Clash Of Clans V14.555.11 Sınırsız Para Hile – Mod Apk Indir

clash of clans hile apk indir, Clash of Clans, mobil platformlardaki en ünlü oyunlardan biridir. 2012 yılında yayınlanan oyun bugün de başarılı olmaya devam ediyor. Finlandiya merkezli Supercell firması tarafından üretilen oyun, çevrimiçi strateji türünde. Kendi klanlarınızı kurun, farklı kullanım ve özelliklere sahip birkaç bina inşa edin, Supercell’in destansı oyunundan sonsuz yükseltmeler ve birçok ilginç özellik bulun.

Clash of Clans mod APK, orijinal oyunun bazı geliştiriciler tarafından değiştirilen modaya uygun versiyonudur. Bu, orijinal sürümde bulunmayan bazı özellikler sağlar. Apk Mod of Clash and Clans, kullanıcıların oynamasını ve kazanmasını çok daha kolay hale getiren bazı sınırsız kaynaklarla güncellendi.

Clash Of Clans Apk Oynanış

Oyuna, bazı kaynaklarla birlikte arazi ile başlayacaksınız. Kendi üssünüzü inşa etmeniz, binalar inşa etmeniz, asker yetiştirmeniz gerekecek. Oyun, tuzaklar, taretler, toplar ve duvarlar gibi birden fazla savunma özelliği sunar. Bu savunmalar, canavarlardan ve diğer oyunculardan gelen saldırılarla savaşmanızı destekleyerek daha güçlü hale gelmek için yükseltilebilir.

Savunma yapıları inşa ettikten sonra artık asker yetiştirebilirsiniz. Clash of Clans, savaşçılardan, kılıç ustalarından, büyücülerden ve hatta ejderhalardan farklı türde askerlere sahiptir. Savunma yapılarının yanı sıra askerler, savaş ve savunmadaki güçlerini artırmak için de yükseltilebilir. Sadece üssü savunmakla kalmayacak, aynı zamanda diğer oyuncuların üslerini ele geçirmek için kullanabileceğiniz ana birim olarak da kullanacaksınız.

Diğer oyuncularla, arkadaşlarınızla arkadaş olabilir veya saldırı söz konusu olduğunda yardım istemek için bir klana katılabilirsiniz. Klan üyeleriniz yardım gönderecek ve saldırabilirler.

14.555.11 Güncellemesindeki Yenilikler

 • En son Super Troop ilavesi olan Super Bowler ile Triple Strikes atmaya başlayın.
 • Belediye Binası 14 için yeni bina ve birlik seviyeleri.
 • War Donations’dan XP ve Hero Skin Randomizer dahil olmak üzere Düzgün Yaşam Kalitesi değişiklikleri.

Clash Of Clans Oyun İçi Ekran Görüntüleri:

Clash Of Clans Hile
Clash Of Clans Hile
Clash Of Clans Hile

Clash Of Clans Apk İndirme Linki

Clash Of Clans Hile Apk’te neler var?

Bu, Clash of Clans’ın özel sunucu sürümüdür. Bu sürümde şunlara sahip olacaksınız:

 • Sınırsız Altın: Birlikleri, binaları vb. yükseltmeye yardımcı olabilecek sınırsız altın alacaksınız.
 • Sınırsız Kaynaklar: Orijinal oyunda toplaması çok zor olan iksir, kara iksir gibi sınırsız kaynaklara sahip olacaksınız.
 • Antiban: Bu mod apk’yı kullanarak kimliğiniz güvende. endişelenmeden oynayabilirsiniz.
 • Sınırsız Mücevher: Mücevherler oyunlarda çok nadir bulunur. yani, bu mod versiyonunda sınırsız mücevher elde edebilirsiniz.

Clash Of Clans Oyunu Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. İlk olarak, Gerekli Apk’yi (Orijinal Veya Mod) yukarıda verilen bağlantıdan indirin.
 2. Clash of Clans Hile Apk dosyasını indirdiğiniz klasöre gidin. İndirdiğiniz apk dosyasına tıklayın.
 3. Şimdi Kurulum Seçeneğine tıklayın.
 4. Install seçeneğine tıkladıktan sonra kurulum işlemi başlayacaktır. Birkaç saniye bekleyin.
 5. Birkaç saniye sonra uygulama cihazınıza başarıyla yüklenecek ve onu kullanarak sınırsız paranın keyfini çıkarabilirsiniz.
 6. Hack’in tadını çıkarın.

Sonuç

İşte bu adamlar. Clash Of Clans Hile mod apk‘nın en son sürümüne sahip olduğunuzu umuyoruz. Şimdi oyunda sınırsız jeton ve mücevherlerinizin tadını çıkarın. Bu makaleyi beğendiyseniz, arkadaşlarınızla paylaşmayı unutmayın. Ayrıca herhangi bir sorunla karşılaşırsanız yorum bırakın. Tüm sorularınızı çözmek isterim.

En sevdiğiniz oyunların en son Mod Apk’sini almak için Apkproindir blogumuzu ziyaret etmeye devam edin. Bu oyunu beğendiyseniz, lütfen bir yorum veya 5 yıldızlı bir puan bırakın.

Ayrıca Diğer Yazılarımızı Okuyun

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın