Clash Royale MOD APK İndir V3.2872.3 (Sınırsız Altın / Mücevher)

Supercell’i Clash of Clans ve Boom Beach gibi süper harika oyunlarıyla olağanüstü oyunlarıyla tanıyoruz. Supercell’in farkındaysanız, Clash Royale Apk de biliyorsunuzdur. Bu, Supercell’in yerinden başka bir ünlü oyun. Clash of Clans’a benzer, ancak oyuncular kendi kahraman gruplarıyla diğer kahramanlara karşı savaşmak zorundadır.

Clash Royale APK, kraliyet üyelerini, Clash of Clans‘ın ünlü karakterlerini ve daha fazlasını içeren çok oyunculu bir aksiyon oyunudur. Bu heyecan verici oyun, prensler, şövalyeler, bebek ejderhalar ve daha fazlası gibi kraliyetlerin yanında hatırlayacağınız birkaç asker, savunma ve büyü içeren birçok kart içeriyor. Bu oyunun Clash of Clans ile hiçbir benzerliği yok, bunun için yeni bir savaş stratejisi anlamalısınız. Düşmana saldırmak için kuleyi geliştirmeniz ve bir deste kart toplamanız gerekiyor, kendinizi daha güçlü bulursanız veya kendi planlarınız varsa, bir zafer elde edebilirsiniz.

Clash Royale Apk Oynanış

Clash of Clans’tan birçok karakter tanıyoruz. Bu oyunda Clash of Clan’dan Bazı Karakterler de Mevcuttur. Her oyuncunun kendi kart seti vardır. Öncelikle, bir kule savunma oyunudur. Ana hedefin size ait olan ana kuleyi korumak olduğu yer.

Her iki tarafta 3 kule var. Bu kulelerden en çok kim geçerse oyunu kazanır. Yine de, oylamada hangi kartların farklı şekilde ele alındığını bilmiyorsunuz. Yalnızca sol alt köşe size bir sonraki kartı gösterir. Böylece saldırı sırasında kısa vadeli taktiklerinize karar verebilirsiniz.

Deneme modundan sonra bir “klan” açabilirsiniz ve yeni bir “klan” oluşturmak istiyorsanız biraz sabırlı olmanız ve diğer kullanıcıların oyuna katılmasını beklemeniz gerekir. Ayrıca çok oyunculu olarak gerçek karakterleri oynamaya başlayabilirsiniz.

Oyun sırasında rakibinizle iletişim kurabileceğiniz bir alan da bulunuyor. Clash Royale’de oyuncular, oyundaki çeşitli kilometre taşlarını tamamlayarak farklı rozetler kazanırlar.

Clash Royale Apk Özellikleri

 • Clash of Clans birlikleri, büyüleri ve savunmaları dahil 100’den fazla Kartı toplayın ve yükseltin.
 • Lig ve Küresel Turnuvalara giden rotanızda savaşın.
 • Season Pass ile Kule Görünümleri, İfadeler ve güçlü Sihirli Öğeler gibi yeni Sezonluk öğelerin kilidini açın.
 • Diğer oyuncularla bir Klana katılın veya bir Klan oluşturun
 • Kendi savaş topluluğunuzu başlatın
 • Farklı seviyeleri ve arenaları keşfedin
 • 2 Mod Mevcuttur – 1v1 veya 2v2

Clash Royale Oyun İçi Ekran Görüntüleri

Clash Royale Apk
Clash Royale Apk
Clash Royale Apk

Clash Royale Apk İndirme Bağlantısı

Clash Royale Mod Apk Özellikleri

– Sınırsız Altın
– Sınırsız Mücevher
– Tüm Yeni Kartların Kilidi Açıldı
– Android ve Bluestacks’ta Oynayabilir
– Klanlara Katılabilir
– Sınırsız Herşey

Clash Royale Oyunu Nasıl İndirilir ve Kurulur?

 1. Öncelikle Yukarıda Verdiğim Linkten Apk İndirin.
 2. İndirdiğiniz Klasöre Git Clash Royale Mod Apk (Sınırsız/Para Elmas).
 3. İndirdiğiniz Apk Dosyasına Tıklayın.
 4. Şimdi Kurulum Seçeneğine tıklayın.
 5. Kurulum Seçeneğine Tıkladıktan Sonra Kurulum İşlemi Başlayacaktır. Birkaç Saniye Bekleyin.
 6. Birkaç Saniye Sonra Uygulama Cihazınıza Başarıyla Yüklenir ve MOD Kullanarak Sınırsız Paranın Keyfini Çıkarabilirsiniz.
 7. Mod Apk’nin tadını çıkarın.

Sonuç

Clash Royale Mod Apk Canınız Sıkılıyorsa Ve Cihazlarınızda Aksiyon – Dövüş Oyunu Oynamak İstiyorsanız Kesinlikle Harika Bir Seçenek. Mistik Dünyaya Dalın ve Savaşları Kazanın.

Ayrıca Clash Royale Mod Apk’yi Ücretsiz Olarak Sağlıyoruz. Bu Mod Apk’yı Kullanarak Sınırsız Para Kazanacaksınız Ve Dükkandaki Her Şeyin Kilidini Açabileceksiniz. Umarım Makale Sizin İçin Gerçekten Faydalıdır. Ayrıca Faydalı Olduğunu Düşünüyorsanız Lütfen Arkadaşlarınızla Paylaşın.

Ayrıca Diğer Yazılarımızı Okuyun

 1. Sniper 3D Assassin V3.49.1 MOD Apk – Sınırsız Para | Elmas | VIP Hile
 2. Kick The Buddy Apk V1.5.0 + Mod (Sınırsız Para / Altın)
 3. FS20 Mod Apk V0.0.0.80 (MOD, Ücretsiz Alışveriş / Sınırsız Para)

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın