilidini açmak için kullanılabilir. Ayrıca, bazı kafesli ejderhalar sadece mücevher kullanarak özgür olabilir.
 • Çevrimiçi Çok Oyunculu Erişim – Çevrimiçi olarak oynamanızı sağlayabilecek çok oyunculu simülasyon MOD oyunları vardır, ancak bu MOD APK’da Dragon City’de mevcut olan gerçek oyuncularla herhangi bir çok oyunculu oyunu oynayabilirsiniz.
 • Sınırsız her şey – Bu Dragon City Unlimited Everything mod Apk’ta yiyecek, altın, küreler ve mücevherler gibi sınırsız kaynaklara sahip olacaksınız.

Dragon City Mod Apk Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. İlk olarak, Gerekli Apk’yi (Original Veya Mod) yukarıda verilen bağlantıdan indirin.
 2. Dragon City Mod Apk’yi indirdiğiniz klasöre gidin. İndirdiğiniz apk dosyasına tıklayın.
 3. Şimdi Kurulum Seçeneğine tıklayın.
 4. Install seçeneğine tıkladıktan sonra kurulum işlemi başlayacaktır. Birkaç saniye bekleyin.
 5. Birkaç saniye sonra, uygulama cihazınıza başarıyla yüklenecek ve onu kullanmanın keyfini çıkarabilirsiniz.
 6. Hack’in tadını çıkarın.

Sonuç

İşte bu kadar arkadaşlar. Umarım dragon city mod apk 2021’in en son sürümünü edinmişsinizdir. Şimdi, bu muhteşem dragon city modu ile kendi sanal dragon city’nizi yapın ve her savaşı kazanın. Bu makaleyi beğendiyseniz, arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. Ayrıca, herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, yorum yapın. Tüm sorularınızı çözmek isterim.

En sevdiğiniz oyunların en son Mod Apk’sini almak için Apkproindir blogumuzu ziyaret etmeye devam edin. Bu oyunu beğendiyseniz, lütfen bir yorum veya 5 yıldızlı bir puan bırakın.

Ayrıca Diğer Yazılarımızı Okuyun

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın