DMCA Sorumluluk Reddi

DMCA

Sitede görünen tüm ticari markalar, tescilli ticari markalar, ürün adları ve şirket adları veya logolar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir. Apkproindir, DMCA ve diğer geçerli yasalara uygun ihlal iddiası bildirimlerine yanıt vererek federal Dijital Binyıl Telif Hakkı Yasası’na (DMCA) uyar. Yanıtımızın bir parçası olarak, sitede bulunan ve Apkproindir tarafından kontrol edilen veya işletilen ve ihlal ettiği iddia edilen materyale erişimi kaldırabilir veya devre dışı bırakabiliriz; bu durumda, iyi niyetli olarak gönderen geliştiriciyle iletişim kurmaya çalışacağız. Etkilenen materyali, DMCA’ya uygun olarak bir karşı bildirimde bulunabilmeleri için.

İhlal Edici Materyal Bildirimi veya Karşı Bildirimde bulunmadan önce, DMCA ve diğer geçerli yasalar kapsamındaki haklarınızı ve yükümlülüklerinizi daha iyi anlamak için bir avukatla iletişime geçmek isteyebilirsiniz. Aşağıdaki bildirim gereklilikleri, Apkproindir’in DMCA, özellikle bölüm 512(c) kapsamındaki hak ve yükümlülüklerine uymayı amaçlar ve yasal tavsiye teşkil etmez.

Telif Hakkı İhlal Bildirimi

Apkproindir’de hak ihlalinde bulunan bir materyal bildiriminde bulunmak için lütfen aşağıdaki ayrıntıları içeren bir bildirim sağlayın

  • İhlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili bir geliştirici veya geliştirme ekibinin fiziksel imzası. Üçüncü taraf ajansların, ajansın tüm telif haklarını ele alabileceği “Fiziksel Yetkilendirme Mektubu” nun bir kopyasını sağlamaları gerekir.
  • İhlal edildiği iddia edilen telif hakkı alınmış çalışmanın kimliği veya tek bir çevrimiçi sitedeki birden fazla telif hakkı alınmış çalışma tek bir bildirim kapsamındaysa, bu sitedeki bu tür çalışmaların temsili bir listesi.
  • URL’leri bir e-postanın gövdesinde sağlamak, içeriği hızlı bir şekilde bulmamıza yardımcı olmanın en iyi yoludur.
  • Adres, telefon numarası ve varsa, şikayet eden tarafla iletişime geçilebilecek bir elektronik posta adresi gibi hizmet sağlayıcının şikayet eden tarafla iletişim kurmasına izin verecek makul ölçüde yeterli bilgiler.
  • Şikayette bulunan tarafın, materyalin şikayet edilen şekilde kullanılmasına telif hakkı sahibi, temsilcisi veya yasa tarafından izin verilmediğine iyi niyetle inandığına dair bir beyan.
  • Bildirimdeki bilgilerin doğru olduğuna ve şikayet eden tarafın ihlal edildiği iddia edilen münhasır hakkın sahibi adına hareket etmeye yetkili olduğuna dair yalan yere yemin etme cezasına tabi olduğuna dair bir beyan (Bölüm 512(f) uyarınca, malzeme veya faaliyetin ihlal ettiği konusunda bilerek ve maddi olarak yanlış beyanda bulunursa, zararlardan sorumlu tutulabilir.

Ardından ihlal bildirimini e-posta yoluyla [email protected] adresine gönderin.

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.