Dr Driving V1.68 Mod Apk – Sınırsız Para Ve Altın

Dr Driving Apk, Android cihazlarda natüralist bir sürüş simülatörü oyunudur. Bu oyun, sürüş deneyiminin keyfini çıkarmanızı sağlar. Dr Driving simülatörü, doğal bir sürüş mekanizması üzerinde çalışır. Bu oyun ile sürüş becerilerinizi geliştirebilirsiniz. Çarpıcı bir konuma ve sürüş için güzel bir ortama sahiptir.

Dr Driving, gerçek bir sürücü hakkında daha fazla ayrıntı ve deneyim edinmenize yardımcı olur. Oyun, trafik sistemi ile trafiğe girerken size en gerçekçi sürücü hissini veriyor ve kurallar gerçek hayattaki gibi simüle ediliyor.

Dr Driving Apk Oynanış

Dr. Driving apk bir sürüş simülasyon oyunudur. Direksiyonu kontrol ederken dikkatli sürmeniz gerekiyor. Trafik kurallarına uyarken başka bir arabayı veya kenar çubuğunu parçalamadığınızdan emin olun. Oyun zorluklarla dolu.

Direksiyon simidi, gaz pedalı ve frenden oluşan oyun kontrolleri hızlı tepki veriyor ve kullanımı kolay. Gerçekçi bir ortamda araba sürmek oyunu daha zorlu hale getiriyor. Oyun, görevleri tamamlayarak ve ardından daha maliyetli ve modern arabalara geçerek para kazanabileceğiniz görev tabanlıdır.

Size ne zaman sola veya sağa döneceğinizi söyleyen ekrandaki tavsiyelere uymalısınız ve bir zamanlayıcı işliyor, böylece varış noktanıza kadar tamamlamak için birkaç dakikanız var.

Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz ve birlikte görevleri tamamlayabileceğiniz benzersiz bir çok oyunculu modu vardır. Diğer oyunculara karşı oynayın ve becerilerinizi gösterin.

Dr Driving Apk Özellikleri

 1. En iyi oyun deneyimi için doğal 3D ve yüksek kaliteli grafiklere sahiptir.
 2. İnanılmaz görsel grafiklere ve gerçekçi araba ses efektlerine sahiptir.
 3. Oyunda çeşitli araçlar mevcuttur
 4. Oyunu oynamak tamamen ücretsizdir.
 5. Kontroller çok basit ve tamamen duyarlı.
 6. Oyun içi öğeleri satın almak için sınırsız jeton ve nakit alacaksınız.
 7. Arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz çok oyunculu modu vardır.

Dr Driving Oyun İçi Ekran Görüntüleri

Dr Driving Apk
Dr Driving Apk
Dr Driving Apk

Dr Driving Apk İndirme Linkleri

Dr Driving Mod Apk Özellikleri:

Her Şeyin Kilidi Açıldı.
sınırsız para
Reklamsız
Sınırsız Altın
Tüm Seviyelerin Kilidi Açıldı
Arabaların Kilidi Açıldı

Dr Driving Nasıl İndirilir ve Kurulur?

 1. Öncelikle Yukarıda Verdiğim Linkten Mod Apk İndirin.
 2. İndirdiğiniz Klasöre Gidin Dr Driving Apk. İndirdiğiniz Apk Dosyasına Tıklayın.
 3. Şimdi Kurulum Seçeneğine tıklayın.
 4. Kurulum Seçeneğine Tıkladıktan Sonra Kurulum İşlemi Başlayacaktır. Birkaç Saniye Bekleyin.
 5. Birkaç Saniye Sonra Uygulama Cihazınıza Başarıyla Yüklenir ve Onu Kullanarak Sınırsız Paranın Keyfini Çıkarabilirsiniz.
 6. Mod Apk’nin tadını çıkarın.

Sonuç

İşte Oyun Dostları. Umarız Dr Driving V1.68 Mod Apk 2022’nin En Son Sürümüne Sahipsinizdir. Şimdi Oyun İçinde Sınırsız Para ve Altının Keyfini Çıkarın. Bu Gönderiyi Beğendiyseniz Arkadaşlarınızla Paylaşmayı Unutmayın. Ayrıca Herhangi Bir Sorunla Karşılaşırsanız Yorum Yapın. Tüm Sorularınızı Çözmek İstiyorum.

Favori Oyunlarınızın En Son Mod Apk’sini Almak İçin Apkproindir Blogumuzu Ziyaret Etmeye Devam Edin. Bu Oyunu Beğendiyseniz, Lütfen Yorum Yapın veya 5 Yıldızlı Bir Derece Verin.

Ayrıca Diğer Makalelerimizi Okuyun

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın