Among Us V2022.10.25 MOD APK – (Mod Menüsü, Tümünün Kilidi Açık)

Among Us Apk, 2021’de dünyanın en ünlü oyunlarından biridir ve aynı anda 3 ila 10 oyuncunun oynamasına izin veren çok oyunculu bir oyundur. Oyunu kazanmak için strateji ve akıl varlığına ihtiyacınız olacak. Oyun, ekip çalışması ve görüşler etrafında dönen ana temaya sahiptir. Bu oyun küresel düzeyde büyük bir popülerlik kazandı ve Hindistan’da da oldukça ünlü oldu. Benzersiz karakter tasarımları ve formatı ile temel hikayesi, onu diğer uzay macera oyunlarından tamamen ayırır.

Bu yazımızda The Among Us APK’nın en son sürümü için indirme bağlantısını ekledik ve tüm özellikleri açık olarak oynamayı sevenler için, The Among Us APK‘nın da dahil olduğu çalışma bağlantısını burada da verdik. tüm görünümler, mod menüsü ve özelliklerin kilidi ücretsiz.

Among us Apk Oynanış

Oyunun oynanışı benzersiz ve çarpıcı. İki takım var: Sahtekarlar ve Mürettebat Arkadaşları. Among Us, uzayda bir uzay gemisinde, gemideki astronotların uzaydan ayrılmak için gemiyi fırlatmanın bir yolunu bulmaya çalıştıkları yer alır.

Ancak mürettebat arasında gemiyi sabote etmek için gemiye giren sahtekarlar vardır. Gemiyi yok edebilir, kaos ve bölünmeler yaratabilir, hatta insanları öldürebilirler. Bu nedenle, astronotların amacı, gemi yok edilmeden önce gemiyi terk edecek kimliği belirsiz sahtekarları bulmaktır.

Among Us oyun Özellikleri

 • Karakterinizin havalı görünmesini sağlamak için Özel Şapkalar, Evcil Hayvanlar ve renkler.
 • Sizi oyunla meşgul edecek yenilikçi görevler.
 • Size harika hissi veren Yüksek Kaliteli grafikler.
 • Sahtekarı tartışmak ve bulmak için grup sohbetleri özelliği.
 • En fazla 10 oyuncu bir oyun oynayabilir.
 • Android, iOS, PC ve Playstation gibi tüm platformlar için kullanılabilir.
 • Uygulamanın çok sezgisel ve kullanıcı dostu bir arayüzü var
 • Sen, Will, düzenli güncellemeler al.

Among Us Oyun İçi Ekran Görüntüleri

Among Us Apk
Among Us Apk
Among Us Apk

Among Us İndirme Linki

Among Us Mod Apk Özellikleri

Mod Menüsü
duvar kesmek
Anında Öldürme Hack
Aydınlatma Hack
Sınırsız deri, şapka, evcil hayvan
her zaman taklitçi
Reklamsız

Among Us Nasıl İndirilir ve Kurulur?

 1. Öncelikle Yukarıda Verdiğim Linkten Mod Apk İndirin.
 2. Aramızda İndirdiğiniz Klasöre Git Apk. İndirdiğiniz Apk Dosyasına Tıklayın.
 3. Şimdi Kurulum Seçeneğine tıklayın.
 4. Kurulum Seçeneğine Tıkladıktan Sonra Kurulum İşlemi Başlayacaktır. Birkaç Saniye Bekleyin.
 5. Birkaç Saniye Sonra Uygulama Cihazınıza Başarıyla Yüklenir ve Bunu Kullanarak Mod menüsünün ve her şeyin kilidinin keyfini çıkarabilirsiniz.
 6. Mod Apk’nin tadını çıkarın.

Sonuç

İşte Oyun Dostları. Umarım Aramızda Son Sürüm Of Among Us V2022.10.25 Mod Apk 2022’ye Sahipsinizdir. Şimdi Mod Menüsünün Ve Her Şeyin Kilidi Açık Modunun Keyfini Çıkarın. Bu Gönderiyi Beğendiyseniz Arkadaşlarınızla Paylaşmayı Unutmayın. Ayrıca Herhangi Bir Sorunla Karşılaşırsanız Yorum Yapın. Tüm Sorularınızı Çözmek İstiyorum.

Favori Oyunlarınızın En Son Mod Apk’sini Almak İçin Apkproindir Blogumuzu Ziyaret Etmeye Devam Edin. Bu Oyunu Beğendiyseniz, Lütfen Yorum Yapın veya 5 Yıldızlı Bir Derece Verin.

Ayrıca Diğer Makalelerimizi Okuyun

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın