Age Of History 2 V1.01585_ELA Mod Apk İndir | sınırsız para

Age of History 2 Apk, Łukasz Jakowski tarafından geliştirilen harika bir strateji savaş oyunudur. The Age of History 2 Apk oyununda amacınız ya dünyayı birleştirmek ya da askeri strateji ve hileli incelikle yok etmektir. Oyunun amacı basitçe kendi imparatorluğunuzu yaratmak ve onu Taş Devri’nden Feodal Döneme kadar binlerce yıl boyunca kurtarmaktır.

Ayrıca oyun, imparatorluklarını diğer düşmanlara karşı korumak ve yeni toprakları fethetmek zorunda oldukları için oyuncunun beceri ve hızını gerektirir. Bugünkü bu makale ile sizi bu büyüleyici oyunla tanıştıracağım – Age of History 2. Age Of History 2’nin genel zorluklarından dolayı oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilmeniz, ordunuzu ve şehirlerinizi güçlendirebilmeniz ve rakipsiz kalabilmeniz için Apk modunu sınırsız para ile paylaşıyorum.

Age Of History 2 Apk Oynanış

Öncelikle Age of Empire gibi oyunun amacı hakkında, insanlığın başlangıcından tüm insanlığın görkemli medeniyetine kadar halkınıza rehberlik edeceksiniz. Ayrıca, diplomasi veya savaş yoluyla dünyayı fethedebilir veya birleştirebilir, devasa ordunuzla başka toprakları işgal edebilirsiniz.

Bu oyunda, oynamak için ayrıntılı bir harita alacaksınız. Haritayı, renkleri kullanarak farklı birleşimleri göstererek ayarlayabilirsiniz. Burada imparatorluğunuzu kontrol edebilirsiniz. Bu strateji oyununda uygarlığınızı genişletmek için yapabileceğiniz birçok şey var.

Bu strateji oyunu sizi medeniyetin başlangıcından geleceğe götürüyor. Ulusunuzu büyütmek için farklı taktikler kullanabileceğiniz için burada istediğinizi yapmakta özgürsünüz.

Age Of History 2 Oyun Özellikleri

 1. Birçok tarihi sınırı gösteren ayrıntılı bir dünya haritası
 2. Kültürlerarası diplomasi gelişmişlik içinde büyüyor
 3. barış antlaşmaları
 4. Evrim
 5. Oyun içi düzenleyiciyi kullanarak kendi Geçmişinizi oluşturabilirsiniz.
 6. Age Of History 2’yi olabildiğince çok oyuncuyla oynayın.
 7. Birkaç tür arazi vardır
 8. Nüfus çeşitliliğinin daha ayrıntılı bir gösterimi
 9. Sonunda oyun timelapse

Age Of History 2 Oyun İçi Ekran Görüntüleri

Age Of History 2 Apk
Age Of History 2 Apk
Age Of History 2 Apk

Age Of Empire 2 Oyun İndirme Linki

Age of History 2 Mod Apk Özellikleri

Ücretsiz ücretli oyun
Tam versiyon
sınırsız para
Her şeyin kilidi açıldı

Age Of History 2 Oyunu Nasıl İndirilir ve Kurulur?

 1. Öncelikle Yukarıda Verdiğim Linkten Mod Apk İndirin.
 2. Age of History 2 Apk’yi İndirdiğiniz Klasöre Gidin. İndirdiğiniz Apk Dosyasına Tıklayın.
 3. Şimdi Kurulum Seçeneğine tıklayın.
 4. Kurulum Seçeneğine Tıkladıktan Sonra Kurulum İşlemi Başlayacaktır. Birkaç Saniye Bekleyin.
 5. Birkaç Saniye Sonra Uygulama Cihazınıza Başarıyla Yüklenir ve Onu Kullanarak MOD, Sınırsız Paranın Keyfini Çıkarabilirsiniz.
 6. Mod Apk’nin tadını çıkarın.

Sonuç

Age of History 2 APK v1.01585, Macera kategorisinde bulunur ve Łukasz Jakowski’s tarafından oluşturulmuştur. Farklı derecelendirme platformlarının ortalama derecelendirmesi 5 üzerinden 4 yıldızdır. Şimdi Modun Keyfini Çıkarın, Sınırsız Para.

Bu Gönderiyi Beğendiyseniz Arkadaşlarınızla Paylaşmayı Unutmayın. Ayrıca Herhangi Bir Sorunla Karşılaşırsanız Yorum Yapın. Tüm Sorularınızı Çözmek İstiyorum. Favori Oyunlarınızın En Son Mod Apk’sini Almak İçin Apkproindir Blogumuzu Ziyaret Etmeye Devam Edin.

Ayrıca Diğer Yazılarımızı Okuyun

Merhaba, ben Apkproindir Web Sitesinin Kurucusu Altaf Hassan. En Son Modlu Android Uygulamalarını, Oyunları Bulabileceğiniz Bir Blog. Android Oyunlar, Uygulamalar ve Daha Fazlası İçin Yalnızca Bir Gerçek Apk İndirme Sitesi Vardır.

Yorum yapın