Dan The Man V1.10.52 MOD APK Indir – Para Hileli

Dan The Man Apk, Fruit Ninja ve Jetpack Joyride’ı üreten Halfbrick Studios tarafından üretilen Arcade tarzı bir oyundur. Super Mario Bros oyununu tanıyorsanız, bu iki oyunu da benzer bulacaksınız. Onları öldürmek için botlarla savaşmanız gereken bir bot savaş oyunu.

Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz eğlenceli evrende görevleri yaparak ve tüm düşmanlarınızı yok ederek büyümektir. Oyunda Öykü Modu, Sonsuz Hayatta Kalma Modu ve Savaş Modu olmak üzere üç ayrı mod bulunuyor.

Dan The Man Apk Oynamak

Hikaye modu, sahneler arasında altyazıları görüntüleyerek oyunun hikayesini iyileştirecek. Bu size oyun ve Dan The Man apk oyununda aşamaları nasıl geçeceğiniz hakkında daha iyi bir fikir verir. Ana kampanyayı bitirdiğinizde, ayrıca Savaş Modu da var – bir dizi daha zor arena dövüşü, Hayatta Kalma Modu ve mini oyunlar, zamana karşı denemeler ve arcade kavgaları arasında değişen haftalık zorluklar.

Sonsuz Hayatta Kalma modu, düşmanlarla mümkün olduğunca savaşarak hayatta kalmanız gereken nokta tabanlı bir moda ihtiyaç duyanlar içindir. Savaş modunda, belirli seviyelere ve başarılara ulaşmak için düşmanlarla savaşmanız gerekir. Düşmanlarınıza karşı savaşmak için çeşitli silahlar ve güçler alacaksınız. Ve tüm silahlar Dan The Man’de jeton harcayarak yükseltilebilir veya satın alınabilir.

Erkekler için Dan ve Kadınlar için Josie olmak üzere iki farklı karakter arasından seçim yapabilirsiniz. Oyun kontrolleri basit ileri, geri, atlama ve yumruk şeklindedir. Bir kayıt noktası girmek oyunu kaydedecek ve yeniden başlattığınızda aynı noktadan devam edeceksiniz.

Çok kısa bir süre içinde Dan The Man, en iyi retro atari oyunlarından biri haline geldi. Call of Duty veya diğer üst düzey oyunların yanı sıra basit aksiyon oyunları oynamayı seven bir karakterseniz, Dan The Man iyi bir zaman öldürücü oyun olacaktır.

Oyunda ilerledikçe, koşacak ve düşmanlarla savaşacak kadar hızlı olduğunuzdan emin olmalısınız. Ara vermek seni öldürebilir. Kendiniz denemek için aşağıdaki butona tıklayarak Dan The Man apk’yı hemen indirin.

Dan The Man APK Özellikleri

 • Kemik kıran patron dövüşleri. Bu robot canavarlar size vites kutusundan vuracak.
 • Güçlü silahlar ve yükseltilebilir saldırılar. Sonik patlamayı getirin.
 • Özel karakterler oluşturun veya Dan, süper kız Josie ve Barry Steakfries (IAP) olarak oynayın
 • Savaş Modunda yeteneklerinizi test edin.
 • Süper ödüllerle günlük etkinlikler
 • Hazinelerle dolu gizli alanlar
 • Gamepad desteği ile kontrolleri tam olarak belirleyin. Tıpkı telefonunuzda Nintendo oynamak gibi.
 • Hikayeyi oynayın. Günü kurtar. Efsane ol!

Oyun İçi Ekran Görüntüleri

Dan The Man Apk
Dan The Man Apk
Dan The Man Apk

Dan The Man Apk İndirme bağlantısı

Klasik Oyun Modları

🔥Kampanya Modu: Bu destansı seride Dan’in macerasını yeni bir aşamada oynayın. Bugüne kadarki en destansı retro platform oyunlarından birinde düşmanları tekmelemeye hazır olun!
🔥Sonsuz Hayatta Kalma: Sıralamanın zirvesine çıkın ve bu sonsuz aksiyon oyun modunda kimin patronla savaştığını dünyaya gösterin.
🔥Çok Oyunculu Mod: Bu formatta bir maç arayın veya bir arkadaşınızla oynayın.
🔥Macera Modu: Kendinizi tonlarca destansı mücadelede ve çeşitli oyunlarda inceleyin ve özel görünümlerin ve ödüllerin kilidini açın.

Ne var ne yok?

Bu güncelleme şunları içerir:

 • YENİ ETKİNLİK: Dijital dünya siber saldırı altında! Sisteme bulaşmaya çalışan Virüslerle savaşın.
 • YENİ ARENA VE GÖREVLER: Yeni savaş alanı tasarımlarını ve özel seviye görevlerini keşfedin.
 • YENİ TAKIM: Özel Truva ve Virüs savaşçılarının kilidini açın.
 • YENİ ÖDÜLLER: Yeni etkinlik ifadelerini ve simgelerini kaçırmayın.

Dan The Man Apk Son Sözler

10 MİLYONDAN fazla yükleme ve her geçen gün artmasıyla, Dan the Man’in birincil mobil platformlarda neden “2016’nın En İyi Oyunlarından” biri olarak verildiğini anlamak kolay. Şimdi indirin ve efsanevi kahramanın kontrolünü elinize alın.. Dan The Man

Dan The Man APK‘sini indirirken herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, aşağıdaki yorumlar aracılığıyla bize bildirin. Bu web sitesini en son Dan The Man MOD APK ile güncellemeye devam edeceğiz, bu nedenle gelecekteki güncellemeler için bu blogu ziyaret etmeye devam edin.

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın